TATRA T 815 CAS11 ZTS
- 1984
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 15825 cm³
- 208 kW ≈ 283 k
VIN19481108
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 17:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/19481108
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 10. 7. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 121 dnů (4. 2. 2020 až 4. 6. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- TATRA
- Model
- T 815 CAS11 ZTS
- Typ
- TATRA 815 P 26 208 6X6.2 CAS11 ZTS / P26 208 6X6.2
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 2. 11. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 1985
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 15825 cm³
- Výkon
- 208 kW
- Kategorie
- N3 – Nákladní automobil cisternový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) od 4. 6. 2020
- Provozovatel: PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) od 4. 6. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 11. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 4. 2. 1985 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 4. 2. 1985 | Nový provozovatel | SLÉVÁRNA České Budějovice, státní podnik v likvidaci (IČO 00477796) | Registr silničních vozidel |
| 14. 5. 1998 | Nový provozovatel | TRIVAL, a.s. "v likvidaci" (IČO 61974897) | Registr silničních vozidel |
| 16. 1. 2001 | Nový provozovatel | ČEPRO, a.s. (IČO 60193531) | Registr silničních vozidel |
| 21. 5. 2009 | Nový provozovatel | Bohumil Fialka (IČO 44061307) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2009 | Nový provozovatel | ZDENEK VÁVRA HRUSICE 181 SENOHRABY | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2009 | Nový vlastník a provozovatel | Zdeněk Vávra (IČO 15832171) | Registr silničních vozidel |
| 4. 12. 2012 | Nový provozovatel | RHI Magnesita Czech Republic a.s. (IČO 16343409) | Registr silničních vozidel |
| 7. 1. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | RHI Magnesita Czech Republic a.s. (IČO 16343409) | Registr silničních vozidel |
| 4. 2. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | "ROISS", spol. s r.o. (IČO 49451456) | Registr silničních vozidel |
| 4. 6. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 7. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 93 693 km | způsobilé | 6 lehkých
| 10. 7. 2024 |
| 10. 7. 2023 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 93 690 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2024 |
| 25. 5. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | 93 629 km | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 5. 2023 |
| 25. 5. 2022 | Měření emisí | České Budějovice (č. 130102) | 93 636 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2023 |
| 2. 2. 2022 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 93 340 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 6. 2021 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3307) | 92 432 km | způsobilé | 9 lehkých
| 20. 5. 2022 |
| 20. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 3307) | 92 432 km | nezpůsobilé | 9 lehkých, 3 vážné, 1 nebezpečná
| 20. 5. 2022 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3722) | 90 420 km | způsobilé | 6 lehkých
| 28. 5. 2021 |
| 3. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 90 363 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 2. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 88 951 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 2. 2020 |
| 21. 2. 2019 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 88 950 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2020 |
| 19. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3616) | 85 931 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 2. 2019 |
| 8. 2. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 82 326 km | způsobilé | 8 lehkých
| 8. 2. 2018 |
| 5. 2. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 79 108 km | způsobilé | 14 lehkých
| 5. 2. 2017 |
| 13. 2. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 75 905 km | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 2. 2016 |
| 18. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 71 003 km | způsobilé | 4 lehké
| 18. 2. 2015 |
| 20. 2. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 65 484 km | způsobilé | 13 lehkých
| 20. 2. 2014 |
| 10. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 64 786 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 59 520 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 3. 2013 |
| 8. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 47 500 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2012 |
| 30. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 38 100 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 3. 2011 |
| 9. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | 10 900 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2009 |
| 27. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3711) | 79 251 km | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel SLÉVÁRNA České Budějovice, státní podnik v likvidaci (IČO 00477796)
-
Nový provozovatel TRIVAL, a.s. "v likvidaci" (IČO 61974897)
-
Nový provozovatel ČEPRO, a.s. (IČO 60193531)
-
Nový provozovatel Bohumil Fialka (IČO 44061307)
-
Nový provozovatel ZDENEK VÁVRA HRUSICE 181 SENOHRABY
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 9. 6. 2009 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Nový vlastník a provozovatel Zdeněk Vávra (IČO 15832171)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2013 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Nový provozovatel RHI Magnesita Czech Republic a.s. (IČO 16343409)
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2012 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU
-
Nový vlastník a provozovatel RHI Magnesita Czech Republic a.s. (IČO 16343409)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2014 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2015 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2016 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-15-02-0060
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2017 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2018 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-17-02-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2019 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-02-0080
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-02-0106
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2020 · stanice: SKALICE NAD SVITAVOU 169, 67901, SKALICE NAD SVITAVOU · protokol CZ-3718-20-02-0003
-
Nový vlastník a provozovatel "ROISS", spol. s r.o. (IČO 49451456)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2021 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-20-05-0838
-
Nový vlastník a provozovatel PAŠEK s.r.o. (IČO 27963781)Konec vyřazení z provozu BRNO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-05-3297
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-06-0180
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-02-0298
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-05-4721
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2024 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-23-07-0846
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- TATRA
- Obchodní označení
- T 815 CAS11 ZTS
- Typ
- TATRA 815 P 26 208 6X6.2 CAS11 ZTS / P26 208 6X6.2
- Typ kód
- P26 208 6X6.2
- VIN
- 19481108
- PČV
- 1162862
- Druh vozidla
- Nákladní automobil cisternový
- Druh vozidla 2. ř.
- CISTERNOVÝ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 2. 11. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 2. 1985
- Druh (typ)
- 11 CISTERNA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- TATRA,KOPŘIVNICE
- Typ motoru
- T 3-929-34/NM
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 208 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 15825
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ -3
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 70
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- 36,6
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 92/ 0
- Za jízdy
- 89
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8360/ 2500/ 3050
- Rozvor [mm]
- 3700+1320
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 11435
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22400/ 22400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6400/ 6400
8000/ 8000
8000/ 8000
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,0R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0-20-172/335-10/2
11,0R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0-20-172/335-10/2
11,0R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0-20-172/335-10/2
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ZŤS KOŠICE
- Barva
- ORANŽOVÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UK330956
- Číslo ORV
- UAZ785384
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 7.1.2013 SCHVÁLEN ALTERN. ROZMĚR RÁFKŮ A PNEUMATIK - 22,5 X 8,25; 295/80R22,5 22,5 X 9,00; 315/80R22,5. 05.02.2018 NA ZÁKLADĚ POTVRZENÍ VÝROBCE VOZIDLA SCHVÁL.ZMĚNA TYPU MOTORU NA TYP T3-929-34. (§73, ODST. 7 ZÁK. 56/2001 SB.) 05.02.2018 SCHVÁLENO NEEVIDOVÁNÍ V.Č. MOTORU. 04.06.2020 UKONČENÍ DEPOZITU,GENER.POJ.4281185850 GENER.POJ.,4281185850
- Další záznamy
- Dne 27.5. 2009 vystaven druhopis TP za popsaný č. AH 231663
Technická způsobilost schválena hromadně
Rok výroby zjištěn dle původního TP -1984-
Schválena hromadná přestavba vozidla na ADR typu FL třidy 3,
číslice 3b, 31c, 71 ze dne 29.3. 2002
17.06.2009 Změna barvy: ORANŽOVÁ ZÁKLADNÍ.
DNE 07.01.2013 SCHVÁLENO ALTERNATIVNÍ POUŽITÍ RÁFKŮ A PNEUMATIK:
*20,21,23: 22,5 X 8,25; 295/80 R22,5
22,5 X 9,00; 315/80 R22,5
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 19481108
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.