BSS P 78 SH
- 1977
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3810
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:36 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/120192
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1977. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- P 78 SH
- Typ
- BSS P 78 SH /
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 18. 10. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 10. 1977
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Správa a údržba silnic Benešov (IČO 00064785) od 15. 9. 1997
- Provozovatel: Správa a údržba silnic Benešov (IČO 00064785) od 15. 9. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 10. 1977 | První registrace | ŘEDITELSTVÍ DÁLNIC PRAHA (IČO 00003310) | Registr silničních vozidel |
| 26. 8. 1997 | Nový provozovatel | Ředitelství silnic a dálnic s. p. (IČO 65993390) | Registr silničních vozidel |
| 15. 9. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Správa a údržba silnic Benešov (IČO 00064785) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 6. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 9. 6. 2030 |
| 27. 10. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 10. 2029 |
| 23. 10. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 23. 10. 2029 |
| 24. 7. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2029 |
| 21. 6. 2025 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2029 |
| 6. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 3 953 km | způsobilé | 7 lehkých
| 6. 5. 2029 |
| 15. 4. 2025 | Měření emisí | Mirotice (č. 530507) | 1 411 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2027 |
| 28. 5. 2024 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2028 |
| 14. 3. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2028 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK | Moravská Třebová (č. 3646) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2027 |
| 15. 9. 2022 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 9. 2026 |
| 6. 5. 2022 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 5. 2023 |
| 25. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 2 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 25. 3. 2026 |
| 3. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 8. 2021 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 8. 2025 |
| 30. 7. 2021 | Opakovaná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2025 |
| 26. 7. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 25. 8. 2021 |
| 14. 6. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | 1 727 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 3 844 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 6. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2022 |
| 12. 6. 2020 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 6. 2021 |
| 29. 5. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2024 |
| 28. 5. 2020 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | – | – | 1 lehká
| 28. 5. 2024 |
| 7. 4. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 4. 2024 |
| 8. 7. 2019 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2023 |
| 14. 6. 2019 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 6. 2020 |
| 27. 5. 2019 | Pravidelná STK | Moravská Třebová (č. 3646) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 5. 2023 |
| 9. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Žatčany (č. 6714) | 2 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 25. 9. 2018 | Opakovaná STK | Rakovník (č. 3212) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2022 |
| 18. 9. 2018 | Pravidelná STK | Rakovník (č. 3212) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 18. 10. 2018 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK | Rosice (č. 3735) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 6. 2019 |
| 27. 4. 2018 | Pravidelná STK | Žatčany (č. 6714) | 2 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 4. 2022 |
| 25. 4. 2018 | Měření emisí | Brno (č. 570229) | 2 km nižší než dříve | – | bez závad | 25. 4. 2022 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2021 |
| 15. 6. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 6. 2018 |
| 10. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 4. 2021 |
| 16. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 6. 2017 |
| 28. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2020 |
| 15. 4. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 4. 2020 |
| 20. 10. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 20. 10. 2019 |
| 7. 7. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2019 |
| 17. 6. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 6. 2016 |
| 22. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 5. 2019 |
| 18. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2015 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2018 |
| 25. 3. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 3. 2018 |
| 9. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2014 |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 25. 5. 2017 |
| 6. 5. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3852) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 12. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 28. 12. 2016 |
| 19. 7. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2016 |
| 14. 7. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2016 |
| 25. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2013 |
| 30. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | bez závad | 26. 5. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 4. 2016 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 10. 2015 |
| 30. 8. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 8. 2015 |
| 25. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 18 500 km | nezpůsobilé | 7 lehkých, 3 vážné, 5 nebezpečných
| 25. 8. 2011 |
| 23. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 6. 2012 |
| 1. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3646) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 6. 2015 |
| 25. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | bez závad | 25. 6. 2011 |
| 18. 5. 2010 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2010 |
| 29. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3212) | 15 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2014 |
| 13. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | 1 600 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2014 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2012 |
| 9. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 55 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2010 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3735) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 6. 2010 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 12 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 11. 6. 2013 |
| 15. 12. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 12. 2012 |
| 5. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3212) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ŘEDITELSTVÍ DÁLNIC PRAHA (IČO 00003310)
-
Nový provozovatel Ředitelství silnic a dálnic s. p. (IČO 65993390)
-
Nový vlastník a provozovatel Správa a údržba silnic Benešov (IČO 00064785)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS P 78 SH 1977 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 60,6 %
Srovnáváme s 449 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS P 78 SH
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- P 78 SH
- Typ
- BSS P 78 SH /
- VIN
- 3810
- PČV
- 120192
- Druh vozidla
- Přívěs za nákl.automobil-sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1977
- Datum 1. registrace
- 18. 10. 1977
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 10. 1977
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9700/ 9700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 3810
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AE522298
- Číslo ORV
- AAE571237
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- BENEŠOV
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3810
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.