HOLDER C 245
- 2009
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1498 cm³
- 33 kW ≈ 45 k
VIN202002785
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/202002785
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HOLDER
- Model
- C 245
- Typ
- HOLDER C 245 202 CAXXXXX CA2HA41 / 202
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 2009
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1498 cm³
- Výkon
- 33 kW
- Kategorie
- T2 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HRATES a.s. (IČO 25565516) od 23. 1. 2019
- Provozovatel: HRATES a.s. (IČO 25565516) od 23. 1. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 12. 2009 | První registrace | Marius Pedersen a.s. (IČO 42194920) | Registr silničních vozidel |
| 23. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | HRATES a.s. (IČO 25565516) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 10. 2022 | Pravidelná STK | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 10. 2026 |
| 27. 10. 2022 | Měření emisí | Staré Město (č. 470544) | 1 853 km | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2026 |
| 14. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Staré Město (č. 3719) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Litoměřice (č. 3505) | 1 725 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 25. 9. 2022 |
| 5. 12. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | 11 025 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2017 |
| 3. 12. 2009 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3505) | 2 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2009 |
| 3. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3505) | 2 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Marius Pedersen a.s. (IČO 42194920)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 12. 2013 · stanice: NOVÉ VOZIDLO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2017 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2022 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-18-09-1375
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-19-01-0155
-
Nový vlastník a provozovatel HRATES a.s. (IČO 25565516)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2026 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-22-10-0324
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- HOLDER
- Obchodní označení
- C 245
- Typ
- HOLDER C 245 202 CAXXXXX CA2HA41 / 202
- Varianta
- CAXXXXX
- Verze
- CA2HA41
- Typ kód
- 202
- VIN
- 202002785
- PČV
- 12181531
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- SG KOMUNÁLNÍ
- Kategorie vozidla
- T2
- Výrobce vozidla
- MAX HOLDER GMBH, SRN
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 2009
- Druh (typ)
- KABINA 2.DV
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KUBOTA CORPORATION, JAPONSKO
- Typ motoru
- V 1505-T
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1498
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ano
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 77/ 2250
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 2460/ 1110/ 1935
- Rozvor [mm]
- 1530
- Provozní hmotnost
- 1070
- Hmotnosti provozní Do
- 1220
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2400/ 2400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1380/ 1380
1380/ 1380
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4900/ 4900
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 26 X 12.00-12 8PR/ 10.50 X 12 H2 ET55
26 X 12.00-12 8PR/ 10.50 X 12 H2 ET55
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSSERIEFABRIK BIBERACH SRN
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA037784
- Číslo ORV
- ZAA411009
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 202002785
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.