BSS PV2 16.12 /
- 1983
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN2676
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:01 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/12205384
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Typ
- BSS PV2 16.12
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- OT – Přívěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Antonín Mareda (IČO 46416935) od 19. 4. 2004
- Provozovatel: Antonín Mareda (IČO 46416935) od 19. 4. 2004
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 26. 4. 1994 | Nový provozovatel | Pragocement akciová společnost (IČO 00014940) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 1996 | Nový provozovatel | Cement Bohemia Praha, a.s. (IČO 18600212) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 1996 | Nový provozovatel | TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097) | Registr silničních vozidel |
| 10. 5. 1996 | Nový provozovatel | Václav Maurer (IČO 46360646) | Registr silničních vozidel |
| 2. 7. 2003 | Nový provozovatel | CERNUC 7 | Registr silničních vozidel |
| 19. 4. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Antonín Mareda (IČO 46416935) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 5. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2030 |
| 22. 10. 2025 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 10. 2029 |
| 21. 8. 2025 | Historického vozidla | Lednice (č. 3734) | 57 199 km | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2030 |
| 15. 8. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2029 |
| 27. 6. 2025 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2029 |
| 15. 5. 2025 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2029 |
| 12. 5. 2025 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 5. 2029 |
| 28. 4. 2025 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2029 |
| 10. 4. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 10. 4. 2029 |
| 20. 9. 2024 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2028 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 4. 2028 |
| 5. 5. 2022 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 5. 2026 |
| 26. 10. 2021 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 26. 10. 2025 |
| 18. 8. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2025 |
| 19. 7. 2021 | Opakovaná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2025 |
| 28. 6. 2021 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 28. 7. 2021 |
| 15. 6. 2021 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2025 |
| 28. 4. 2021 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 4. 2025 |
| 26. 4. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 4. 2025 |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 4. 2025 |
| 24. 3. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Stříbro (č. 3433) | 495 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 3. 2025 |
| 12. 8. 2020 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2024 |
| 23. 7. 2020 | Pravidelná STK | Obrnice (č. 3515) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 7. 2024 |
| 23. 3. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2024 |
| 30. 4. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 4. 2022 |
| 4. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 7. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 7. 2021 |
| 17. 7. 2017 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2021 |
| 28. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 6. 2021 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 6. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 19. 7. 2017 |
| 9. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 5. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2021 |
| 27. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2021 |
| 17. 3. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | 495 km | způsobilé | 7 lehkých
| 17. 3. 2021 |
| 15. 3. 2017 | Na žádost zákazníka | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | |
| 27. 2. 2017 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2021 |
| 27. 2. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3322) | 1 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 29. 3. 2017 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 7. 2020 |
| 25. 7. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 25. 7. 2020 |
| 21. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 3. 2020 |
| 13. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2020 |
| 23. 1. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 1. 2018 |
| 20. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 6. 2017 |
| 5. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2017 |
| 29. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2017 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2017 |
| 18. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 18. 1. 2017 |
| 12. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2016 |
| 16. 8. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3433) | 495 km nižší než dříve | způsobilé | 12 lehkých
| 16. 8. 2016 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 12 500 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 17. 7. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 5. 2016 |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2016 |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2016 |
| 12. 7. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 7. 2014 |
| 8. 12. 2009 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3428) | – | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2009 |
| 29. 10. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2013 |
| 19. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 19. 10. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 4. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 8. 2013 |
| 21. 7. 2009 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2013 |
| 1. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 13 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2013 |
| 11. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2013 |
| 6. 5. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2013 |
| 4. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | nezpůsobilé | 4 nebezpečné
| |
| 16. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Pragocement akciová společnost (IČO 00014940)
-
Nový provozovatel Cement Bohemia Praha, a.s. (IČO 18600212)
-
Nový provozovatel TRANS-SERVIS, spol. s r.o. (IČO 46353097)
-
Nový provozovatel Václav Maurer (IČO 46360646)
-
Nový provozovatel CERNUC 7
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Antonín Mareda (IČO 46416935)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2013 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 278 01, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2017 · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2021 · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný · protokol CZ-6250-17-56-8034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2025 · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný · protokol CZ-6250-21-54-9038
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2029 · stanice: Pražská 244, 274 01, Slaný · protokol CZ-6250-25-05-0012
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – PRAHA 5-RADOTÍN
- Nový provozovatel – KRÁLUV DVUR OKRES BEROUN
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (27)
Identifikace
- Typ
- BSS PV2 16.12
- VIN
- 2676
- PČV
- 12205384
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní sklápěčkový
- Kategorie vozidla
- OT
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1983
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2
Rozměry a hmotnosti
- Provozní hmotnost
- 4280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11720/ 16000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2676
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- BF584692
- Číslo ORV
- ZAA066024
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2676
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.