FUSO CANTER 7C15
- 2012
- MODRÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 2998 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTYBFEB71GLDX04551
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 9. listopadu 2026 v 0:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TYBFEB71GLDX04551
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FUSO
- Model
- CANTER 7C15
- Typ
- FE4P10-02
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2012
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2998 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- N2 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901) od 15. 1. 2025
- Provozovatel: AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901) od 15. 1. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 8. 2012 | První registrace | Západočeské komunální služby a.s. (IČO 25217348) | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 3. 2026 | Evidenční kontrola | Turnov (č. 3617) | 425 853 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 1. 2025 | Evidenční kontrola | Turnov (č. 3617) | 425 853 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 376 953 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 7. 2022 |
| 16. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 323 965 km | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 7. 2021 |
| 19. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 279 658 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 7. 2020 |
| 20. 7. 2018 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | 239 355 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2019 |
| 20. 7. 2018 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 239 354 km | – | bez závad | 20. 7. 2019 |
| 4. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 199 954 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 8. 2018 |
| 4. 8. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 151 119 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 8. 2017 |
| 5. 8. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 110 585 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2016 |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 72 291 km | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2015 |
| 27. 8. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 35 370 km | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2014 |
| 27. 8. 2012 | ADR | Hlavní město Praha (č. 3100) | 80 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 149 00, PRAHA 4, CHODOV
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Západočeské komunální služby a.s. (IČO 25217348)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2013Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2015 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2016 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2017 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2018 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-17-08-0850
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-18-07-4431
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2020 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-19-07-4617
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-20-07-3422
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2022 · stanice: Koterovská 156a, 326 00, Plzeň · protokol CZ-3413-21-07-3747
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-25-01-0222
-
Nový vlastník a provozovatel AUTORENT s.r.o. (IČO 25005901)
-
Konec vyřazení z provozu PLZEŇ
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 511 01, TURNOV · protokol CZ-3617-26-03-1196
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- FUSO
- Obchodní označení
- CANTER 7C15
- Typ
- FE4P10-02
- Varianta
- 4A84XN750
- Verze
- GM23KNX3
- Typ kód
- FE4P10-02
- VIN
- TYBFEB71GLDX04551
- PČV
- 12372701
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL ADR
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- MITSUBISHI FUSO TRUCK & BUS, CO., JAPONSKO
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2012
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2012
- Druh (typ)
- SAMOSTATNÁ SKŘÍŇ ALMT
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IVECO, S.P.A., TORINO, ITÁLIE
- Typ motoru
- 4P10-8AT4
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2998
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
- Nejvyšší rychlost omezení
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2008/74K
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,52
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 88/ 2625
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6980/ 2250/ 3110
- Rozvor [mm]
- 3850
- Provozní hmotnost
- 3890
- Hmotnosti zatížení SZ
- 140
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7500/ 7500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 3100/ 3100
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 11000/ 11000
- Ložná délka
- 4810
- Ložná šířka
- 2150
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/75 R 17.5 124/122 M / 17.5 X 6.00 ET 127
205/75 R 17.5 124/122 M [2] / 17.5 X 6.00 ET 127
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MONTEX S.R.O., KOLÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 1120099
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 8111-003-01
- ES/EU
- e4*2007/46*0380
- Číslo ORV
- UBK569970
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- č. poj. 3083973420
- Další záznamy
- Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Pro vozidlo je výrobcem schváleno TZ třídy A50-X, typ AL-KO KOBER
68-1, schvalovací značka e1 00-0157, bez výrobního čísla. Ostatní TZ
musí mít samostatné schválení.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Nástavba plní požadavky zák. č. 56/2001 Sb.
Vozidlo plní podmínky ADR a je typu EX/II.
Vozidlo je vybaveno ZVS oranžové barvy.
Na vozidle je namontována zvedací plošina BAR Cargolift, typ BC 1000 S2-M4, v.č. 12006000504.
Montáž zvedací plošiny je schválená MDS ČR pod č. schválení S-0148, č.j. 2355/2011-150-SCH2 ze dne 20.9.2011. - V Radovesnicích 23.8.2012 - MONTEX.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TYBFEB71GLDX04551
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.