METAL-FACH

  • 2013
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ

VIN14211200410

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 5:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/14211200410

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
METAL-FACH
Typ
T014/2
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
24. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2013
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
OT4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 7. 2029
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
Zemědělské družstvo Kestřany
od 24. 7. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 7. 2013 První registrace Zemědělské družstvo Kestřany (IČO 00112402) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 7. 2025 Opakovaná STK České Budějovice (č. 6305) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
24. 7. 2029
24. 7. 2025 Pravidelná STK České Budějovice (č. 6305) – dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
23. 8. 2025
22. 7. 2021 Pravidelná STK Hrejkovice (č. 3319) – způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 7. 2025
31. 7. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3319) – způsobilé bez závad 29. 7. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Kestřany (IČO 00112402)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2021 · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-17-57-8063
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2025 · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE · protokol CZ-3319-21-57-9068
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2025 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-25-07-0076
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2029 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-25-07-0077
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
METAL-FACH
Typ
T014/2
Typ kód
T014/2
VIN
14211200410
PČV
12733124
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
Kategorie vozidla
OT4
Výrobce vozidla
METAL-FACH SP. Z O.O., SOKOLKA, POLSKO
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
24. 7. 2013
Datum 1. registrace v ČR
24. 7. 2013
Druh (typ)
PLOŠINOVÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8955/ 2520/ 2900
Rozvor [mm]
3950
Provozní hmotnost
2600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
10000/ 10000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
5000/ 5000
5000/ 5000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
6500
Ložná šířka
2380
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
400/60 - 15.5 14 PR / 13.00 X 15.5
400/60 - 15.5 14 PR / 13.00 X 15.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
METAL-FACH SP. Z O.O., SOKOLKA, POLSKO
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
OKO 40 MM
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7862-02
Číslo TP
ZA200684
Číslo ORV
ZAA487892
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Doporučený rozměr tabulky registrační značky 520x110 mm.
*58: Dvouhadicové
Variabilní provedení vozidla:
*29: 9 955 (při vysunutém zadním čele)
*33: 7 255 (při vysunutém zadním čele)
Přepravovaný náklad musí být náležitě zajištěn dle pokynů v návodu k obsluze.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou:
- pláště pneumatik nemusí být homologovány resp. schváleny,
a při vysunutém zadním čele navíc
- není dodržena předepsaná vzdálenost zadního ochranného zařízení
proti podjetí od zadního obrysu vozidla,
- zadní pár bočních odrazek a bočních obrysových svítilen je od
zadního obrysu o 575 mm dále než je předepsáno.

Další ověření (externí odkazy)