MULTICAR
- 1988
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN13813
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:20 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1278746
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2510 / M 2510
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 22. 6. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 6. 1988
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Hodonice č.p. 258, družstvo (IČO 00142565) od 22. 6. 1988
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Hodonice č.p. 258, družstvo (IČO 00142565) od 22. 6. 1988
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 6. 1988 | První registrace | Zemědělské družstvo Hodonice č.p. 258, družstvo (IČO 00142565) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 9 019 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2026 |
| 4. 10. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 49 452 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 10. 2026 |
| 4. 10. 2024 | Měření emisí | Znojmo (č. 571313) | 49 451 km | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2026 |
| 24. 4. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Telč (č. 3753) | 2 858 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 4. 2027 |
| 13. 4. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Telč (č. 3753) | 2 857 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 4. 2027 |
| 4. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 8 904 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 11. 2024 |
| 31. 10. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2026 |
| 28. 10. 2022 | Měření emisí | Brno (č. 570230) | 2 950 km nižší než dříve | – | bez závad | 28. 10. 2026 |
| 4. 10. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2026 |
| 7. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3766) | 46 965 km | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 9. 2024 |
| 6. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatec (č. 3514) | 8 666 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2022 |
| 24. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 3717) | 44 631 km | způsobilé | 9 lehkých
| 24. 8. 2022 |
| 9. 11. 2018 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | 7 784 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 9. 11. 2020 |
| 9. 11. 2018 | Měření emisí | Žatec (č. 450707) | 7 884 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2020 |
| 5. 10. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2022 |
| 9. 9. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 9. 2022 |
| 6. 9. 2018 | Měření emisí | Třešť (č. 470711) | – | – | bez závad | 6. 9. 2020 |
| 4. 9. 2018 | Opakovaná STK | Znojmo (č. 3766) | 41 737 km | způsobilé | 10 lehkých
| 27. 8. 2020 |
| 27. 8. 2018 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 41 720 km | nezpůsobilé | 10 lehkých, 4 vážné, 2 nebezpečné
| 27. 8. 2018 |
| 23. 8. 2018 | Měření emisí | Znojmo (č. 571314) | 41 710 km | – | bez závad | 23. 8. 2020 |
| 9. 11. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 7 108 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 11. 2018 |
| 12. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | 38 760 km | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 8. 2018 |
| 10. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 5 876 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2016 |
| 26. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 26. 9. 2018 |
| 27. 8. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 8. 2018 |
| 15. 7. 2014 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 35 400 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 7. 2016 |
| 9. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 35 400 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 1 vážná
| 8. 8. 2014 |
| 12. 11. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 4 478 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2014 |
| 25. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 34 882 km | způsobilé | 4 lehké
| 25. 7. 2014 |
| 13. 3. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 3. 2016 |
| 12. 11. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 1 911 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 11. 2012 |
| 4. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 32 799 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 5. 2012 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 49 589 km | způsobilé | 10 lehkých
| 29. 4. 2011 |
| 4. 12. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3514) | 45 735 km | způsobilé | 4 lehké
| 4. 12. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Hodonice č.p. 258, družstvo (IČO 00142565)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2012 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2020 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-18-09-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2022 · stanice: NÁDRAŽNÍ 389, 67167, HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU · protokol CZ-3717-20-08-0517
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2024 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-22-09-0501
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2026 · stanice: DRUŽSTEVNÍ 3894/28, 66902, ZNOJMO · protokol CZ-3766-24-10-0450
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2510 / M 2510
- Typ kód
- M 2510
- VIN
- 13813
- PČV
- 1278746
- Druh vozidla
- Nákladní automobil sklápěcí
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEZ Fahrzeugwerk Waltershusen - NDR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 22. 6. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 6. 1988
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN - NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 19-88/03823
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70 13 C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5 K X 13
6,70 - 13 C PR 6 DVOJITÁ/ 5 K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB Fahrzeugwerk Waltershusen - NDR
- Výrobní číslo karoserie
- 13813
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-001-79
- Číslo TP
- AI314004
- Číslo ORV
- UAT984603
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84 Sb.: § 21 odst. 1, § 28 odst. 2, § 31 odst. 1, § 33 odst. 7, § 48 odst.
Na vozidlo může být namontována nástavba - sypač typ 19.2 se sněhovým pluhem typ 23.1 nebo sypač typ 19.2 se zametacím kartáčem typ 22.1.
Po montáži těchto nástaveb se mění označení vozidla a údaje takto:
M 2510/19.2/23.1
Délka: 5625 mm
Šířka: 2000 mm
Výška: 2375 mm
Pohotovostní hmotnost: 2140 kg
Užitečná hmotnost 1360 kg
M 2510/19.2/22.1
Délka: 5625 mm
Šířka: 1900 mm
Výška: 2375 mm
Pohotovostní hmotnost: 2170 kg
Užitečná hmotnost: 1360 kg
Vozidlo s výše uvedenými nástavbami musí být vybaveno zvláštním světelným zařízením oranžové barvy, které musí být při práci na pozemních komunikacích uvedeno do činnosti.
Pro účely normování provozní spotřeby paliva je stanoven údaj: S = 12 dm3 . 100 km -1
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 13813
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.