LIAZ 101.860

  • 1986
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 189 kW ≈ 257 k

VINFA0015-609

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:40 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1290501

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
LIAZ 101.860
Typ
KAROSA CAS K 25-L 101 / CAS K25-L 101
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
26. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
26. 1. 1987
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
189 kW
Kategorie
N3 – SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 11. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
41 425 km
při prohlídce 11. 6. 2026
2
Vlastníci v registru
Městys Choustníkovo Hradiště
od 18. 2. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 1. 1987 První registrace Bižuterie Česká Mincovna a.s. (IČO 00012572) Registr silničních vozidel
12. 12. 2005 Nový vlastník a provozovatel Obec Maršovice (IČO 00262471) Registr silničních vozidel
12. 12. 2005 Nový provozovatel Areály JBX a.s. (IČO 46711538) Registr silničních vozidel
18. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel Městys Choustníkovo Hradiště (IČO 00277932) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

30 00035 00040 00045 000 201020132016201920222025 21. 8. 2009: 32 600 km29. 8. 2018: 36 598 km6. 9. 2018: 36 628 km8. 2. 2019: 36 868 km29. 7. 2019: 37 539 km29. 7. 2019: 37 540 km4. 8. 2020: 38 049 km30. 7. 2021: 38 506 km30. 7. 2021: 38 507 km29. 6. 2022: 39 390 km9. 6. 2023: 39 915 km21. 6. 2023: 40 021 km5. 6. 2024: 40 728 km5. 6. 2024: 40 729 km11. 6. 2025: 41 101 km11. 6. 2026: 41 425 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
11. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 41 425 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
11. 6. 2028
11. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 41 101 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
11. 6. 2027
5. 6. 2024 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 40 729 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
5. 6. 2025
5. 6. 2024 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 40 728 km způsobilé bez závad 5. 6. 2025
21. 6. 2023 Opakovaná STK Česká Skalice (č. 3614) 40 021 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 6. 2024
9. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 39 915 km dočasně způsobilé
7 lehkých, 1 vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 6. 2025
29. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Trutnov (č. 3601) 39 390 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 6. 2023
30. 7. 2021 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 38 507 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 7. 2022
30. 7. 2021 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 38 506 km způsobilé bez závad 30. 7. 2022
4. 8. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Česká Skalice (č. 3614) 38 049 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 8. 2021
29. 7. 2019 Pravidelná STK Česká Skalice (č. 3614) 37 540 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 7. 2020
29. 7. 2019 Měření emisí Česká Skalice (č. 460513) 37 539 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
29. 7. 2020
8. 2. 2019 Evidenční kontrola Česká Skalice (č. 3614) 36 868 km způsobilé bez závad
6. 9. 2018 Opakovaná STK Jablonec nad Nisou (č. 3518) 36 628 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 8. 2019
29. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jablonec nad Nisou (č. 3518) 36 598 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 2.1.2.1.1 Některý spoj upevnění převodky řízení je uvolněný. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 8. 2019
21. 8. 2009 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3504) 32 600 km způsobilé
9 lehkých
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4102 Z rozvodovky poháněné zadní nápravy uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4144 Tlumič pérování,popřípadě jeho držák je mírně poškozený (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4164 Zkrutná tyč stabilizátoru, případně pružná vodící lůžka jsou mírně poškozená (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Bižuterie Česká Mincovna a.s. (IČO 00012572)
  2. Konec: provozovatel Bižuterie Česká Mincovna a.s. (IČO 00012572)
  3. Nový vlastník a provozovatel Obec Maršovice (IČO 00262471)
    Nový provozovatel Areály JBX a.s. (IČO 46711538)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2012 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2013 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2014 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2015 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2015 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 8. 2016 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2017 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2018 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-17-08-0278
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 9. 2018 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-18-08-0799
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2019 · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-18-09-0140
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-02-0265
  16. Nový vlastník a provozovatel Městys Choustníkovo Hradiště (IČO 00277932)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2020 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-19-07-1319
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 8. 2021 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-20-08-0134
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2022 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-21-07-1271
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2023 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-22-06-1104
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2023 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-06-0398
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2024 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-23-06-0989
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2025 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-24-06-0145
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2026 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-25-06-0418
  25. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2027 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-26-06-0624
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ČERPADLO
  • MAJÁK MODRÝ
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
LIAZ 101.860
Typ
KAROSA CAS K 25-L 101 / CAS K25-L 101
Typ kód
CAS K25-L 101
VIN
FA0015-609
PČV
1290501
Druh vozidla
SPECIÁLNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
SG
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ N.P., JABLONEC NAD NISOU, ČR
Rok výroby
1986
Datum 1. registrace
26. 1. 1987
Datum 1. registrace v ČR
26. 1. 1987
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ n.p., JABLONEC NAD NISOU, Č
Typ motoru
MŠ 637
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
189 / 2050
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
32 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/
Za jízdy
85

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7770/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
4300
Provozní hmotnost
11965
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6320/ 6320
9680/ 9680
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
16900/ 16900
Objem cisterny
2.5
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
11,00 R 20 16 PR/ 8,0 - 20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KAROSA, N.P., VYSOKÉ MÝTO, ČR
Výrobní číslo karoserie
76/86
Barva
ČERVENÁ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
závěs 16 ČSN 30 3660.2
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UJ128459
Číslo ORV
UAX225654
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
103
Doplňkový text na TP
speciální automobil,cisternová automobilová stř.dvě zvl.výstr.světla modré barvy spec.pož.vozidlo 2,5+0,4m3 cisterna 9 osob k sezení výjimka-§5 založeno ve spise-zavést F8
Další záznamy
Vozidlo je opatřeno dvěma zvláštními výstražnými světly modré barvy.

Další ověření (externí odkazy)