TATRA T 815 PR 2 22 235 6X6.1

  • 1985
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 19000 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VIN33664127

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 0:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/33664127

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T 815 PR 2 22 235 6X6.1
Typ
TATRA 815 PR2 22235 6X6.1 /
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
13. 12. 1985
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 1985
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
19000 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil speciální
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
15 609 km
při prohlídce 4. 6. 2026
2
Vlastníci v registru
Město Deštná
od 17. 12. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 12. 1985 První registrace ČESKÝ PLYNÁRENSKÝ PODNIK, STÁTNÍ PODNIK ODŠTĚPNÝ ZÁVOD TRANSGAS (IČO 00211320) Registr silničních vozidel
20. 4. 1998 Nový provozovatel ČPPT, s.p. (IČO 00002674) Registr silničních vozidel
12. 10. 2001 Nový provozovatel RWE Supply & Trading CZ, a.s. (IČO 26460815) Registr silničních vozidel
10. 1. 2006 Nový provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ NÁM. T.G.MASARYKA 26, VESELÍ NAD LUŽNICÍSOBESLAV Registr silničních vozidel
10. 1. 2006 Nový provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ Registr silničních vozidel
27. 2. 2006 Nový vlastník a provozovatel Město Veselí nad Lužnicí (IČO 00253081) Registr silničních vozidel
17. 12. 2018 Nový vlastník a provozovatel Město Deštná (IČO 00246506) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

7 50010 00012 50015 00017 500 201520172019202120232025 30. 5. 2014: 9 449 km29. 5. 2015: 9 813 km25. 5. 2016: 10 355 km24. 5. 2017: 10 935 km22. 5. 2018: 11 634 km17. 12. 2018: 12 016 km4. 6. 2020: 12 758 km4. 6. 2021: 13 194 km9. 6. 2022: 13 956 km7. 6. 2023: 14 585 km4. 6. 2024: 14 981 km4. 6. 2025: 15 303 km4. 6. 2026: 15 609 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
4. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 15 609 km způsobilé bez závad 4. 6. 2028
4. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 15 303 km způsobilé bez závad 4. 6. 2027
4. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 14 981 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
4. 6. 2026
7. 6. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 14 585 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
7. 6. 2025
9. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 13 956 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 4.11.3.1 Izolace elektrického kabelu v mírně zhoršeném stavu. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
9. 6. 2024
4. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 13 194 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 6. 2022
4. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 12 758 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 6. 2021
17. 12. 2018 Evidenční kontrola Soběslav (č. 3323) 12 016 km způsobilé bez závad
22. 5. 2018 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 11 634 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
22. 5. 2019
24. 5. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 10 935 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 5. 2018
25. 5. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 10 355 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
25. 5. 2017
29. 5. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 9 813 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 5. 2016
30. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 9 449 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 5. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel ČPPT, s.p. (IČO 00002674)
  3. Konec: provozovatel ČPPT, s.p. (IČO 00002674)
  4. Nový provozovatel RWE Supply & Trading CZ, a.s. (IČO 26460815)
  5. Nový provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ NÁM. T.G.MASARYKA 26, VESELÍ NAD LUŽNICÍSOBESLAV
    Nový provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ
  6. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  7. Nový vlastník a provozovatel Město Veselí nad Lužnicí (IČO 00253081)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2014 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2016 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2017 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2018 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-17-05-0822
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2019 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-18-05-0815
  15. Nový vlastník a provozovatel Město Deštná (IČO 00246506)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-18-12-0446
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2020 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-19-05-0841
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2021 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-20-06-0206
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2022 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-21-06-0224
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-22-06-0405
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2024 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-23-06-0304
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-24-06-0078
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2026 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-25-06-0167
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2027 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-26-06-0189
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T 815 PR 2 22 235 6X6.1
Typ
TATRA 815 PR2 22235 6X6.1 /
VIN
33664127
PČV
1294730
Druh vozidla
Nákladní automobil speciální
Kategorie vozidla
N3
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
13. 12. 1985
Datum 1. registrace v ČR
13. 12. 1985
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA N.P. KOPŘIVNICE
Typ motoru
T3-930.30
Číslo motoru
02332
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
19000
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
92
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
37 / 60
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8510/ 2500/ 3350
Rozvor [mm]
3700+1320
Provozní hmotnost
12950
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22390/ 22390
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6940/ 6940
7725/ 7725
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
8.2
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
18-22,5 NT 10 18 PR/ 14,0-22,5-165/335/10
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
33664127
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 / 0
Spojovací zařízení - druh
ZÁVĚS 03 ČSN 30 3660.1
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
Číslo TP
UI859885
Číslo ORV
UAX057782
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)