MULTICAR
- 1989
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33 kW ≈ 45 k
VIN10878
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:09 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1297827
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2501/09
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Barva
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZVVZ ENGINEERING, a.s. (IČO 25696882) od 15. 2. 2007
- Provozovatel: ZVVZ ENGINEERING, a.s. (IČO 25696882) od 15. 2. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 2. 1989 | Nový provozovatel | ZVVZ a. s. (IČO 00009041) | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | ZVVZ ENGINEERING, a.s. (IČO 25696882) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 8. 2026 |
| 7. 8. 2025 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 9 204 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 8. 2027 |
| 5. 8. 2025 | Měření emisí | Málkov (č. 550310) | 9 202 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 17. 5. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 16. 6. 2025 |
| 7. 12. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2028 |
| 3. 12. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 3. 12. 2028 |
| 7. 8. 2024 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2028 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 7. 2025 |
| 29. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2028 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2024 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 4. 2023 |
| 16. 2. 2022 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | 3 375 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 2. 2024 |
| 16. 2. 2022 | Měření emisí | Milevsko (č. 430520) | 33 753 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2024 |
| 7. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 4. 2022 |
| 16. 12. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2024 |
| 16. 12. 2020 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 4 409 km nižší než dříve | – | bez závad | 16. 12. 2024 |
| 23. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2021 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 1 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2024 |
| 9. 4. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 1 km nižší než dříve | – | bez závad | 9. 4. 2024 |
| 23. 9. 2019 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 407 487 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2020 |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 487 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2020 |
| 9. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Milevsko (č. 3321) | 9 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 4. 2021 |
| 21. 8. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kroměříž (č. 3729) | 403 750 km | způsobilé | 5 lehkých
| |
| 3. 8. 2018 | Před registrací + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 403 682 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2018 |
| 7. 11. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 10. 2021 |
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 26. 11. 2017 |
| 17. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2020 |
| 27. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2020 |
| 24. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2020 |
| 21. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 12. 2019 |
| 25. 11. 2015 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 40 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2017 |
| 5. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 40 000 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 5. 12. 2015 |
| 30. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 10. 2019 |
| 23. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 39 324 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 11. 2015 |
| 11. 9. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 9. 2017 |
| 11. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2016 |
| 25. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2016 |
| 7. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | 8 249 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 7. 12. 2015 |
| 7. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | 8 249 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2011 |
| 3. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 27 000 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2015 |
| 16. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2013 |
| 10. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3317) | 8 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel ZVVZ a. s. (IČO 00009041)
-
Evidenční kontrola výsledek: nezjištěn · stanice: HREJKOVICE 110, 398 59, HREJKOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel ZVVZ ENGINEERING, a.s. (IČO 25696882)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2012 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 413 01, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2015 · stanice: SAŽINOVA 1438, 399 01, MILEVSKO
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2015 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2017 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2021 · stanice: SAŽINOVA 1438, 399 01, MILEVSKO · protokol CZ-3321-19-04-0196
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2024 · stanice: SAŽINOVA 1438, 399 01, MILEVSKO · protokol CZ-3321-22-02-0192
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 8. 2027 · stanice: Spořice 480, 431 01, Spořice · protokol CZ-3521-25-08-0184
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2501/09
- VIN
- 10878
- PČV
- 1297827
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Kategorie vozidla
- N1
- Rok výroby
- 1989
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1989
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 00230
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 10878
- Barva
- MODRÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-005-79
- Číslo TP
- AI785640
- Číslo ORV
- UAK437774
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10878
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.