MULTICAR
- 1988
- ZELENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN11078
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 1:54 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1308331
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2501 / M 2501
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 1988
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Rousínov (IČO 00292281) od 18. 5. 1994
- Provozovatel: Město Rousínov (IČO 00292281) od 18. 5. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 3. 1988 | První registrace | Zemědělské družstvo Velešovice - v likvidaci (IČO 00142107) | Registr silničních vozidel |
| 18. 5. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Město Rousínov (IČO 00292281) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 6. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2030 |
| 17. 3. 2026 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2030 |
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK | Brno (č. 3770) | 19 349 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2028 |
| 27. 2. 2026 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 19 317 km | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2028 |
| 3. 7. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3643) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2029 |
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 443 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2029 |
| 1. 3. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 3770) | 12 478 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 3. 2026 |
| 29. 2. 2024 | Měření emisí | Vyškov (č. 471221) | 12 443 km | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2026 |
| 30. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2026 |
| 2. 3. 2022 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 6 920 km | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2024 |
| 2. 3. 2022 | Měření emisí | Slavkov u Brna (č. 571206) | 6 919 km | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomouc (č. 3804) | 109 km | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2020 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | 47 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2022 |
| 3. 3. 2020 | Měření emisí | Prostějov (č. 570902) | 22 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2022 |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 7. 2022 |
| 21. 11. 2017 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | 50 863 km | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 11. 2019 |
| 23. 1. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 443 km nižší než dříve | způsobilé | 14 lehkých
| 23. 1. 2021 |
| 21. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | 2 920 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 43 695 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 11. 2017 |
| 18. 7. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 7. 2018 |
| 26. 11. 2013 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 36 060 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 11. 2015 |
| 21. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 35 919 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 21. 12. 2013 |
| 15. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 15. 5. 2016 |
| 25. 4. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 4. 4. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 40 150 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 4. 5. 2012 |
| 24. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 25 953 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 10. 2013 |
| 15. 3. 2010 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2014 |
| 15. 3. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| 15. 3. 2010 |
| 13. 10. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | 47 800 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 10. 2011 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | 40 879 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 7. 2013 |
| 22. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3301) | 11 615 km | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Velešovice - v likvidaci (IČO 00142107)
-
Nový vlastník a provozovatel Město Rousínov (IČO 00292281)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2013 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2015 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2019 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-17-11-0957
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-20-03-0279
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 77900, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-20-03-0495
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 68401, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-03-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2026 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-24-03-0027
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2028 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-26-02-1101
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Ražba VIN náhradní technologií
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Typ
- MULTICAR 2501 / M 2501
- Typ kód
- M 2501
- VIN
- 11078
- PČV
- 1308331
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- BA VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK, WALTERSHAUSEN, NDR
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 21. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 3. 1988
- Druh (typ)
- BA VALNÍKOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK, CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 9 / 33
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1675
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6,70 - 13C PR 6/ 5K X 13
6,70 - 13C PR 6 (2)/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UI310704
- Číslo ORV
- UAY487936
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- OMEZENí DO 20.7.1994 13.8.2003 vylepena ORZ DNE 03.03.2020 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ AKREDIT. ZÁSTUPCE VÝROBCE - MINAM SERVIS A.S.
- Další záznamy
- Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84 Sb.:
§ 21 odst. 1, § 28 odst. 2, § 31 odst. 1, § 33 odst. 3, § 35 odst. 7,
§ 48 odst. 2.
Pro účely normování provozní spotřeby paliva je stanoven údaj: S=12,0 dm3 . 100 km-1.
Vozidlo je vybaveno výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
DNE 03.03.2020 OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ NA ZÁKLADĚ VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO
ZÁSTUPCE VÝROBCE FI MINAM SERVIS A.S.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11078
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.