BSS PAJ 1 V.p

  • 1985
  • ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
  • - POLOŽKA NEBYLA NAP
  • 0 cm³

VIN8320

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:08 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1335841

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
BSS
Model
PAJ 1 V.p
Typ
BSS PAJ 1 V.P /
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 1986
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O2 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
2 914 km
při prohlídce 30. 3. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
Kokonínská zemědělská, a.s.
od 22. 2. 2001

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1985 První registrace Registr silničních vozidel
5. 2. 1986 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
5. 2. 1986 Nový provozovatel Zemědělské družstvo Kokonín (IČO 00120090) Registr silničních vozidel
22. 2. 2001 Nový vlastník a provozovatel Kokonínská zemědělská, a.s. (IČO 25937863) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

05 00010 00015 000 200920122015201820212024 29. 11. 2008: 12 000 km17. 6. 2010: 10 000 km14. 5. 2012: 13 100 km22. 11. 2012: 12 500 km20. 3. 2018: 2 282 km21. 3. 2018: 2 282 km15. 10. 2018: 3 601 km18. 10. 2018: 2 367 km13. 11. 2020: 1 068 km16. 4. 2021: 2 282 km22. 3. 2022: 2 432 km22. 3. 2022: 9 105 km30. 9. 2022: 2 580 km24. 10. 2022: 2 583 km12. 11. 2024: 1 080 km19. 12. 2025: 1 055 km30. 1. 2026: 1 087 km30. 3. 2026: 2 914 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
21. 9. 2026 Pravidelná STK Hlinsko (č. 3632) – způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
21. 9. 2030
30. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 6717) 2 914 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
30. 3. 2030
30. 1. 2026 Měření emisí Pardubice (č. 560613) 1 087 km nezpůsobilé
2 vážné
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
19. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Mělník (č. 6204) 1 055 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
19. 12. 2029
12. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 1 080 km nižší než dříve nezpůsobilé
8 vážných
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.8.2.1.2 Vozidlo, je-li vyžadováno, není vybaveno předepsanými deskami zadního značení. vážná
  • 4.8.2.1.7 Umístění odrazek na vozidle, nesplňuje požadavky na jejich uspořádání, orientaci, třídu odrazky nebo umístění vzhledem k šířce, výšce nebo délce vozidla, úhlovému naklopení všemi směry (±3°) či orientaci montáže (TOP) nebo podmínky jejich geometrické viditelnosti. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
  • 8.2.2.2.1.1 Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce. vážná
  • 8.2.2.2.1.8 Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen. vážná
12. 12. 2024
28. 6. 2023 Pravidelná STK Trutnov (č. 3640) – způsobilé
3 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 6. 2027
24. 10. 2022 Pravidelná STK Nová Paka (č. 3648) 2 583 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.1.1 Zástěrka nebo zařízení proti rozstřiku s pohlcováním energie je uvolněné nebo poškozené, ale tato závada neovlivňuje spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
18. 10. 2026
30. 9. 2022 Měření emisí Újezd pod Troskami (č. 460403) 2 580 km nižší než dříve – bez závad 30. 9. 2026
19. 9. 2022 Pravidelná STK Hlinsko (č. 3632) – způsobilé
3 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
19. 9. 2026
22. 3. 2022 Pravidelná STK Žďár nad Sázavou (č. 6717) 9 105 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
22. 3. 2026
22. 3. 2022 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571408) 2 432 km – bez závad 22. 3. 2026
16. 4. 2021 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 6717) 2 282 km způsobilé bez závad 1. 1. 1900
13. 11. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 1 068 km nižší než dříve způsobilé bez závad 13. 11. 2024
18. 7. 2019 Pravidelná STK Trutnov (č. 3640) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.90.2.1 Upevnění čela nebo sloupků valníkové karoserie nákladního prostoru je uvolněné. lehká
  • 6.2.90.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
18. 7. 2023
18. 10. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Úlibice (č. 6614) 2 367 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
18. 10. 2022
15. 10. 2018 Před registrací + měření emisí Čechtice (č. 3233) 3 601 km způsobilé
6 lehkých
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
15. 10. 2022
26. 9. 2018 Pravidelná STK Hlinsko (č. 3632) – způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
26. 9. 2022
21. 3. 2018 Pravidelná STK Tišnov (č. 3731) 2 282 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
21. 3. 2022
20. 3. 2018 Měření emisí Tišnov (č. 570304) 2 282 km nižší než dříve – bez závad 20. 3. 2022
15. 11. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) – způsobilé bez závad 15. 11. 2020
24. 8. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) – způsobilé
5 lehkých
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
24. 8. 2020
12. 7. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 6802) – způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.5.1 Některé okno, je-li otevíratelné, nelze otevřít. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
12. 7. 2020
9. 6. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3532) – způsobilé bez závad 9. 6. 2019
24. 10. 2014 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 6614) – způsobilé
1 lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
24. 10. 2018
22. 7. 2014 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3528) – způsobilé bez závad 22. 7. 2018
10. 3. 2014 Evidenční kontrola Jihomoravský kraj (č. 3731) – způsobilé bez závad
24. 2. 2014 Před schvál. tech. způsob. vozidla Jihomoravský kraj (č. 3731) – způsobilé bez závad 24. 2. 2014
22. 11. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3610) 12 500 km nižší než dříve způsobilé bez závad 22. 11. 2016
14. 5. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 13 100 km způsobilé
3 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.2.3.1.4 Svítilna je umístěna na pohyblivých částech, nebo její umístění na pohyblivých částech není v souladu s požadavky. lehká
14. 5. 2016
17. 6. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 10 000 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
17. 6. 2014
27. 5. 2010 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3525) – způsobilé bez závad 27. 5. 2014
4. 3. 2010 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3715) – způsobilé
1 lehká
  • 4031 Ve valivém uložení některého kola není dostatečná vůle, nebo je vůle mírně zvětšená, popřípadě kolo se neotáčí plynule a rovnoměrně (např. následkem mechanické závady valivého ložiska) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 3. 2014
29. 11. 2008 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3505) 12 000 km způsobilé
1 lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
29. 11. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Nový provozovatel Zemědělské družstvo Kokonín (IČO 00120090)
  3. Nový vlastník a provozovatel Kokonínská zemědělská, a.s. (IČO 25937863)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (BSS PAJ 1 V.p 1985 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 80,8 %

Srovnáváme s 52 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PAJ 1 V.p

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
BSS
Obchodní označení
PAJ 1 V.p
Typ
BSS PAJ 1 V.P /
VIN
8320
PČV
1335841
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O2
Rok výroby
1985
Datum 1. registrace
1. 1. 1985
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 1986
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
- POLOŽKA NEBYLA NAP
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
1/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
790
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1850/ 1850
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
8320
Barva
ZEL-ŽLUTÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
518
Číslo TP
AG969798
Druh RZ
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
RM zániku
JABLONEC NAD NISOU
Doplňkový text na TP
Bez OTP - OTP nebylo vystaveno již při převodu vozidla 22.02.2001 neboť není PTK.

Další ověření (externí odkazy)