BSS AGRO
- 1986
- ČERVENÁ
VIN5354
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 11:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1345922
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 4. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1986
- Barva
- ČERVENÁ
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) od 18. 8. 2021
- Provozovatel: SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737) od 18. 8. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 8. 1986 | První registrace | Palivový kombinát Vřesová, státní podnik (IČO 00007714) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 1994 | Nový provozovatel | Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349) | Registr silničních vozidel |
| 18. 8. 2021 | Nový vlastník | SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508) | Registr silničních vozidel |
| 18. 8. 2021 | Nový provozovatel | SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 10. 2026 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3524) | – | způsobilé | bez závad | 6. 10. 2030 |
| 5. 10. 2026 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 11. 2026 |
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2027 |
| 7. 3. 2025 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 3. 2026 |
| 19. 6. 2024 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | 346 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2028 |
| 7. 3. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2025 |
| 23. 6. 2023 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2027 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2027 |
| 26. 4. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 4. 2027 |
| 9. 3. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 3. 2024 |
| 14. 12. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 6 396 km | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2026 |
| 13. 10. 2022 | Opakovaná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 10. 2026 |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3532) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné
| 9. 11. 2022 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 3. 2023 |
| 17. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3416) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 3. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 3. 2022 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 264 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2024 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Sokolov (č. 3416) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 4. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2021 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 11. 2023 |
| 19. 11. 2019 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 19. 11. 2023 |
| 12. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 6. 2019 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | 639 km | způsobilé | 4 lehké
| 24. 6. 2023 |
| 22. 6. 2019 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 639 km | – | bez závad | 22. 6. 2023 |
| 3. 4. 2019 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | bez závad | 3. 4. 2023 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Krásný Dvůr (č. 6505) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 4. 2023 |
| 5. 3. 2019 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2020 |
| 25. 2. 2019 | Pravidelná STK | Třinec (č. 3824) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 2. 2023 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2022 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 6. 2022 |
| 25. 4. 2018 | Opakovaná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 4. 2019 |
| 3. 4. 2018 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 3. 5. 2018 |
| 11. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 9. 2021 |
| 3. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2018 |
| 6. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 140 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2020 |
| 19. 4. 2016 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3416) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 4. 2020 |
| 4. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2017 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2019 |
| 7. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 11. 2019 |
| 30. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 4. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 3. 2016 |
| 15. 11. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3532) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2018 |
| 13. 11. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 11. 2018 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2018 |
| 14. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 5. 2016 |
| 21. 3. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2018 |
| 6. 3. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 3. 2015 |
| 11. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2017 |
| 20. 5. 2013 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 5. 2017 |
| 9. 5. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 6. 2013 |
| 26. 3. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 3. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 3. 2014 |
| 11. 1. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 6505) | 95 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 1. 2017 |
| 18. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2012 |
| 18. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2012 |
| 9. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2016 |
| 2. 4. 2012 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3417) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 3. 2016 |
| 20. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 1 565 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 3. 2016 |
| 9. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 43 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 8. 3. 2016 |
| 8. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 3. 2013 |
| 16. 1. 2012 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3605) | 4 100 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2012 |
| 3. 10. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 10. 2013 |
| 16. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6250) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 9. 2015 |
| 30. 3. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3644) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 3. 2015 |
| 9. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 3. 2012 |
| 22. 11. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 20 000 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 11. 2014 |
| 10. 11. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3824) | 5 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2014 |
| 11. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 3. 2011 |
| 9. 3. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 2. 2014 |
| 24. 11. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 11. 2013 |
| 14. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2013 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3517) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 6. 2013 |
| 12. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2010 |
| 12. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Palivový kombinát Vřesová, státní podnik (IČO 00007714)
-
Nový provozovatel Sokolovská uhelná, a. s. (IČO 49790072)Konec: vlastník Palivový kombinát Vřesová, státní podnik (IČO 00007714)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2008 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 35301, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV
-
Nový vlastník a provozovatel Sokolovská uhelná, právní nástupce, a.s. (IČO 26348349)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2024 · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-20-04-0143
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Chebská 2239, 35601, Sokolov · protokol CZ-3416-21-08-0170
-
Nový vlastník SUAS Doprava a Mechanizace s.r.o. (IČO 09782508)Nový provozovatel SUAS Transportation Service s.r.o. (IČO 09782737)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (BSS AGRO 1986 v ČR obvykle 1,8, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,7 %
Srovnáváme s 39 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS AGRO
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- AGRO
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10.08
- Typ kód
- PS2 10.08
- VIN
- 5354
- PČV
- 1345922
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- BSS, N.P. SENICE
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 6. 8. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 1986
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Hmotnosti provozní Do
- 2450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4400
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14.5/80-18/ 11-18
14.5/80-18/ 11-18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS, N.P. SENICE
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- ZA112320
- Číslo ORV
- ZAA207968
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- Závěsné oko.
- Další záznamy
- Výjimka z § 49 odst. 4 vyhl. 41/84 Sb.:
- přívěs není vybaven bočními odrazovkami platnost výjimky
u provozovatele do 31.12.1987.
Alternativní pneu: 12.5-18.
Technickou způsobilost schválilo MV ČSR - Správou pro dopravu, č.j.: SD/12-2245/84.
18.08.2021 vystaven nový TP ZA112320 za popsaný AH543857, č.j.: MUSO/84473/2021/OD/JAPI.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5354
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.