ZETOR 7211
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN1960
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 19:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1349588
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- ZETOR 7211
- Typ
- ZETOR 7211 / 7211
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 1984
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1a – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Stará Říše, s.r.o. (IČO 46992600) od 30. 12. 1992
- Provozovatel: Zemědělská společnost Stará Říše, s.r.o. (IČO 46992600) od 30. 12. 1992
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 10. 1984 | První registrace | Zemědělské družstvo Stará Říše-v likvidaci (IČO 00137065) | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 1992 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Stará Říše, s.r.o. (IČO 46992600) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 6. 2026 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 6. 2030 |
| 14. 4. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2030 |
| 5. 3. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 1 817 km | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2030 |
| 31. 7. 2025 | Pravidelná STK | Frenštát pod Radhoštěm (č. 3828) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 7. 2029 |
| 28. 2. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2028 |
| 27. 10. 2023 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 10. 2027 |
| 20. 6. 2022 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 6. 2026 |
| 10. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Telč (č. 3753) | 1 817 km | způsobilé | 2 lehké
| 10. 3. 2026 |
| 12. 11. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2025 |
| 31. 3. 2021 | Pravidelná STK | Nový Jičín (č. 3815) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 3. 2025 |
| 3. 12. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2024 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3625) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 3. 2024 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 1. 2024 |
| 25. 11. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 11. 2023 |
| 20. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Aš (č. 3429) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2018 | Pravidelná STK | Hodonín (č. 3720) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 4. 2019 |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 1 817 km | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2022 |
| 8. 3. 2018 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | – | – | bez závad | 8. 3. 2022 |
| 8. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 4 vážné, 2 nebezpečné
| |
| 5. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2017 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3429) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 3. 2021 |
| 26. 9. 2016 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 9. 2017 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 4 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 30. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 8. 2020 |
| 22. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 3 lehké
| 22. 6. 2020 |
| 20. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 1. 2020 |
| 8. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2016 |
| 21. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2019 |
| 11. 9. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 9. 2015 |
| 31. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 31. 5. 2018 |
| 12. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 3 lehké
| 11. 3. 2018 |
| 3. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2014 |
| 21. 3. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2017 |
| 6. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 6. 9. 2013 |
| 6. 9. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2016 |
| 30. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 29. 9. 2012 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 5. 2016 |
| 18. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 1. 2016 |
| 8. 9. 2011 | Opakovaná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 8. 2012 |
| 24. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 1. 8. 2011 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 8. 2015 |
| 1. 8. 2011 | Evidenční kontrola | Karlovarský kraj (č. 3434) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2011 |
| 19. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 8. 2011 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 6. 2014 |
| 20. 5. 2010 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2014 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 18. 6. 2010 |
| 9. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 3. 2014 |
| 12. 11. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 11. 2013 |
| 19. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 8. 2010 |
| 6. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Stará Říše-v likvidaci (IČO 00137065)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Stará Říše, s.r.o. (IČO 46992600)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2014 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2018 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2022 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ · protokol CZ-3753-18-53-8018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2026 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ · protokol CZ-3753-22-53-9015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2030 · stanice: RADKOVSKÁ 230, 588 56, TELČ · protokol CZ-3753-26-03-0149
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- ZETOR 7211
- Typ
- ZETOR 7211 / 7211
- Typ kód
- 7211
- VIN
- 1960
- PČV
- 1349588
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1a
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k.p. Brno
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 1984
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka, k.p. Brno
- Typ motoru
- Z 7201
- Číslo motoru
- 2014
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3720/ 1848/ 2635
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5100/ 5100
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 14,72 kN/ 14,72 kN
35,32 kN/ 35,32 kN
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16; 6,50-16; 7,50-20/ 5,50 Fx16; 4,50 Ex16; 5,50 Fx20
16,9/14-30; 16,9/14-28; 16,9/14-34/ DW 16x30; W 12x28; W 11x36; W 15 Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Agrozet Letovice, Agrozet Brno, Praga Rousínov
- Výrobní číslo karoserie
- 1960
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1513-083-83
- Číslo TP
- AH320923
- Číslo ORV
- AAF122437
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- VÝROBCE PŘIPOUŠTÍ MAX. 2,5 NÁSOBEK POHOTOVOSTNÍ HMOTNOSTI TRAKTORU PODLE BODU 6,
TZN. SE VŠEMI ZÁVAŽÍMI PŘI VYBAVENÍ AGRO PRO PŘÍVĚS I NÁVĚS.
-ČELNÍ STŘEŠNÍ SVĚTLOMETY MOHOU BÝT POUŽÍVÁNY PŘI PROVOZU NA POZEMNÍCH KOMUNIKACICH
JEN V TĚCH PŘÍPADECH, KDY JE NA TRAKTORU NAVĚŠEN ČELNĚ NESENÝ STROJ NEBO ZAŘÍZENÍ
PŘEKRÝVAJÍCÍ HLAVNÍ SVĚTLOMETY.
POVOLENY VYJÍMKY Z USTANOVENÍ VYHL. FMD Č. 90/75 SB.: § 14, ODST. 7; § 23, ODST. 1; § 44, ODST. 9;
§ 45, ODST. 2; § 60, ODST. 2; § 61, ODST. 2; § 70, ODST. 7; § 43 ODST. 1.
NENÍ SPLNĚNA PODMÍNKA UMÍSTĚNÍ SPZ - § 92 ODST. 2 VYHL. MV Č. 145/56 ÚL.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1960
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.