BSS NV
- 1985
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN3176
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:49 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1351998
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NV
- Typ
- BSS NV 30.23.20 VN /
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 6. 5. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 1985
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Lučany nad Nisou v likvidaci (IČO 00120111) od 6. 5. 1985
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Lučany nad Nisou v likvidaci (IČO 00120111) od 6. 5. 1985
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 5. 1985 | První registrace | Zemědělské družstvo Lučany nad Nisou v likvidaci (IČO 00120111) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 7. 2026 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2030 |
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 3. 2030 |
| 27. 9. 2025 | Opakovaná STK | Letohrad (č. 6616) | 51 km | způsobilé | 4 lehké | 27. 9. 2029 |
| 18. 9. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2029 |
| 12. 9. 2025 | Měření emisí | Jablonné nad Orlicí (č. 161101) | 50 km | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2029 |
| 6. 9. 2025 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | 48 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 6. 9. 2029 |
| 21. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 3 357 km | způsobilé | 2 lehké | 21. 5. 2029 |
| 16. 6. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehké | 13. 6. 2028 |
| 12. 10. 2023 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 3 lehké | 11. 10. 2027 |
| 6. 10. 2023 | Měření emisí | Olomouc (č. 480557) | 1 402 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 10. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 6. 2027 |
| 18. 4. 2023 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 4. 2027 |
| 13. 3. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3130) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 3. 2027 |
| 13. 3. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3130) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 3. 2025 |
| 18. 11. 2022 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 11. 2026 |
| 11. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 9 lehké | 11. 10. 2025 |
| 11. 8. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 8. 2025 |
| 21. 6. 2021 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 3 357 km | způsobilé | 4 lehké | 18. 6. 2025 |
| 18. 6. 2021 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 3 357 km | – | bez závad | 18. 6. 2025 |
| 16. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 8. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 8. 2022 |
| 11. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 6. 2024 |
| 18. 9. 2019 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 8 lehké | 18. 9. 2023 |
| 18. 9. 2019 | Měření emisí | Bludov (č. 580904) | 1 402 km | způsobilé | 1 lehká | 18. 9. 2023 |
| 1. 4. 2019 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 4. 2023 |
| 8. 3. 2019 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné | 7. 4. 2019 |
| 28. 5. 2018 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 2 lehké | 28. 5. 2022 |
| 11. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 6 lehké | 22. 8. 2021 |
| 16. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 1 051 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 3. 8. 2021 |
| 30. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 5. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6739) | 3 357 km | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2021 |
| 18. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké | 8. 6. 2020 |
| 19. 5. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2020 |
| 23. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 10 lehké | 22. 9. 2019 |
| 18. 9. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 3. 2015 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2019 |
| 27. 2. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 2. 2016 |
| 25. 9. 2014 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 2 lehké | 17. 9. 2018 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 17. 10. 2014 |
| 3. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 2 536 km | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2018 |
| 29. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2017 |
| 6. 8. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 8. 2017 |
| 17. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 1 004 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 17. 7. 2017 |
| 11. 3. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 3. 2015 |
| 29. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 6 825 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2012 |
| 19. 6. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 6. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2016 |
| 20. 9. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3807) | – | způsobilé | 7 lehké | 20. 9. 2015 |
| 15. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 63 802 km | způsobilé | 7 lehké | 15. 6. 2013 |
| 25. 5. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2013 |
| 7. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | 3 lehké | 7. 7. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | 2 956 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 29. 6. 2014 |
| 22. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 15 000 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 9. 2013 |
| 2. 9. 2009 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká | 7. 8. 2013 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 10 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 6. 9. 2009 |
| 20. 7. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 36 000 km | způsobilé | 3 lehké | 20. 7. 2013 |
| 4. 5. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 5. 2011 |
| 17. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3844) | 28 900 km | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Lučany nad Nisou v likvidaci (IČO 00120111)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NV 1985 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 79,4 %
Srovnáváme s 451 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NV
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NV
- Typ
- BSS NV 30.23.20 VN /
- VIN
- 3176
- PČV
- 1351998
- Druh vozidla
- Návěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 6. 5. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 5. 1985
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 6900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 30000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 3176
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 1370-086-02
- Číslo TP
- AH094255
- Číslo ORV
- AAD699946
- Druh RZ
- VÝVOZ DO CIZINY
- Doplňkový text na TP
- Přestavba č.j.VB:263-28/DS-85 ze dne 21.11.85 na valníkový návěs s oplenovou úpravou. zástavní právo fú jbc - fú/210/250/1996- zrušeno
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3176
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.