IVECO AS440S56 TX/P

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12882 cm³
  • 412 kW ≈ 560 k

VINWJMS2NWH60C316285

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 6:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WJMS2NWH60C316285

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO
Model
AS440S56 TX/P
Typ
/ AD3C
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
10. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
10. 6. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12882 cm³
Výkon
412 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
733 316 km
při prohlídce 5. 1. 2026
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
Lubomír Bartoš
od 2. 4. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 6. 2015 První registrace MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606) Registr silničních vozidel
10. 6. 2015 Nový provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513) Registr silničních vozidel
16. 6. 2017 Nový vlastník Exposure Group a.s. (IČO 24689513) Registr silničních vozidel
3. 12. 2021 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
3. 12. 2021 Nový provozovatel Lubomír Bartoš (IČO 64503127) Registr silničních vozidel
2. 4. 2025 Nový vlastník Lubomír Bartoš (IČO 64503127) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0250 000500 000750 000 201620182020202220242026 12. 6. 2015: 50 km17. 2. 2016: 41 951 km17. 2. 2016: 41 951 km13. 2. 2017: 132 623 km13. 2. 2017: 132 623 km16. 6. 2017: 172 210 km7. 2. 2018: 232 651 km7. 2. 2018: 232 651 km1. 2. 2019: 321 165 km1. 2. 2019: 321 165 km28. 1. 2020: 409 476 km28. 1. 2020: 409 476 km23. 4. 2020: 368 625 km22. 1. 2021: 471 026 km22. 1. 2021: 471 101 km22. 1. 2021: 471 102 km22. 11. 2021: 516 626 km4. 1. 2022: 517 269 km4. 1. 2022: 517 278 km4. 1. 2023: 563 850 km4. 1. 2024: 617 549 km2. 1. 2025: 680 096 km5. 1. 2026: 733 316 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 733 316 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
5. 1. 2027
2. 1. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 680 096 km způsobilé
1 lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
2. 1. 2026
4. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 617 549 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 1. 2025
4. 1. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Brno (č. 3722) 563 850 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
4. 1. 2024
4. 1. 2022 Pravidelná STK Brno (č. 3722) 517 278 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
4. 1. 2023
4. 1. 2022 Měření emisí Brno (č. 570206) 517 269 km způsobilé bez závad 4. 1. 2023
22. 11. 2021 Evidenční kontrola Jihlava (č. 3709) 516 626 km způsobilé bez závad
22. 1. 2021 ADR Pardubice (č. 3610) 471 102 km způsobilé bez závad
22. 1. 2021 Pravidelná STK Pardubice (č. 3610) 471 101 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
22. 1. 2022
22. 1. 2021 Měření emisí Žďár nad Sázavou (č. 571402) 471 026 km způsobilé bez závad 22. 1. 2022
23. 4. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) 368 625 km nižší než dříve způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
28. 1. 2020 ADR Pardubice (č. 3610) 409 476 km způsobilé bez závad
28. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Pardubice (č. 3610) 409 476 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
28. 1. 2021
1. 2. 2019 ADR Sezimovo Ústí (č. 3304) 321 165 km způsobilé bez závad
1. 2. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 321 165 km způsobilé bez závad 1. 2. 2020
7. 2. 2018 ADR Sezimovo Ústí (č. 3304) 232 651 km způsobilé bez závad
7. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Sezimovo Ústí (č. 3304) 232 651 km způsobilé bez závad 7. 2. 2019
16. 6. 2017 Evidenční kontrola Kraj Vysočina (č. 3724) 172 210 km způsobilé bez závad
13. 2. 2017 ADR Jihočeský kraj (č. 3304) 132 623 km způsobilé bez závad
13. 2. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3304) 132 623 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
13. 2. 2018
17. 2. 2016 ADR Ústecký kraj (č. 3513) 41 951 km způsobilé bez závad
17. 2. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3513) 41 951 km způsobilé bez závad 17. 2. 2017
12. 6. 2015 ADR Pardubický kraj (č. 3610) 50 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník MONETA Leasing, s.r.o. (IČO 60751606)
    Nový provozovatel Exposure Group a.s. (IČO 24689513)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2016
  2. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-15-06-0824
  3. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-02-0946
    Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2017 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-02-0947
  4. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-02-0334
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-17-02-0335
  5. Nový vlastník Exposure Group a.s. (IČO 24689513)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 59148, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-17-06-0119
  6. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-02-0170
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2019 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-02-0171
  7. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-02-0023
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2020 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-19-02-0024
  8. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-07-0510
  9. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-01-1137
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2021 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-20-01-1138
  10. Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-01-1013
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2022 · stanice: HRADIŠŤSKÁ 551, 53353, PARDUBICE, POLABINY · protokol CZ-3610-21-01-1014
  11. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3709-21-11-0787
  13. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel Lubomír Bartoš (IČO 64503127)
    Konec vyřazení z provozu ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2023 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-22-01-0046
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-23-01-0033
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2025 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-24-01-0047
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2026 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-25-01-0012
  18. Nový vlastník Lubomír Bartoš (IČO 64503127)
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2027 · stanice: OPAVSKÁ 26/8, 63900, BRNO · protokol CZ-3722-26-01-0017
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
IVECO
Obchodní označení
AS440S56 TX/P
Typ
/ AD3C
Varianta
CB12
Verze
EA6SMA8075
Typ kód
AD3C
VIN
WJMS2NWH60C316285
PČV
13537726
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
10. 6. 2015
Datum 1. registrace v ČR
10. 6. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F3HFE611A
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
412 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12882
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Nejvyšší rychlost omezení
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
91/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6260/ 2550/ 3970
Rozvor [mm]
2440; 1360
Provozní hmotnost
8547
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
24000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
7500/ 7500
11500/ 11500
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 48000
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 158 L / 11.75 X 22.5
315/70 R 22.5 154 G / 9.00 X 22.5
315/70 R 22.5 150 G [2] / 9.00 X 22.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO MAGIRUS, AG, ULM, SRN
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8480-005-00
ES/EU
e3*2007/46*0132*
Číslo ORV
UBK473790
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
#D.2: Úplné označení verze FA6SMA8075S11HSMSSF
Vozidlo splňuje podmínky ADR a je
typu EX/II,EX/III,FL,OX, AT]
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)