MV 2-028/2
- 1984
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN8921
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/136571
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 16. 7. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MV
- Model
- 2-028/2
- Typ
- MV 2-028/2 STS /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 4. 1984
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Obec Vlachovice (IČO 00284670)
- Provozovatel: Obec Vlachovice (IČO 00284670)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 4. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 10. 2026 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 1. 11. 2026 |
| 19. 5. 2026 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 19. 5. 2028 |
| 24. 4. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2030 |
| 16. 4. 2026 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 16. 4. 2030 |
| 9. 5. 2025 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | 270 km | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2029 |
| 7. 5. 2025 | Měření emisí | Benešov (č. 420120) | 270 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2027 |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 7. 2028 |
| 22. 11. 2023 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 11. 2025 |
| 27. 9. 2023 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2027 |
| 31. 8. 2023 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 30. 9. 2023 |
| 29. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 9. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 9. 2026 |
| 16. 9. 2022 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 178 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2024 |
| 21. 7. 2022 | Evidenční kontrola | Okříšky (č. 3764) | 823 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 2. 2026 |
| 18. 10. 2021 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 10. 2023 |
| 24. 8. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Okříšky (č. 3764) | 801 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 8. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Benešov (č. 3223) | 2 km | způsobilé | bez závad | 21. 7. 2025 |
| 17. 2. 2021 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 17. 7. 2020 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 7. 2024 |
| 4. 7. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2024 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2024 |
| 27. 5. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3307) | 5 486 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 11. 2018 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2020 |
| 31. 7. 2018 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 31. 7. 2022 |
| 11. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Vodňany (č. 3309) | 5 486 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2022 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 111 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 30. 10. 2021 |
| 27. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2021 |
| 2. 6. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 684 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2021 |
| 19. 8. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 8. 2018 |
| 17. 8. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 7. 2020 |
| 27. 7. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 7. 2020 |
| 26. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | způsobilé | bez závad | 26. 7. 2020 |
| 26. 7. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 8. 2016 |
| 15. 7. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 14. 8. 2016 |
| 21. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 2. 2019 |
| 18. 4. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 18. 4. 2018 |
| 27. 2. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 2. 2018 |
| 15. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | |
| 2. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2017 |
| 24. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 4 672 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2017 |
| 21. 6. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2017 |
| 30. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2015 |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2017 |
| 23. 7. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3508) | 15 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 23. 7. 2016 |
| 12. 7. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2016 |
| 30. 4. 2011 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 3. 2013 |
| 29. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 28. 4. 2011 |
| 5. 10. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 4. 11. 2010 |
| 5. 10. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2014 |
| 14. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | 80 000 km | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2010 |
| 27. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | 6 700 km | způsobilé | 5 lehkých
| 27. 5. 2014 |
| 3. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2013 |
| 16. 7. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | bez závad | 27. 6. 2013 |
| 9. 7. 2009 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 1. 7. 2013 |
| 1. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | nezpůsobilé | 6 lehkých, 1 nebezpečná
| |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2009 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2009 |
| 30. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 6. 2013 |
| 27. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 27. 7. 2009 |
| 24. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2013 |
| 24. 4. 2009 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 2 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 4. 2013 |
| 17. 4. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 2 000 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 17. 5. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2016 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2020 · stanice: POD KAŠTANY 499, 76317, LUKOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2024 · stanice: Holešovská 454, 76316, Fryšták · protokol CZ-6739-20-57-9035
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – Obec Vlachovice
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MV 2-028/2 1984 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,7 %
Srovnáváme s 248 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MV 2-028/2
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MV
- Obchodní označení
- 2-028/2
- Typ
- MV 2-028/2 STS /
- VIN
- 8921
- PČV
- 136571
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 11. 4. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 4. 1984
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6725/ 6725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 8921
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG822978
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 8921
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.