AGROZET ZETOR, K.P. ZETOR 7211
- 1985
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN11708
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:33 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1366074
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 5. 2008 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (23. 11. 2006 až 6. 12. 2006). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1985. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AGROZET ZETOR, K.P. ZETOR 7211
- Typ
- ZETOR 7211 / ZETOR 7211
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Miroslav Duben (IČO 45902542) od 31. 5. 2021
- Provozovatel: Miroslav Duben (IČO 45902542) od 31. 5. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 10. 1985 | První registrace | SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC PRAHA - ZÁPAD (IČO 00067636) | Registr silničních vozidel |
| 12. 11. 2001 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 11. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 12. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | SVM Drahelčice, spol.s.r.o. (IČO 25775910) | Registr silničních vozidel |
| 19. 8. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Úhonice, s.r.o. (IČO 01791729) | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Miroslav Duben (IČO 45902542) | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | LUTWA s.r.o. (IČO 22799648) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 7. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Letohrad (č. 6616) | 2 018 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2030 |
| 25. 8. 2025 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2029 |
| 30. 7. 2025 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | 70 649 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 7. 2027 |
| 30. 7. 2025 | Měření emisí | Velké Meziříčí (č. 171401) | 70 648 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2027 |
| 19. 6. 2024 | Evidenční kontrola | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | |
| 8. 8. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 3706) | 70 388 km | způsobilé | 2 lehké
| 8. 8. 2025 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 7. 2027 |
| 23. 5. 2023 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2027 |
| 4. 8. 2022 | Pravidelná STK | Brno (č. 3710) | 31 916 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2026 |
| 24. 8. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 8. 2025 |
| 13. 8. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | 70 138 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 8. 2023 |
| 15. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | 1 960 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 2. 3. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 2. 3. 2024 |
| 16. 8. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 3706) | 69 907 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 8. 2021 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2023 |
| 30. 5. 2019 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 5. 2023 |
| 22. 5. 2019 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2023 |
| 6. 4. 2018 | Měření emisí | Dubí (č. 450915) | 406 km nižší než dříve | – | bez závad | 6. 4. 2020 |
| 29. 8. 2017 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 8. 2021 |
| 18. 8. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 69 434 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 18. 8. 2019 |
| 20. 4. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 72 882 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2019 |
| 30. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 69 209 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 18. 8. 2017 |
| 20. 7. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2019 |
| 14. 5. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2019 |
| 14. 4. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2019 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 72 785 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2016 |
| 12. 5. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3241) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 12. 5. 2016 |
| 26. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | 65 872 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 26. 8. 2015 |
| 16. 8. 2013 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | 196 045 km | způsobilé | bez závad | |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 12. 8. 2017 |
| 13. 5. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2017 |
| 7. 1. 2013 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | 150 000 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 25. 6. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 71 551 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 25. 6. 2014 |
| 25. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2012 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | 86 532 km | způsobilé | 8 lehkých
| 17. 4. 2014 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 23 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| 29. 8. 2013 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2015 |
| 20. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 7 850 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2011 |
| 16. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3302) | 78 500 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 23. 5. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2015 |
| 31. 8. 2010 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | bez závad | 31. 8. 2010 |
| 26. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 4. 2014 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 70 299 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 4. 2012 |
| 7. 8. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 8. 2013 |
| 2. 6. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3123) | 69 135 km | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 6. 2011 |
| 13. 5. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 13. 5. 2013 |
| 13. 5. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 1 vážná
| 12. 6. 2009 |
| 7. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3736) | 28 904 km | způsobilé | 8 lehkých
| 7. 5. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC PRAHA - ZÁPAD (IČO 00067636)
-
Konec: provozovatel SPRÁVA A ÚDRŽBA SILNIC PRAHA - ZÁPAD (IČO 00067636)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2008 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 6. 12. 2006 · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel SVM Drahelčice, spol.s.r.o. (IČO 25775910)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TŘEBONICŮM 100/34, 15500, PRAHA 5, ŘEPORYJE
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Úhonice, s.r.o. (IČO 01791729)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BELGICKÁ 5061, 46605, JABLONEC NAD NISOU · protokol CZ-3518-21-05-0563
-
Nový vlastník a provozovatel Miroslav Duben (IČO 45902542)Nový vlastník a provozovatel LUTWA s.r.o. (IČO 22799648)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 6. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- AGROZET ZETOR, K.P. ZETOR 7211
- Typ
- ZETOR 7211 / ZETOR 7211
- Typ kód
- ZETOR 7211
- VIN
- 11708
- PČV
- 1366074
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k.p. Brno
- Rok výroby
- 1985
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 1985
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 1985
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA, K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 7201
- Číslo motoru
- 014206
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 25 / 19
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3540/ 1840/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 4020
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8600/ 8600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
3600/ 3600
/
/ - Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16;6,50-16;7,50-20/ 5,50FX16;4,50EX16;5,50FX20
16,9-30;16,9-28;12,4-36;13,6-36;16,9-34/ DW14X30;W12X28;W11X36;W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1513-083-83
- Číslo TP
- ZA031922
- Číslo ORV
- ZAB084012
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Další záznamy
- Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních komunikacích jen v těch
případech,kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení překrývající
hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
§13 odst.8, §19 odst.1, §42 odst.1§43 odst.2, §44 odst.2, §59 odst.2, §60 odst.2, §67 odst.7
Není splněna podmínka umístění SPZ - § 92 odst. 2 vyhl. MV č. 145/56 ÚI.
Zvláš.výstraž.světelné zařízení oranžové barvy.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11708
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.