KAROSA C 734.00
- 1983
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
VIN6244
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1378077
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- C 734.00
- Typ
- KAROSA C 734.00 /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 12. 10. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 10. 1983
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Josef Mandaus-MOVAX (IČO 44670681) od 29. 9. 1997
- Provozovatel: Josef Mandaus-MOVAX (IČO 44670681) od 29. 9. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 10. 1983 | První registrace | Statek Žlutice, státní podnik (IČO 00116238) | Registr silničních vozidel |
| 12. 4. 1995 | Nový provozovatel | MOVAX - ŽLUTICE s.r.o. (IČO 61774405) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Josef Mandaus-MOVAX (IČO 44670681) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 6. 2026 | Opakovaná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2030 |
| 2. 6. 2026 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 2. 7. 2026 |
| 18. 3. 2026 | Pravidelná STK | Nová Paka (č. 3648) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2030 |
| 24. 5. 2025 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 6 lehké | 22. 5. 2029 |
| 14. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 1 782 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 5. 2029 |
| 3. 3. 2025 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | 1 lehká | 3. 3. 2029 |
| 23. 5. 2024 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | 907 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 23. 5. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká | 18. 4. 2028 |
| 24. 8. 2023 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2027 |
| 9. 1. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3814) | 2 229 km | způsobilé | 4 lehké | 9. 1. 2027 |
| 1. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kyjov (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2026 |
| 24. 3. 2022 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 23. 4. 2022 |
| 2. 2. 2022 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 1. 2026 |
| 27. 1. 2022 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 26. 2. 2022 |
| 16. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 1 782 km | způsobilé | 2 lehké | 18. 5. 2025 |
| 2. 3. 2021 | Pravidelná STK | Krásná Lípa (č. 3501) | – | způsobilé | 4 lehké | 2. 3. 2025 |
| 7. 6. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehké | 7. 6. 2024 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 4. 2024 |
| 31. 1. 2020 | Opakovaná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké | 31. 1. 2024 |
| 31. 1. 2020 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 1. 3. 2020 |
| 26. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2023 |
| 25. 5. 2019 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 5. 2023 |
| 25. 5. 2019 | Měření emisí | Litoměřice (č. 450602) | 907 km | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2023 |
| 29. 1. 2019 | Opakovaná STK | Hlučín (č. 6815) | 870 km | způsobilé | 4 lehké | 16. 1. 2023 |
| 17. 1. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlučín (č. 6815) | 869 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 16. 1. 2023 |
| 23. 10. 2018 | Evidenční kontrola | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 6. 10. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 4 vážné | 5. 11. 2018 |
| 28. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 3. 2018 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehké | 22. 3. 2022 |
| 22. 3. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 5 vážné, 3 nebezpečné | |
| 14. 2. 2018 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3626) | 1 782 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2017 | Před registrací | Říčany (č. 3227) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 12 vážné | 30. 11. 2017 |
| 31. 10. 2017 | Před registrací | Říčany (č. 3227) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 13 vážné | 30. 11. 2017 |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 10. 2021 |
| 20. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 9. 2021 |
| 24. 5. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | 1 782 km | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2021 |
| 2. 3. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | – | způsobilé | 6 lehké | 2. 3. 2021 |
| 2. 8. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 8. 2020 |
| 29. 1. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká | 29. 1. 2020 |
| 10. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká | 10. 11. 2019 |
| 27. 8. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 27. 8. 2019 |
| 26. 1. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 907 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 26. 1. 2019 |
| 31. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 31. 7. 2018 |
| 19. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 3. 2018 |
| 23. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2017 |
| 2. 9. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 9. 2017 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 6 lehké | 10. 7. 2017 |
| 4. 6. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 6. 2016 |
| 9. 5. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3222) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká | 9. 5. 2016 |
| 1. 2. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké | 1. 2. 2016 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2015 |
| 6. 5. 2011 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3505) | 15 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2011 |
| 3. 1. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 4 lehké | 3. 1. 2015 |
| 9. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 6604) | 9 709 km | způsobilé | 2 lehké | 9. 8. 2014 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 8. 2014 |
| 27. 7. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2014 |
| 11. 8. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3501) | – | způsobilé | 1 lehká | 11. 8. 2013 |
| 4. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3737) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 4. 8. 2013 |
| 15. 7. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 40 000 km | způsobilé | 5 lehké | 15. 7. 2013 |
| 9. 7. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 3 lehké | 9. 7. 2013 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 nebezpečná | 1. 1. 1900 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Statek Žlutice, státní podnik (IČO 00116238)
-
Nový provozovatel MOVAX - ŽLUTICE s.r.o. (IČO 61774405)
-
Nový vlastník a provozovatel Josef Mandaus-MOVAX (IČO 44670681)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (KAROSA C 734.00 1983 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 73,9 %
Srovnáváme s 670 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA C 734.00
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- C 734.00
- Typ
- KAROSA C 734.00 /
- VIN
- 6244
- PČV
- 1378077
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 12. 10. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 10. 1983
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- ML 635
- Číslo motoru
- 3/525005
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 9600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 15440/ 15440
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 6244
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 72 / 45 / 27
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1335
- Číslo TP
- AG829909
- Číslo ORV
- AAC705633
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 6244
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.