TATRA T148 CAS 32

  • 1978
  • ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
  • motorová nafta (NM)
  • 12667 cm³
  • 157 kW ≈ 213 k

VIN5150147

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/5150147

STK propadla 6. 6. 2025. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 6. 2025 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (25. 6. 2003 až 17. 7. 2003). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T148 CAS 32
Typ
TATRA 148 CAS 32 B / T 148
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1978
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12667 cm³
Výkon
157 kW
Kategorie
N3 – Speciální automobil cisternový
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 6. 6. 2025
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
36 809 km
při prohlídce 6. 6. 2024
2
Vlastníci v registru
Město Veselí nad Lužnicí
od 17. 7. 2003

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1978 První registrace Registr silničních vozidel
20. 3. 1978 Nový provozovatel ČESKÝ PLYNÁRENSKÝ PODNIK, STÁTNÍ PODNIK ODŠTĚPNÝ ZÁVOD TRANSGAS (IČO 00211320) Registr silničních vozidel
20. 4. 1998 Nový provozovatel ČPPT, s.p. (IČO 00002674) Registr silničních vozidel
12. 10. 2001 Nový provozovatel RWE Supply & Trading CZ, a.s. (IČO 26460815) Registr silničních vozidel
25. 6. 2003 Nový vlastník a provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ Registr silničních vozidel
17. 7. 2003 Nový vlastník a provozovatel Město Veselí nad Lužnicí (IČO 00253081) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

30 00032 00034 00036 00038 000 20102012201420162018202020222024 14. 5. 2009: 30 909 km12. 5. 2010: 31 146 km4. 5. 2011: 31 286 km7. 5. 2012: 31 594 km21. 5. 2013: 31 728 km30. 5. 2014: 32 260 km29. 5. 2015: 32 355 km25. 5. 2016: 32 684 km24. 5. 2017: 33 320 km22. 5. 2018: 34 108 km21. 5. 2019: 34 564 km21. 5. 2020: 34 942 km21. 5. 2020: 34 952 km21. 5. 2021: 35 452 km21. 5. 2021: 35 455 km20. 5. 2022: 35 962 km20. 5. 2022: 35 965 km31. 5. 2023: 36 434 km6. 6. 2024: 36 809 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 36 809 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
6. 6. 2026
31. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 36 434 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
31. 5. 2024
20. 5. 2022 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 35 965 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
20. 5. 2023
20. 5. 2022 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 35 962 km způsobilé bez závad 20. 5. 2023
21. 5. 2021 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 35 455 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 5. 2022
21. 5. 2021 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 35 452 km způsobilé bez závad 21. 5. 2022
21. 5. 2020 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3307) 34 952 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
21. 5. 2021
21. 5. 2020 Měření emisí České Budějovice (č. 130102) 34 942 km způsobilé bez závad 21. 5. 2021
21. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Soběslav (č. 3323) 34 564 km způsobilé
6 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
21. 5. 2020
22. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Jihočeský kraj (č. 3323) 34 108 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
22. 5. 2019
24. 5. 2017 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 33 320 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.8.1.2 Vnější poškození pneumatického propojovacího vedení (hadice), které nemá vliv na jeho spolehlivost či těsnost. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 5. 2018
25. 5. 2016 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 32 684 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
25. 5. 2017
29. 5. 2015 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 32 355 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
29. 5. 2016
30. 5. 2014 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 32 260 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
30. 5. 2015
21. 5. 2013 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 31 728 km způsobilé
4 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 5. 2014
7. 5. 2012 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 31 594 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 5. 2013
4. 5. 2011 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 31 286 km způsobilé
4 lehké
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
4. 5. 2012
12. 5. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 31 146 km způsobilé
5 lehkých
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3071 V kloubech, pákách a tyčích jsou mírně větší vůle (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 5. 2011
14. 5. 2009 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3323) 30 909 km způsobilé
3 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
14. 5. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel ČPPT, s.p. (IČO 00002674)
  3. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 6. 4. 2002 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
  4. Nový provozovatel RWE Supply & Trading CZ, a.s. (IČO 26460815)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2004 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
  6. Nový vlastník a provozovatel MESTO VESELÍ NAD LUŽNICÍ
  7. Nový vlastník a provozovatel Město Veselí nad Lužnicí (IČO 00253081)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2013 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2014 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2015 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2016 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2017 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2018 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-17-05-0820
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2019 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-18-05-0819
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2020 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-19-05-0760
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2021 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-20-05-3689
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2022 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-21-05-3415
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2023 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4 · protokol CZ-3307-22-05-4070
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2024 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-23-05-1286
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-24-06-0224
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK MODRÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T148 CAS 32
Typ
TATRA 148 CAS 32 B / T 148
Typ kód
T 148
VIN
5150147
PČV
1401446
Druh vozidla
Speciální automobil cisternový
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
TATRA N.P.KOPŘIVNICE
Rok výroby
1978
Datum 1. registrace
1. 1. 1978
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1978
Druh (typ)
CISTERNA POŽÁRNÍ STŘÍKAČKA
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
T 2-928-1E
Číslo motoru
58196
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
157 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12667
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
75
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8670/ 2500/ 2750
Provozní hmotnost
11210
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18530/ 18530
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
4980/ 4980
6775/ 6775
6775/ 6775
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
6
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11.00-20 hd super/ 8,00-20
11.00-20HD SUPER/ 8,00-20
11.00-20 HD SUPER/ 8,00-20
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
1520
Barva
ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
Barva doplňková
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
824-001-73
Číslo TP
UJ697493
Číslo ORV
BAA876289
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
zvláštní požární výstroj modrý výstr.maják
Další záznamy
ALTER.PNEU DLE PROHLÁŠENÍ VÝROBCE:11,00R20.

Další ověření (externí odkazy)