ZETOR 5211
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 2697 cm³
- 13,1 kW ≈ 18 k
VIN1817
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:41 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1409876
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 5211
- Typ
- ZETOR 5211 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1985
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2697 cm³
- Výkon
- 13,1 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (IČO 25212257) od 31. 10. 1997
- Provozovatel: Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (IČO 25212257) od 31. 10. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 1. 1985 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 2. 1. 1985 | Nový provozovatel | Státní statek Ú l i c e (IČO 00118427) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 1995 | Nový provozovatel | PREŠTICE, HUSOVA C. 1046 | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 1995 | Nový provozovatel | MVDr. František Sikyta (IČO 48331601) | Registr silničních vozidel |
| 31. 10. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (IČO 25212257) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 8. 2026 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 8. 2030 |
| 25. 6. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 6. 2030 |
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2030 |
| 7. 11. 2025 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3802) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2029 |
| 16. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Hustopeče (č. 3721) | 1 449 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 16. 4. 2029 |
| 6. 6. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 4 563 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 6. 6. 2028 |
| 8. 9. 2023 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 8. 9. 2027 |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2027 |
| 26. 6. 2023 | Opakovaná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2027 |
| 23. 6. 2023 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 23. 7. 2023 |
| 19. 5. 2023 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2027 |
| 3. 3. 2023 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2027 |
| 12. 1. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2027 |
| 28. 12. 2022 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 12. 2026 |
| 16. 9. 2022 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 16. 10. 2022 |
| 9. 6. 2022 | Pravidelná STK | Teplice (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 9. 6. 2026 |
| 20. 5. 2022 | Pravidelná STK | Nový Bor (č. 3512) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 19. 6. 2022 |
| 2. 12. 2021 | Opakovaná STK | Šumperk (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 8. 11. 2025 |
| 8. 11. 2021 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3844) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 8. 12. 2021 |
| 23. 4. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | 4 729 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 4. 2025 |
| 23. 4. 2021 | Měření emisí | Hustopeče (č. 570402) | 4 720 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2025 |
| 15. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 1 738 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2025 |
| 15. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 5. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Horšovský Týn (č. 3408) | 4 304 km | způsobilé | 5 lehkých
| 20. 2. 2024 |
| 20. 1. 2020 | Evidenční kontrola | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 10. 2019 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | 3 394 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 10. 2023 |
| 17. 10. 2019 | Měření emisí | Břeclav (č. 570415) | 3 394 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2023 |
| 10. 9. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2023 |
| 19. 6. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 6. 2023 |
| 25. 5. 2019 | Měření emisí | Lutín (č. 580511) | – | – | 1 lehká
| 24. 5. 2023 |
| 10. 9. 2018 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2022 |
| 7. 9. 2018 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 9. 2022 |
| 16. 8. 2018 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 8. 2022 |
| 12. 7. 2018 | Pravidelná STK | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 7. 2022 |
| 26. 6. 2018 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 6. 2022 |
| 20. 4. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2022 |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 9. 2021 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2021 |
| 19. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 6. 2021 |
| 12. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 4. 2021 |
| 20. 12. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | 1 686 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2020 |
| 21. 11. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 11. 2020 |
| 26. 5. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3648) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2020 |
| 8. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3816) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 9. 2019 |
| 11. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2019 |
| 2. 1. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 1. 2019 |
| 29. 9. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 9. 2018 |
| 14. 7. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 7. 2018 |
| 8. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2018 |
| 23. 6. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 6. 2018 |
| 28. 4. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2018 |
| 31. 3. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | způsobilé | 2 lehké
| 31. 3. 2018 |
| 8. 11. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 11. 2017 |
| 19. 9. 2013 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2017 |
| 10. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 10. 10. 2013 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2017 |
| 19. 7. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2017 |
| 3. 7. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 2 lehké
| 3. 7. 2017 |
| 25. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 6 000 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 4. 2017 |
| 16. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 7. 2016 |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 5. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3213) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2016 |
| 6. 9. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 9. 2015 |
| 21. 4. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 4. 2015 |
| 25. 3. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2015 |
| 17. 2. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 2. 2015 |
| 1. 11. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3739) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 11. 2014 |
| 11. 10. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 10. 2014 |
| 29. 7. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 7. 2014 |
| 23. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | bez závad | 23. 6. 2014 |
| 21. 6. 2010 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2014 |
| 18. 6. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 18. 7. 2010 |
| 13. 5. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 5. 2014 |
| 22. 3. 2010 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2010 |
| 9. 12. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 12. 2013 |
| 3. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 42 410 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 11. 2013 |
| 16. 9. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3849) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2013 |
| 1. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 9. 2013 |
| 10. 8. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 8. 2013 |
| 2. 4. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2013 |
| 19. 11. 2008 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3721) | 7 519 km | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 11. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Státní statek Ú l i c e (IČO 00118427)
-
Nový provozovatel PREŠTICE, HUSOVA C. 1046Nový provozovatel MVDr. František Sikyta (IČO 48331601)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská výroba Milknatur, a.s. (IČO 25212257)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2014 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2018 · stanice: Husova 918, 334 01, Přeštice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 2. 2024 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-20-02-0355
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2028 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-24-06-0134
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – STREDISKO SLUŽEB NÝRANY
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 5211 1984 v ČR obvykle 1,4, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,6 %
Srovnáváme s 373 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 5211
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 5211
- Typ
- ZETOR 5211 /
- VIN
- 1817
- PČV
- 1409876
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 1985
- Druh (typ)
- TRAKTOR KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- zbrojovka k.p. brno
- Typ motoru
- Z 5201
- Číslo motoru
- 009621
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 13.1 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2697
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3620/ 1848/ 2590
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 3230
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4840/ 4840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1240/ 1240
3600/ 3600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 3150/ 3150
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-15; 6,50-14; 6,00-16/ 5,50 F X 16; 4,50 E X 14
14,8/13-38; 9,5/9-39; 12,4/11-37; 12,4/13-32/ W 12X28; W 11X36; W8 X 32; W11X32
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 1817
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1509-083-83
- Číslo TP
- AH329307
- Číslo ORV
- AAD546663
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Další záznamy
- Výrobce připouští max. 2,5násobek pohotovostní hmotnosti traktoru podle bodu 6, tzn.se všemi závažími při vybavení agro, pro přívěs i návěs.
Čelní střešní světlomety mohou být požívány při provozu na pozemních komunikacích jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení, překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 90/75 Sb.§ odst.:
§ 14/7, § 23/1, § 44/9, § 45/2, § 60/2, § 61/2. § 70/7, § 43/1.
Není splněna podmínka umístění SPZ - § 92 odst. 2 vyhl. MV.
Dodatek k bodu7:
- doplněk 2 -zadní kola a pneu 12,4 - 28.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1817
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.