RM 4
- 1969
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN2812
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 23:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1416136
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1969. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RM
- Model
- 4
- Typ
- RM 4 /
- Rok výroby
- 1969
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 1969
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1969
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový nákladní
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Dětenice, v likvidaci (IČO 00022497) od 25. 7. 1975
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Dětenice, v likvidaci (IČO 00022497) od 25. 7. 1975
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 10. 12. 1969 | První registrace | JZD MILKOVICE | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 1975 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské družstvo Dětenice, v likvidaci (IČO 00022497) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 8. 2026 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2030 |
| 30. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 140 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 30. 9. 2029 |
| 17. 7. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2029 |
| 4. 3. 2025 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2029 |
| 25. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | 9 002 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 6. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2028 |
| 7. 6. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 7. 6. 2028 |
| 23. 1. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 611 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2028 |
| 29. 12. 2023 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 12. 2027 |
| 12. 12. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 12. 2027 |
| 22. 8. 2023 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 8. 2027 |
| 25. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | 92 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | 85 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 7. 2026 |
| 1. 6. 2022 | Evidenční kontrola | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2025 |
| 30. 6. 2021 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2025 |
| 30. 6. 2021 | Na žádost zákazníka | Boskovice (č. 3728) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| |
| 3. 3. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2025 |
| 31. 8. 2020 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2024 |
| 19. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 6 679 km | způsobilé | 10 lehkých
| 19. 5. 2024 |
| 31. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Žatčany (č. 6714) | 534 km | způsobilé | 7 lehkých
| 31. 3. 2024 |
| 8. 1. 2020 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2024 |
| 17. 12. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 12. 2023 |
| 16. 12. 2019 | Opakovaná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 12. 2023 |
| 9. 12. 2019 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 1. 2020 |
| 28. 8. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké
| 28. 8. 2023 |
| 15. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Havlíčkův Brod (č. 3626) | 137 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 7. 2022 |
| 29. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2021 |
| 3. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3745) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 9. 10. 2016 |
| 22. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 218 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 3. 2020 |
| 17. 3. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 3. 2020 |
| 23. 2. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2020 |
| 23. 2. 2016 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 300 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 1. 2020 |
| 14. 1. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 13. 2. 2016 |
| 18. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 12. 2019 |
| 21. 10. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 10. 2017 |
| 26. 8. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | 6 005 km | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 8. 2019 |
| 23. 6. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2019 |
| 23. 2. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 23. 2. 2019 |
| 8. 7. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3714) | 938 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 7. 2018 |
| 29. 8. 2013 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Středočeský kraj (č. 3219) | 21 410 km | způsobilé | 4 lehké
| 29. 8. 2013 |
| 29. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 3. 2017 |
| 23. 8. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 23. 8. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | 17 800 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 3. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 3. 2016 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 3. 2016 |
| 22. 2. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 2. 2016 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3630) | 9 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2016 |
| 26. 8. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 8. 2015 |
| 14. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 14. 6. 2011 |
| 7. 6. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 6. 2015 |
| 11. 8. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 8. 2014 |
| 2. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 8. 2014 |
| 6. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 49 156 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 6. 10. 2009 |
| 2. 4. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 4. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel JZD MILKOVICE
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Dětenice, v likvidaci (IČO 00022497)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RM 4 1969 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59,1 %
Srovnáváme s 379 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RM 4
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- RM
- Obchodní označení
- 4
- Typ
- RM 4 /
- VIN
- 2812
- PČV
- 1416136
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový nákladní
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1969
- Datum 1. registrace
- 10. 12. 1969
- Datum 1. registrace v ČR
- 10. 12. 1969
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 1855
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 6855/ 6855
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 2812
- Barva
- ZELENÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AC495725
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2812
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.