BSS .
- 1988
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- .
- 0 cm³
VIN7844
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 3:42 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1487907
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 13. 1. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- .
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10,08 AGRO
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Palivo
- .
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: I. Podzvičinská a.s. (IČO 63217104) od 12. 2. 1997
- Provozovatel: I. Podzvičinská a.s. (IČO 63217104) od 12. 2. 1997
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1988 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 29. 3. 1988 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Pecka "v likvidaci" (IČO 00125792) | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 1997 | Nový vlastník a provozovatel | I. Podzvičinská a.s. (IČO 63217104) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. 8. 2026 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 8. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 7 787 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2030 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 7 322 km | způsobilé | 5 lehké | 26. 2. 2028 |
| 8. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Čechtice (č. 3233) | 5 124 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 8. 2. 2028 |
| 20. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 6. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jindřichův Hradec (č. 3312) | 7 787 km | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2026 |
| 13. 1. 2022 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 1. 2026 |
| 3. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 3. 2021 | Měření emisí | Roudnice nad Labem (č. 550606) | 1 914 km nižší než dříve | – | bez závad | 22. 3. 2025 |
| 2. 11. 2020 | Evidenční kontrola | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 9. 4. 2020 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 5 699 km nižší než dříve | – | bez závad | 9. 4. 2024 |
| 12. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kuřim (č. 6732) | 7 322 km | způsobilé | 2 lehké | 11. 3. 2024 |
| 11. 3. 2020 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 7 322 km | – | bez závad | 11. 3. 2024 |
| 16. 7. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 7. 2023 |
| 29. 3. 2019 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké | 29. 3. 2023 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 4 lehké | 15. 5. 2022 |
| 24. 4. 2018 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 4. 2022 |
| 24. 8. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3412) | 1 762 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 4 lehké, 12 vážné, 3 nebezpečné | 24. 8. 2017 |
| 24. 8. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 8. 2020 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3640) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 5. 2020 |
| 18. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6732) | 7 322 km | způsobilé | 2 lehké | 18. 3. 2020 |
| 9. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 3 lehké | 6. 3. 2019 |
| 23. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2018 |
| 12. 6. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 6. 2018 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 5. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehké | 29. 4. 2018 |
| 10. 7. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 1 762 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehké | 10. 7. 2017 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6614) | – | způsobilé | 2 lehké | 18. 7. 2016 |
| 23. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | 7 319 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 22. 3. 2016 |
| 27. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2012 |
| 14. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | 8 543 km | způsobilé | 1 lehká | 14. 11. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Pecka "v likvidaci" (IČO 00125792)
-
Nový vlastník a provozovatel I. Podzvičinská a.s. (IČO 63217104)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2012 · stanice: Úlibice 64, 507 07, Úlibice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 7. 2016 · stanice: Úlibice 64, 507 07, Úlibice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 8. 2020 · stanice: Úlibice 64, 507 07, Úlibice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2026 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 50327, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-22-01-0003
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS . 1988 v ČR obvykle 1,7, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 81,8 %
Srovnáváme s 220 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (60)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- .
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2 10,08 AGRO
- Typ kód
- PS2 10,08 AGRO
- VIN
- 7844
- PČV
- 1487907
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- .
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4440
- Ložná šířka
- 2335
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 14,5/80-18 12 PR/ 11X18
14,5/80-18 12 PR/ 11X18
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 7844
- Barva
- ČERVENÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AN281317
- Číslo ORV
- ZAA465958
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 7844
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.