VENIERI VF 3.63G
- 2017
- ŽLUTÁ
- motorová nafta (NM)
- 3331 cm³
- 41,2 kW ≈ 56 k
VIN26484
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:32 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/14910697
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 8. 2021 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- VENIERI
- Model
- VF 3.63G
- Typ
- VF 1103
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2017
- Barva
- ŽLUTÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3331 cm³
- Výkon
- 41,2 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NET spol. s r.o. (IČO 18828141) od 27. 11. 2017
- Provozovatel: NET spol. s r.o. (IČO 18828141) od 27. 11. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 2017 | První registrace | NET spol. s r.o. (IČO 18828141) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2029 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 4 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 9. 4. 2028 |
| 22. 3. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 814 km | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 3. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 812 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2024 |
| 20. 7. 2021 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2025 |
| 26. 5. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 26. 5. 2024 |
| 14. 3. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 4 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 3. 2024 |
| 15. 12. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 8. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 768 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 30. 8. 2021 |
| 23. 5. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 9. 5. 2020 |
| 9. 5. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | dočasně způsobilé | 9 lehkých, 1 vážná
| 8. 6. 2016 |
| 6. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 3 209 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 3. 2020 |
| 15. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 965 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2017 |
| 29. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 11. 2016 |
| 25. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 5. 2016 |
| 16. 2. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 2. 2016 |
| 25. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 25. 10. 2014 |
| 18. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3828) | 717 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 8. 2013 |
| 21. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 21. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2008 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-08-62-5073
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2013 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM · protokol CZ-3828-09-08-0351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-10-10-0826
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 2. 2016 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-12-52-5020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2016 · stanice: Dr.Sedláka 779/III, 339 01, Klatovy · protokol CZ-6401-12-05-0054
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2016 · stanice: ŘÍPSKÁ 11E, 627 00, BRNO · protokol CZ-6714-12-11-0037
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2017 · stanice: MARTINSKÁ ČTVRŤ 1739, 744 01, FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM · protokol CZ-3828-13-08-0425
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: Na Průhoně 3412, 276 01, Mělník · protokol CZ-6204-16-53-8014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2016 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-05-0396
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 281 63, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-16-05-1295
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 739 25, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-58-8027
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NET spol. s r.o. (IČO 18828141)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- ALTERNATIVNÍ PNEU
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- VENIERI
- Obchodní označení
- VF 3.63G
- Typ
- VF 1103
- Typ kód
- VF 1103
- VIN
- 26484
- PČV
- 14910697
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- RÝPADLO NAKLADAČ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- VF VENIERI, S.P.A., LUGO, ITÁLIE
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 2017
- Druh (typ)
- RÝPADLO NAKLADAČ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PERKINS ENGINES CO., LTD., VELKÁ BRITÁNIE
- Typ motoru
- 804C-33
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 41.2 / 2300
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3331
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 97/68JA
- Za jízdy
- 81
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4050/ 1500/ 2750
- Rozvor [mm]
- 2036
- Provozní hmotnost
- 4850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8050/ 4850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 3000
3000/ 2000
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5 - 20 138 G / 11.00 X 20
12.5 - 20 138 G/ 11.00 X 20
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŽLUTÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA104000
- Číslo ORV
- ZAA448835
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- nové, typové schválení Itálie
- Další záznamy
- *35: 4 850 - 5 150
Variabilní provedení stroje:
*29: 4 050 - 5 050
*30: 1 500 - 1 900
*31: 2 750 - 2 900 (včetně zvl. výstražného světelného zařízení)
*29,30,31,35: Podle použitého pracovního nástroje a vybavení; stroj může být vybaven
nakladačovými lopatami příp. paletizačními vidlemi, hloubkovými podkopovými lopatami.
Pro provoz stroje na pozemních komunikacích platí podmínky stanovené vyhláškou
č. 341/2014 Sb., kola zadní nápravy musí být v centrální poloze a řízení zajištěno
v poloze pro řízení pouze přední nápravy;
paletizační vidle a lopaty se zuby musí být vybaveny ochrannými kryty.
Zákaz provozu za snížené viditelnosti s namontovanými paletizačními vidlemi.
Stroj je vybaven ZVZ oranžové byrvy, které pro provozu na pozemních komunikacích
musí být uvedeno v činnost.
Stroj plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkami:
- vyznačení nejvyšší povolené rychlosti nemusí být provedeno z retroreflexního materiálu,
- výrobní štítek neobsahuje některé předepsané údaje,
- pracovní nástroje tvoří výčnělky.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 26484
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.