RBA 1
- 1974
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN2617
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:57 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1493369
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RBA
- Model
- 1
- Typ
- RBA 1 /
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 26. 9. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 9. 1974
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské družstvo Vendolí (IČO 00130168) od 26. 9. 1974
- Provozovatel: Zemědělské družstvo Vendolí (IČO 00130168) od 26. 9. 1974
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 9. 1974 | První registrace | Zemědělské družstvo Vendolí (IČO 00130168) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2030 |
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 13. 5. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 12. 6. 2026 |
| 23. 3. 2026 | Pravidelná STK | Přerov (č. 3826) | – | způsobilé | bez závad | 23. 3. 2030 |
| 12. 9. 2025 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2029 |
| 2. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 2. 7. 2029 |
| 27. 5. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2026 |
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2026 |
| 27. 5. 2024 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2025 |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 5. 2025 |
| 9. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3432) | 548 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2027 |
| 27. 10. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 10. 2027 |
| 27. 6. 2023 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 6 lehké
| 24. 6. 2027 |
| 2. 6. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2024 |
| 16. 5. 2023 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 5. 2024 |
| 11. 10. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 10. 2026 |
| 2. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2023 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 17. 5. 2023 |
| 12. 5. 2022 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 5. 2026 |
| 11. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK | Sedlčany (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2025 |
| 4. 6. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 4. 6. 2022 |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 5. 2022 |
| 22. 2. 2021 | Pravidelná STK | Týn nad Vltavou (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 2. 2025 |
| 10. 9. 2020 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 9. 2024 |
| 4. 8. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2024 |
| 5. 6. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2021 |
| 5. 6. 2020 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2022 |
| 28. 5. 2020 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2021 |
| 23. 4. 2020 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 5 lehké
| 23. 4. 2024 |
| 20. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Sušice (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2023 |
| 25. 6. 2019 | Pravidelná STK | Slaný (č. 6250) | – | způsobilé | 6 lehké
| 20. 6. 2023 |
| 3. 6. 2019 | Opakovaná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2020 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 14. 6. 2019 |
| 10. 10. 2018 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2022 |
| 3. 9. 2018 | Pravidelná STK | Raspenava (č. 3526) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 9. 2022 |
| 16. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2019 |
| 18. 4. 2018 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | – | způsobilé | bez závad | |
| 10. 8. 2017 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 9. 9. 2017 |
| 7. 8. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 8. 2018 |
| 4. 7. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 3. 8. 2017 |
| 22. 5. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2021 |
| 9. 9. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2020 |
| 30. 6. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2017 |
| 21. 6. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2020 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 1. 7. 2016 |
| 27. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 5. 2020 |
| 22. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 4. 2020 |
| 27. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2019 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 7. 2016 |
| 5. 6. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 6. 2017 |
| 4. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 6. 2019 |
| 18. 5. 2015 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 14. 5. 2015 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 10. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2018 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2018 |
| 15. 8. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 25 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2018 |
| 9. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 7. 2015 |
| 18. 6. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 6. 2018 |
| 19. 9. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | – | způsobilé | 5 lehké
| 19. 9. 2017 |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2014 |
| 8. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2015 |
| 27. 5. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3235) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2017 |
| 25. 4. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 1. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2017 |
| 11. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3710) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2016 |
| 19. 7. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2013 |
| 3. 5. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | 9 000 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2016 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2016 |
| 22. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 9. 2012 |
| 16. 6. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | – | způsobilé | bez závad | 16. 6. 2013 |
| 10. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3215) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 6. 2015 |
| 9. 4. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 4. 2015 |
| 1. 11. 2010 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2010 |
| 21. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 9. 2011 |
| 11. 8. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 8. 2014 |
| 20. 7. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 20 000 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2014 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2014 |
| 28. 4. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2014 |
| 28. 4. 2010 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2010 |
| 8. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 10. 2010 |
| 1. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3313) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2013 |
| 17. 6. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2011 |
| 8. 6. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3604) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 6. 2013 |
| 22. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3637) | 6 870 km | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2009 |
| 8. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | – | způsobilé | 2 lehké
| 8. 10. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo Vendolí (IČO 00130168)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RBA 1 1974 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,2 %
Srovnáváme s 235 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RBA 1
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- RBA
- Obchodní označení
- 1
- Typ
- RBA 1 /
- VIN
- 2617
- PČV
- 1493369
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 26. 9. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 9. 1974
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 8250/ 8250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 2617
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AD375216
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2617
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.