ZETOR
- 1994
- ČERVENÁ
- 3595 cm³
- 46 kW ≈ 63 k
VIN1772
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 22:52 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/15070628
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 23. 9. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Velká Británie a Severní Irsko), datum dovozu 14. 3. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 11× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1994. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- / 5340
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2018
- Barva
- ČERVENÁ
- Zdvihový objem
- 3595 cm³
- Výkon
- 46 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR KOLOVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Inter Star Liberec s.r.o. (IČO 28715900) od 14. 3. 2018
- Provozovatel: Inter Star Liberec s.r.o. (IČO 28715900) od 14. 3. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 8. 1994 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 14. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Inter Star Liberec s.r.o. (IČO 28715900) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Smiřice (č. 3627) | – | nezpůsobilé | 11 vážných
| 19. 8. 2026 |
| 18. 6. 2026 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 18. 6. 2030 |
| 26. 6. 2025 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 26. 6. 2029 |
| 29. 5. 2024 | Historického vozidla | Liberec (č. 3529) | – | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2029 |
| 2. 5. 2024 | Opakovaná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 24. 5. 2024 |
| 25. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 2 058 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 3. 2028 |
| 18. 10. 2023 | Pravidelná STK | Most (č. 3537) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 10. 2027 |
| 5. 10. 2023 | Opakovaná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2027 |
| 2. 10. 2023 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné
| 1. 11. 2023 |
| 11. 7. 2023 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2027 |
| 15. 6. 2023 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | 1 lehká
| 15. 6. 2027 |
| 7. 2. 2023 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 2. 2027 |
| 23. 9. 2022 | Pravidelná STK | Liberec (č. 3504) | – | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2026 |
| 23. 9. 2022 | Měření emisí | Liberec (č. 450532) | 4 868 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2026 |
| 15. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2026 |
| 1. 6. 2022 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3607) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2026 |
| 25. 5. 2022 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3432) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Evidenční kontrola | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2025 |
| 13. 7. 2020 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 7. 2024 |
| 27. 5. 2020 | Pravidelná STK | Trutnov (č. 3601) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 5. 2024 |
| 8. 4. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 8. 4. 2024 |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 2 058 km | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 3. 2024 |
| 12. 3. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 2 058 km nižší než dříve | – | bez závad | 12. 3. 2024 |
| 3. 10. 2019 | Opakovaná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 10. 2023 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 2. 11. 2019 |
| 18. 7. 2019 | Opakovaná STK | Dubí (č. 3511) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 7. 2023 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 16. 8. 2019 |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2023 |
| 9. 1. 2019 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 1. 2023 |
| 8. 3. 2018 | Před registrací | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2018 |
| 8. 3. 2018 | Měření emisí | Roztoky (č. 421027) | 4 729 km nižší než dříve | – | bez závad | 8. 3. 2022 |
| 26. 8. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2021 |
| 12. 5. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 4. 2021 |
| 18. 4. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 18. 5. 2017 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2021 |
| 7. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | – | způsobilé | bez závad | 7. 4. 2021 |
| 18. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2019 |
| 8. 7. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2019 |
| 26. 6. 2015 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3432) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2019 |
| 20. 4. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 37 230 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 4. 2019 |
| 10. 11. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3124) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 11. 2018 |
| 30. 4. 2014 | Opakovaná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 4. 2018 |
| 23. 4. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3631) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 nebezpečné
| |
| 25. 3. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 3. 2016 |
| 7. 11. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 11. 2017 |
| 4. 7. 2013 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 4. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 4. 7. 2017 |
| 15. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 4 124 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2017 |
| 5. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 8 457 km | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 3. 2017 |
| 4. 12. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2016 |
| 17. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 1 891 km | způsobilé | 3 lehké
| 17. 10. 2016 |
| 16. 3. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 3. 2016 |
| 27. 2. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6305) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 vážná
| 1. 1. 1900 |
| 15. 11. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2015 |
| 29. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2015 |
| 11. 7. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2015 |
| 11. 7. 2011 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 6. 2015 |
| 24. 6. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 24. 7. 2011 |
| 1. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2011 |
| 16. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3740) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2015 |
| 13. 12. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 13. 12. 2014 |
| 9. 12. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3315) | 8 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 12. 2014 |
| 1. 11. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 11. 2014 |
| 22. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2014 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3821) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2014 |
| 2. 4. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 12 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 4. 2014 |
| 3. 8. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | 3. 8. 2013 |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 3 791 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 3. 7. 2013 |
| 21. 5. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 39 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 5. 2011 |
| 19. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | bez závad | 19. 3. 2009 |
| 19. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3601) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2013 |
| 1. 12. 2008 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3403) | 5 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2012 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-08-12-0010
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2013 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-09-03-0548Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-09-03-0549
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2011 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-09-05-1263
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2013 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-09-57-5025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2013 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-09-08-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 4. 2014 · stanice: BEZRUČOVA 905, 55203, ČESKÁ SKALICE · protokol CZ-3614-10-04-0098
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2014 · stanice: MÍROVÁ 1806, 73532, RYCHVALD · protokol CZ-3821-10-04-0613
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2014 · stanice: J. PLACHTY 56/2606, 37003, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3320-10-09-1092
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 18200, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-10-11-0025
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2014 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-10-12-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2014 · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE · protokol CZ-3801-10-12-0205
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2015 · stanice: MASARYKOVA 1663, 69826, VESELÍ NAD MORAVOU · protokol CZ-3740-11-03-0372
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-11-06-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2011 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-11-06-0763
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2015 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-11-07-0249Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2015 · stanice: VRBENSKÁ 1526, 38801, BLATNÁ · protokol CZ-3301-11-07-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 9. 2015 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-11-09-1107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2015 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-11-11-0949
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-12-52-5094
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2016 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-12-03-0490
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2016 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3827-12-10-1107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2016 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-12-12-0029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2017 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV · protokol CZ-3311-13-03-0134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2017 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-13-55-5022
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 7. 2017 · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-13-57-5012Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HOMOLE 198, 370 01, ČESKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-6305-13-57-5013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2017 · stanice: MLADOBUCKÁ 483, 54102, TRUTNOV · protokol CZ-3601-13-11-0202
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-14-03-1524
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-14-04-0383
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2018 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 51601, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-14-04-0505
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2018 · stanice: DOPRAVÁKŮ 723/1, 18400, PRAHA 8 · protokol CZ-3124-14-11-0195
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2019 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN · protokol CZ-3302-15-04-1141
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2019 · stanice: MASARYKOVA 1663, 69826, VESELÍ NAD MORAVOU · protokol CZ-3740-15-05-0164
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nádražní ulice 1302, 34201, Sušice · protokol CZ-3432-15-06-0651
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 7. 2019 · stanice: V LIPÁCH 3275, 41501, TEPLICE - PROSETICE · protokol CZ-3531-15-07-0265
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2019 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-15-09-0711
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 117, 38422, VLACHOVO BŘEZÍ · protokol CZ-3315-17-04-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2021 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-17-04-1132
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2017 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-17-04-0365
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2021 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE · protokol CZ-3403-17-05-0329
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 8. 2021 · stanice: SLUNNÁ 98, 79001, JESENÍK - BUKOVICE · protokol CZ-3801-17-08-0652
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-18-53-8001Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2022 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Velká Británie a Severní IrskoNový vlastník a provozovatel Inter Star Liberec s.r.o. (IČO 28715900)Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2026 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-22-09-1438
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (50)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- / 5340
- Typ kód
- 5340
- VIN
- 1772
- PČV
- 15070628
- Druh vozidla
- TRAKTOR KOLOVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR A.S., BRNO
- Datum 1. registrace
- 1. 8. 1994
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 3. 2018
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6245
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZETOR A.S., BRNO
- Typ motoru
- Z 7201
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 46 / 2200
- Zdvihový objem [cm³]
- 3595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 30
Emise a spotřeba
- Za jízdy
- 87.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4035/ 1980/ 2737
- Rozvor [mm]
- 2 222
- Provozní hmotnost
- 3385
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 19,62 KN/ 19,62 KN
35,32 KN/ 35,32 KN
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 10200/ 10200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11,2-24/ W -X24
16,9-30/ W15LX30
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ROSTROJ ROUSÍNOV, ELPLAST BRNO
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2624-005-93
- Číslo TP
- ZA034400
- Číslo ORV
- ZAA206023
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- Alternativní provedení vozidla:
*44: W -X24; 11,2-24; 12,4-24;
*45: W15LX30;W12X28;W11X36;W15LX34;; 16,9-30;16,9-28;12,4-36; 13,6-36; 16,9-34.
**) Výrobce připouští max.2,5 násobek pohotovostní hmotnosti traktoru
podle bodu 6, tzn. se všemi závažími při vybavení agro pro přívěs i
návěs. Výrobce připouští připojení pouze jednoho přívěsu nebo návěsu.
Čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu na pozemních
komunikacích jen v těch případech, kdy je na traktoru navěšen čelně
nesený stroj nebo zařízení překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
19/1 - motor není schválen.
21/3 - není splněna viditelnost kontrolky směrových světel a symboly
nejsou dostatečně zřetelné
48/6 - řidiči není signalizována závada směrových světel přívěsu
48/7 - traktor není vybaven zařízením umožňujícím výstražnou funkci
všech směrových světel motorového i přípojného vozidla.
.PA
50/1 - traktor není vybaven zařízením umožňujícím zapojení zadní
svítilny červené barvy do mlhy na přívěsech a návěsech.
59/2 - vytápěcí a větrací systém nesplňuje některé požadavky příslušných
technických norem
67/1 - nejvyšší konstrukční rychlost traktoru překračuje stanovenou
hodnotu o 5 km/h.
67/7 - bezpečnostní kabina nesplňuje některé podmínky stanovené
technickými a hygienickými předpisy
67/8 - není dodržen úhel geometrické viditelnosti směrem ven u
potkávacích světel.
Není splněna podmínka umístění SPZ - par. 92/2 vyhlášky MV č. 145/56
Ú.l.
Technický průkaz vydán na základě předloženého dokladu o technické způsobilosti:
- osvědčení o registraci Velká Británie č. A 9459689.
Země původu vozidla: Velká Británie a Severní Irsko, registrační značka M377 VEB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1772
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.