AVIA 31 K, SUB, MP13-1
- 1983
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VINC16-83-11520
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1523043
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- 31 K, SUB, MP13-1
- Typ
- / MP
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 2. 1984
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) od 15. 10. 2002
- Provozovatel: Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) od 15. 10. 2002
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 13. 2. 1984 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 18. 10. 1993 | Nový provozovatel | SLUŽBY MĚSTA KADANĚ (IČO 00049743) | Registr silničních vozidel |
| 24. 1. 2001 | Nový provozovatel | Město Kadaň (IČO 00261912) | Registr silničních vozidel |
| 15. 10. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 1 465 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2027 |
| 7. 5. 2025 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 10 479 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 5. 2026 |
| 7. 5. 2025 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 479 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2026 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 2 630 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 5. 2025 |
| 7. 5. 2024 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 2 629 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2025 |
| 11. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 1 720 km | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2024 |
| 13. 5. 2022 | Opakovaná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 661 km | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 5. 2023 |
| 11. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 658 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 10. 6. 2022 |
| 11. 5. 2021 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 65 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 11. 5. 2022 |
| 11. 5. 2021 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 63 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2022 |
| 15. 5. 2020 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 43 653 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2021 |
| 15. 5. 2020 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 43 652 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 5. 2021 |
| 14. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 42 444 km | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 5. 2020 |
| 21. 5. 2018 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 41 367 km | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 5. 2019 |
| 15. 5. 2018 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 41 367 km | – | bez závad | 15. 5. 2019 |
| 16. 5. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 40 120 km | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 5. 2018 |
| 1. 6. 2016 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 38 614 km | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 5. 2017 |
| 11. 5. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 38 470 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 10. 6. 2016 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 36 467 km | způsobilé | 9 lehkých
| 15. 5. 2016 |
| 12. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 31 517 km | způsobilé | 9 lehkých
| 12. 6. 2013 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 30 010 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 5. 2012 |
| 20. 5. 2010 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 79 940 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 5. 2011 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | 79 830 km | dočasně způsobilé | 8 lehkých, 3 vážné
| 18. 6. 2010 |
| 15. 5. 2009 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2010 |
| 14. 5. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 3 vážné
| 13. 6. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel SLUŽBY MĚSTA KADANĚ (IČO 00049743)
-
Nový provozovatel Město Kadaň (IČO 00261912)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 10. 10. 2002 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2013 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2016 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2018 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-17-05-0691
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2019 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-18-05-0919
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2020 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-19-05-0551
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 5. 2021 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-20-05-0596
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-21-05-0445
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 6. 2022 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-05-0526
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2023 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-05-0683
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 5. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-23-05-0293
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2025 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-05-0191
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-25-05-0190
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2027 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-05-0171
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- 31 K, SUB, MP13-1
- Typ
- / MP
- Varianta
- SUB
- Typ kód
- MP
- VIN
- C16-83-11520
- PČV
- 1523043
- Druh vozidla
- Speciální automobil jednoúčel. (ost.SA)
- Druh vozidla 2. ř.
- PRACOVNÍ PLOŠINA
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA, N.P., PRAHA
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 13. 2. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 13. 2. 1984
- Druh (typ)
- SPECIÁLNÍ-PLOŠINA MONTÁŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AVIA, N.P., PRAHA
- Typ motoru
- 712.18.0
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 75
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 14 / 57
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 86/
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6960/ 2100/ 3170
- Rozvor [mm]
- 2680
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 5160
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5400/ 5400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2200/ 2200
4400/ 4400
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.50 - 20 10 PR TRANSPORT TUBELESS BEZDUŠOVÉ/ 5.50 X 20 DC
6.50 - 20 10 PR TRANSPORT TUBELESS BEZDUŠOVÉ/ 5.50 X 20 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SLOVÁCKÉ STROJ. , UH. BROD
- Výrobní číslo karoserie
- 509/84
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1516
- Číslo ORV
- UBI523798
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- avia 31 ksub mp 13-1 známka EK vylepena
- Další záznamy
- POVOLENÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 90/75 SB.:
§ 15 ODST. 19; § 25 ODST. 2; § 26 ODST. 4A; 32 ODST. 2; § 32 ODST. 3; § 32 ODST. 7A; § 32 ODST. 7I; § 32 ODST. 7J; § 51 ODST. 2; § 56 ODST. 6; § 59 ODST. 3C; 61 ODST. 3
POVOLENÉ VÝJIMKA Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MV Č. 145/Ú. I. UPR. VYHL. FMV Č. 103/78 SB.:
§ 16 ODST. 10 - BRZDY NEVYHOVUJÍ POŽADAVKU NA VYUŽITÍ ADHESE
§ 16 ODST. 18B - BRZDNÁ DRÁHA PRO NOUZOVÉ BRZDĚNÍ S VYŘAZENOU FUNKCÍ POSILOVAČE JE 51.0 + 5.1
§ 47 - NA PRACOVNÍ KLECI JSOU DOPLŇKOVÁ KONCOVÁ SVĚTLA
§ 53 - NA BUDCE JSOU DVĚ ZVLÁŠTNÍ VÝSTRAŽNÁ SVĚTLA ORANŽOVÉ BARVY
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: C16-83-11520
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.