KAROSA ŠD 11
- 1976
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 11940 cm³
- 148 kW ≈ 201 k
VIN10878
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 8:58 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/15328562
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 18. 8. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 6. 8. 2018. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1976. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KAROSA
- Model
- ŠD 11
- Typ
- / 2040
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 11940 cm³
- Výkon
- 148 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 6. 8. 2018
- Provozovatel: fyzická osoba od 6. 8. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 5. 1976 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 6. 8. 2018 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 6. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 8. 2026 |
| 7. 8. 2025 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 9 204 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 8. 2027 |
| 5. 8. 2025 | Měření emisí | Málkov (č. 550310) | 9 202 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2027 |
| 17. 5. 2025 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 16. 6. 2025 |
| 7. 12. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2028 |
| 3. 12. 2024 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 3. 12. 2028 |
| 7. 8. 2024 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 7. 8. 2028 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 7. 2025 |
| 29. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 4. 2028 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2027 |
| 3. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 5. 2024 |
| 6. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 4. 2023 |
| 16. 2. 2022 | Pravidelná STK | Milevsko (č. 3321) | 3 375 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 16. 2. 2024 |
| 16. 2. 2022 | Měření emisí | Milevsko (č. 430520) | 33 753 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2024 |
| 7. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 4. 2022 |
| 16. 12. 2020 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2024 |
| 16. 12. 2020 | Měření emisí | Jabloňov (č. 571413) | 4 409 km nižší než dříve | – | bez závad | 16. 12. 2024 |
| 23. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 901 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2021 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2024 |
| 15. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 1 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2024 |
| 9. 4. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 1 km nižší než dříve | – | bez závad | 9. 4. 2024 |
| 23. 9. 2019 | Měření emisí | Kroměříž (č. 470813) | 407 487 km | způsobilé | bez závad | 23. 9. 2020 |
| 23. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 407 487 km | způsobilé | 4 lehké
| 23. 9. 2020 |
| 9. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Milevsko (č. 3321) | 9 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 4. 2021 |
| 21. 8. 2018 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Kroměříž (č. 3729) | 403 750 km | způsobilé | 5 lehkých
| |
| 3. 8. 2018 | Před registrací + měření emisí | Kroměříž (č. 3729) | 403 682 km | způsobilé | 3 lehké
| 3. 8. 2019 |
| 7. 11. 2017 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 10. 2021 |
| 27. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 26. 11. 2017 |
| 17. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 8. 2020 |
| 27. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 6. 2020 |
| 24. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 4. 2020 |
| 21. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 12. 2019 |
| 25. 11. 2015 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 40 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 11. 2017 |
| 5. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 40 000 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 5. 12. 2015 |
| 30. 10. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 29. 10. 2019 |
| 23. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3321) | 39 324 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 11. 2015 |
| 11. 9. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 11. 9. 2017 |
| 11. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2016 |
| 25. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2016 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 4. 2016 |
| 7. 12. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3765) | 8 249 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 7. 12. 2015 |
| 7. 12. 2011 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3765) | 8 249 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2011 |
| 3. 11. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3325) | 27 000 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2015 |
| 16. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2013 |
| 10. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3317) | 8 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 11. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY · protokol CZ-3317-08-11-0036
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2013 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-09-03-0351
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2015 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-11-11-0052
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2015 · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-11-12-0141Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-11-12-0142
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2016 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-12-54-5051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2016 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-12-54-5127
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2016 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-12-09-0408
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2017 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-13-09-0217
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2015 · stanice: SAŽINOVA 1438, 39901, MILEVSKO · protokol CZ-3321-13-11-0286
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLÝNSKÁ 60, 58601, JIHLAVA · protokol CZ-3765-14-12-0652
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2019 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-15-60-5056
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2015 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-15-11-0241
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2017 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-15-11-1246
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2019 · stanice: Horní Radslavice 51, 59401, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-15-62-8039
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2020 · stanice: STOJSLAVICE 4, 391 43, TÁBOR · protokol CZ-6302-16-54-8166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2020 · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-16-06-0415
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2020 · stanice: DŘEVAŘSKÁ 2250/33, 68001, BOSKOVICE · protokol CZ-3728-16-08-0369
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Vodňanská 964, 383 01, Prachatice · protokol CZ-3325-17-10-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2017 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-17-10-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2021 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-17-11-0180
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-08-0032
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Slovenská republikaNový vlastník a provozovatel fyzická osobaVyřazení z provozu KROMĚŘÍŽ
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 8. 2019 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-18-08-0195
-
Konec vyřazení z provozu KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-19-09-0199
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 9. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-20-09-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2022 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-21-04-0035
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 4. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-22-04-0047
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2024 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-23-05-0016
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2025 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-24-07-0216
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 8. 2026 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3729-25-08-0136
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (KAROSA ŠD 11 1976 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,6 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 53,1 %
Srovnáváme s 164 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu KAROSA ŠD 11
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (55)
Identifikace
- Tovární značka
- KAROSA
- Obchodní označení
- ŠD 11
- Typ
- / 2040
- Varianta
- T
- Typ kód
- 2040
- VIN
- 10878
- PČV
- 15328562
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- DÁLKOVÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- KAROSA A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 7. 5. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 8. 2018
- Druh (typ)
- CA JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- LIAZ A.S., ČR
- Typ motoru
- ML 634
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 148 / 2000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 11940
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
Emise a spotřeba
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 1650
- Za jízdy
- 80
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11170/ 2500/ 3120
- Rozvor [mm]
- 5500
- Provozní hmotnost
- 9070
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 14250/ 14250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5060/ 5060
9190/ 9190
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,00 R-20/ 7,5x20
10,00 R-20 [2]/ 7,5x20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- KAROSA A.S., VYSOKÉ MÝTO, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Barva doplňková
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 47 / 47 /
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Airbag
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ano
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- UI871122
- Číslo ORV
- UAU843586
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 106
- Doplňkový text na TP
- DOVOZ SLOVENSKO. 27.8.2018 přestavba na Autobus kat. M3, č.j.: MeUKM/057118/2018-Si-68.
- Další záznamy
- Vozidlo plní požadavky zák. 56/2001 Sb.
Doplňková barva: modrozelená.
06.08.2018 První registrace v SR dle tp č. PE868540 je dne 07.05.1976.
27.8.2018 schválena jednotlivá přestavba na Autobus kat. M3, č.j.: MeUKM/057118/2018-Si-68.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Vozidlo plní požadavky zák. 56/2001 Sb.
 M: 5500+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno+neuvedeno
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 10878
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.