T 5
- 1979
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5563
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:51 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1542016
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1979. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T
- Model
- 5
- Typ
- T 5 S /
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1986
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Františkovy Lázně, s.r.o. v likvidaci (IČO 48364185) od 5. 4. 1996
- Provozovatel: Zemědělská společnost Františkovy Lázně, s.r.o. v likvidaci (IČO 48364185) od 5. 4. 1996
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1979 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 17. 2. 1986 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 17. 2. 1986 | Nový provozovatel | Agrokombinát Františkovy Lázně, státní podnik (IČO 00115959) | Registr silničních vozidel |
| 5. 4. 1996 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Františkovy Lázně, s.r.o. v likvidaci (IČO 48364185) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 6. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 6. 2028 |
| 20. 2. 2026 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3529) | 39 965 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 2. 2026 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3529) | 39 965 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 12. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Chornice (č. 6604) | 616 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 6. 2029 |
| 21. 2. 2024 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 2. 2028 |
| 15. 12. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 5 582 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 12. 2027 |
| 28. 11. 2023 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2027 |
| 29. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třinec (č. 3824) | 8 360 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 6. 2027 |
| 26. 5. 2023 | Evidenční kontrola | Jablunkov (č. 3841) | 8 359 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 4. 2023 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 4. 2027 |
| 31. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Chornice (č. 6604) | 581 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 20. 12. 2022 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2024 |
| 21. 11. 2022 | Před registrací | Hradec Králové (č. 3609) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné
| 21. 12. 2022 |
| 27. 4. 2021 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 4. 2022 |
| 18. 11. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 18. 11. 2024 |
| 3. 12. 2019 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2023 |
| 3. 12. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 5 582 km | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 12. 2023 |
| 25. 7. 2019 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 7. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Chornice (č. 6604) | 227 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 5. 2023 |
| 14. 3. 2019 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | – | způsobilé | 4 lehké
| 14. 3. 2023 |
| 13. 10. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 10. 2021 |
| 21. 8. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 8. 2021 |
| 1. 8. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 1. 1900 |
| 9. 11. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2020 |
| 25. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 25. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 1. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 5. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | 1 297 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| |
| 10. 12. 2015 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 12. 2019 |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 8. 1. 2016 |
| 9. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | |
| 9. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3825) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2019 |
| 22. 4. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 1 297 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 22. 4. 2019 |
| 16. 3. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2019 |
| 9. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2018 |
| 24. 9. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6806) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 9. 2017 |
| 10. 4. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2017 |
| 31. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 3 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 5 vážných
| 30. 6. 2012 |
| 9. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 582 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 12. 2015 |
| 29. 4. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 9 216 km | způsobilé | 9 lehkých
| 29. 4. 2015 |
| 21. 3. 2011 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2011 |
| 21. 3. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 3. 2015 |
| 20. 8. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3310) | 2 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 19. 9. 2010 |
| 20. 8. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3310) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2014 |
| 15. 5. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 232 000 km | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 5. 2010 |
| 20. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3713) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2009 |
| 17. 4. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3850) | 4 000 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2013 |
| 12. 3. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 12. 3. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový provozovatel Agrokombinát Františkovy Lázně, státní podnik (IČO 00115959)
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Františkovy Lázně, s.r.o. v likvidaci (IČO 48364185)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (T 5 1979 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,4 %
Srovnáváme s 82 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu T 5
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- T
- Obchodní označení
- 5
- Typ
- T 5 S /
- VIN
- 5563
- PČV
- 1542016
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1979
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1979
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 1986
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 7840/ 7840
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 5563
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AE975280
- Číslo ORV
- AAB145707
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5563
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.