T 3.5 S
- 1961
- HNĚDÁ
VIN19662
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 20:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1571350
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1961. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- T 3.5 S
- Typ
- BSS T 3.5 SK /
- Rok výroby
- 1961
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 1961
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 1961
- Barva
- HNĚDÁ
- Kategorie
- OT3 – Přívěs traktorový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 16. 7. 2015
- Provozovatel: fyzická osoba od 16. 7. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 5. 1961 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 15. 4. 1971 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Velká Chyška (IČO 00111953) | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 7. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14. 5. 2026 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 14. 5. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 342 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2030 |
| 22. 5. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 2 880 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 22. 5. 2029 |
| 6. 6. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2027 |
| 29. 3. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 29. 3. 2027 |
| 23. 5. 2022 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 23. 5. 2026 |
| 17. 5. 2022 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 342 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 5. 2026 |
| 14. 5. 2022 | Měření emisí | Moravské Budějovice (č. 471025) | 4 342 km | – | bez závad | 14. 5. 2024 |
| 24. 5. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 2 880 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 5. 2025 |
| 23. 4. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 4. 2023 |
| 26. 3. 2019 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 3. 2023 |
| 23. 11. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 342 km | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 11. 2022 |
| 8. 3. 2018 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 8. 3. 2022 |
| 18. 5. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 2 880 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 5. 2021 |
| 13. 7. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 4. 2019 |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 3 lehké
| 30. 3. 2019 |
| 4. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3730) | 27 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 27. 11. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | 3 lehké
| 27. 11. 2018 |
| 4. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 3. 2018 |
| 2. 5. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2017 |
| 12. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 12. 10. 2011 |
| 29. 4. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2015 |
| 4. 3. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 3. 2014 |
| 8. 1. 2010 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3402) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 1. 2014 |
| 16. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 53 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 7. 2013 |
| 11. 3. 2009 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Velká Chyška (IČO 00111953)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2014 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2018 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLECEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLECEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLECEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2022 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-18-53-8007
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2026 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-22-55-9065
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2030 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-26-05-0639
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- T 3.5 S
- Typ
- BSS T 3.5 SK /
- VIN
- 19662
- PČV
- 1571350
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový
- Kategorie vozidla
- OT3
- Výrobce vozidla
- BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY, N.P., BRANDÝS NAD LABEM, ČR
- Rok výroby
- 1961
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 1961
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 1961
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 20
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5700/ 1920/ 1500
- Rozvor [mm]
- 2600
- Provozní hmotnost
- 1410
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4910/ 4910
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2235/ 2235
2675/ 2675
/
/ - Ložná délka
- 4000
- Ložná šířka
- 1850
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7.50-20/ 5.00S-20
7.50-20/ 5.00S-20
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BRANDÝSKÉ STROJÍRNY A SLÉVÁRNY, N.P., BRANDÝS NAD LABEM, ČR
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚS NESAMOČINNÝ DLE ČSN 30 3660-1
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AB003354
- Číslo ORV
- ZAA499503
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- DNE 16.07.2015 DĚDICTVÍ - USNESENÍ Č.J.: 133D 77/2015-38
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 19662
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.