ŠKODA 706 MTSP 27

  • 1983
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 11940 cm³
  • 148 kW ≈ 201 k

VIN500317304

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/500317304

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 12. 3. 2020 skončila výsledkem „dočasně způsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
706 MTSP 27
Typ
ŠKODA 706 MTSP 27
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
30. 5. 1983
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 1983
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
11940 cm³
Výkon
148 kW
Kategorie
N3 – Nákladní automobil sklápěcí
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
Vozidlo není v provozu
platnost do 11. 4. 2020
poslední zapsaná platnost STK
Stav tachometru
33 340 km
při prohlídce 28. 2. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve
2
Vlastníci v registru
TS Agro s.r.o.
od 5. 11. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 5. 1983 První registrace Zemědělské družstvo "Záhoran" (IČO 00149853) Registr silničních vozidel
24. 8. 2004 Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Záhoran, a.s. (IČO 26810948) Registr silničních vozidel
5. 11. 2024 Nový vlastník a provozovatel TS Agro s.r.o. (IČO 19262086) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000 20102012201420162018202020222024 23. 7. 2009: 11 055 km22. 7. 2010: 16 349 km27. 7. 2011: 24 180 km14. 8. 2012: 26 149 km1. 7. 2013: 381 210 km30. 10. 2014: 130 200 km24. 3. 2016: 29 349 km4. 4. 2017: 30 043 km4. 4. 2018: 31 321 km4. 4. 2018: 31 322 km3. 4. 2019: 32 192 km3. 4. 2019: 32 193 km12. 3. 2020: 32 912 km12. 3. 2020: 32 913 km28. 2. 2024: 33 340 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 2. 2024 Evidenční kontrola Žďár nad Sázavou (č. 3724) 33 340 km způsobilé bez závad
12. 3. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 32 913 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.4 Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. vážná
11. 4. 2020
12. 3. 2020 Měření emisí Přerov (č. 480813) 32 912 km způsobilé bez závad 12. 3. 2021
3. 4. 2019 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 32 193 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
3. 4. 2020
3. 4. 2019 Měření emisí Přerov (č. 480813) 32 192 km způsobilé bez závad 3. 4. 2020
4. 4. 2018 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) 31 322 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 4. 2019
4. 4. 2018 Měření emisí Přerov (č. 480813) 31 321 km – bez závad 4. 4. 2019
4. 4. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 30 043 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.2.3 Protiskluzové pokrytí pedálu chybí, je volné nebo opotřebené tak, že je neplní svou funkci. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
4. 4. 2018
24. 3. 2016 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 29 349 km nižší než dříve způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.4.1.1 Výstražný trojúhelník je částečně poškozený, ale není omezena jeho funkce (viditelnost, použitelnost). lehká
24. 3. 2017
30. 10. 2014 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 130 200 km nižší než dříve způsobilé
6 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
30. 10. 2015
1. 7. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3817) 381 210 km způsobilé
5 lehkých
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
1. 7. 2014
14. 8. 2012 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 26 149 km způsobilé
7 lehkých
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.9.2.1.1 Umístění nebo označení, nebo barva kontrolky není v souladu s požadavky. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.3.3.1 Některý prvek ze systému dveřních závěsů nebo dveřních zámků je nadměrně opotřebovaný, poškozený, nefunguje správně nebo chybí lehká
14. 8. 2013
27. 7. 2011 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 24 180 km způsobilé
3 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
27. 7. 2012
22. 7. 2010 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 16 349 km způsobilé
7 lehkých
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5164 Po vypnutí stěrače vozidla schváleného po 1.7.1972 se jeho rameno nezastavuje samočinně ve výchozí poloze (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5172 Ostřikovač není správně seřízen (stříkající kapalina nemá správný směr) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5224 Některé držadlo je uvolněné, popřípadě je poškozený potah sedadel nebo jeho pružící prvky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6304 Barva světla některého sdělovače neodpovídá předpisům (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 9013 V lékárničce chybí některý zdravotnický prostředek (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 7. 2011
23. 7. 2009 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) 11 055 km způsobilé
4 lehké
  • 2143 Při brzdění nebo odbrzďování parkovací brzdou se projevuje váznutí (drhnutí) některých dílů, způsobené nečistotami, korozí nebo nedostatkem maziva (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5164 Po vypnutí stěrače vozidla schváleného po 1.7.1972 se jeho rameno nezastavuje samočinně ve výchozí poloze (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6304 Barva světla některého sdělovače neodpovídá předpisům (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
23. 7. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel Zemědělské družstvo "Záhoran" (IČO 00149853)
  2. Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Záhoran, a.s. (IČO 26810948)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2012 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2013 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2014 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2015 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2018 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-17-04-0017
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-04-0082
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-04-0071
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 4. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 750 13, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-03-0263
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: JIHLAVSKÁ 759/4, 591 48, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3724-24-02-0164
  13. Nový vlastník a provozovatel TS Agro s.r.o. (IČO 19262086)
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA 706 MTSP 27 1983 v ČR v průměru 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,6 %

Srovnáváme s 594 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 706 MTSP 27

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
706 MTSP 27
Typ
ŠKODA 706 MTSP 27
VIN
500317304
PČV
1607012
Druh vozidla
Nákladní automobil sklápěcí
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
LIAZ N.P. JABLONEC NAD NISOU
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
30. 5. 1983
Datum 1. registrace v ČR
30. 5. 1983
Druh (typ)
SKLÁPĚČ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
LIAZ N.P. JABLONEC NAD NISOU
Typ motoru
M 634
Číslo motoru
09788304-142
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
148 / 2000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
11940
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -2
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
72

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
28 / 50
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
107/ 0
Za jízdy
89

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6480/ 2500/ 2620
Rozvor [mm]
3650
Provozní hmotnost
7800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6000/ 6000
10000/ 10000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
16000/ 16000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
32000/ 32000
Ložná délka
4000
Ložná šířka
2200
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
11,00-20 16 PR/ 8,0-20
11,00-20 16 PR/ 8,0-20
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
LIAZ N.P. JABLONEC NAD NISOU
Výrobní číslo karoserie
500317304
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
závěs 16 ČSN 30 3660.2
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ano
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
716-009-69
Číslo ORV
UBJ621638
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
depozit 839-2000 doč. vyř. 35/02 tažné zařízení-závěs 16 ČSN30 3660.2
Další záznamy
ÚDAJ SPOTŘEBY PALIVA 'S' JE 29.5 DM3.100 KM-1.
NAMONTOVÁN SPECIÁLNÍ VÝVOD PRO NÁHON ÚČELOVÝCH ZAŘÍZENÍ.
NA VOZDLO JE MOŽNO NAMONTOVAT MÍSTO SKLÁPĚCÍ PLOŠINY RŮZNÉ
SPECIALIZOVANÉ ZEMĚDĚLSKÉ NÁSTAVBY JAKO NAPŘ. ROZMETADLO CHLÉV-
SKÉ MRVY, VELKOOBJEMOVOU NÁSTAVBU APOD.
V PŘÍPADĚ POUŽITÍ TĚCHTO NÁSTAVEB MUSÍ MÍT ŘIDIČ TAKTO VYBAVENÉHO
VOZDLA VŽDY U SEBE TECHNICKÉ OSVĚDČENÍ POUŽITÉ NÁSTAVBY.
PRO ÚČELOVOU NÁSTAVBU RM8 PŘIPOUŠTÍ SE MIMO PROVOZ NA POZEM-
NÍCH KOMUNIKACÍCH CELKOVÁ HMOTNOST 17 000 KG PŘI TLAKU PŘEDNÍ
NÁPRAVY 5 500 KG A ZADNÍ NÁPRAVY 11 500 KG.
POVOLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY FMD Č.90/1975 SB.:
§/ODST.:
13/1,15/2,15/8,23/3,23/4,25/3,26/2a4,26/7,31/4,31/21
31/22,31/25,32/3,32/7,36/1A,36/1I,40/2,41/3,49/3C,49/4,54/1
54/2,56/2A5, 56/6,56/7,58/8,60/1-6,61/2,3,5.

Další ověření (externí odkazy)