ZETOR
- 1987
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3922 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VIN2420
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:15 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1610048
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7711 / 7711
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 1987
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3922 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Beskyd Fryčovice, a.s. (IČO 45192901) od 22. 5. 2025
- Provozovatel: Beskyd Fryčovice, a.s. (IČO 45192901) od 22. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 1. 1987 | První registrace | Agrovysočina, a.s. (IČO 46900721) | Registr silničních vozidel |
| 29. 2. 1996 | Nový provozovatel | AGRO - Měřín, a.s. (IČO 49434179) | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2002 | Nový vlastník a provozovatel | Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (IČO 25319515) | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Beskyd Fryčovice, a.s. (IČO 45192901) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 3. 2026 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2030 |
| 8. 7. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 8. 7. 2029 |
| 9. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 6 029 km | způsobilé | 5 lehkých
| 9. 4. 2029 |
| 26. 8. 2024 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2028 |
| 14. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 1 931 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 8. 2028 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Dačice (č. 3328) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2028 |
| 13. 6. 2022 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 6. 2026 |
| 25. 3. 2022 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2026 |
| 2. 3. 2022 | Pravidelná STK | Otrokovice (č. 3767) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2026 |
| 27. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | 6 029 km | způsobilé | 8 lehkých
| 27. 10. 2025 |
| 9. 8. 2021 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 9. 8. 2025 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 1 947 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 3. 2024 |
| 31. 3. 2020 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430418) | 1 947 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2024 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 3. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3709) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 14. 1. 2024 |
| 14. 1. 2020 | Měření emisí | Jihlava (č. 570710) | 6 031 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2024 |
| 15. 5. 2019 | Pravidelná STK | Jihlava (č. 3763) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2023 |
| 17. 4. 2019 | Pravidelná STK | Vizovice (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2023 |
| 20. 6. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2022 |
| 5. 3. 2018 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2022 |
| 7. 12. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | 3 871 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 12. 2021 |
| 24. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 3. 2021 |
| 4. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3209) | – | způsobilé | bez závad | 4. 11. 2020 |
| 24. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 3. 2020 |
| 22. 12. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 22. 12. 2019 |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3763) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2019 |
| 23. 4. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3768) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2019 |
| 7. 11. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 11. 2018 |
| 17. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3204) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 9. 2018 |
| 10. 9. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 9. 2018 |
| 7. 3. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2018 |
| 15. 1. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 1. 2018 |
| 4. 4. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 3. 2017 |
| 9. 10. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2016 |
| 5. 10. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 10. 2016 |
| 2. 10. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3504) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 10. 2016 |
| 12. 12. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 12. 2015 |
| 15. 3. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | 10 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2015 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3755) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2014 |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 3 500 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 4. 2014 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2014 |
| 20. 1. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6717) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 20. 1. 2014 |
| 28. 8. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 8. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Agrovysočina, a.s. (IČO 46900721)
-
Nový provozovatel AGRO - Měřín, a.s. (IČO 49434179)
-
Nový vlastník a provozovatel Ústav pro strukturální politiku v zemědělství,a.s. (IČO 25319515)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 1. 2014 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-10-01-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2018 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-14-51-5015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2021 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-17-62-8005
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2025 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-21-60-9045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2029 · stanice: Hospodářské středisko Mělkovice 1, 59101, Žďár nad Sázavou · protokol CZ-6717-25-04-0012
-
Nový vlastník a provozovatel Beskyd Fryčovice, a.s. (IČO 45192901)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (54)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Typ
- ZETOR 7711 / 7711
- Typ kód
- 7711
- VIN
- 2420
- PČV
- 1610048
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, k.p. Brno
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 7. 1. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 1. 1987
- Druh (typ)
- BEZPEČNOSTNÍ KABINA BK 6011
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka, k.p. Brno
- Typ motoru
- Z 7701
- Číslo motoru
- 2607
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3922
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba předpis
- ČSN 25
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3780/ 1841/ 2683
- Rozvor [mm]
- 2257
- Provozní hmotnost
- 3400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5090/ 5090
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- /
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8500/ 8500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7.50-16; 6.50-16; 7.50-20/ 5.50F X 16; 4.50EX16; 5.50FX20
16.9-30; 16.9-28; 12.4-36; 13.6-36; 16.9-34/ DW14X30;W12X28; W11X36; W15LX34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET
- Výrobní číslo karoserie
- 2424
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS S AUTOMATICKOU HUBICÍ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1783-001-91
- Číslo ORV
- UBL079542
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 158
- Další záznamy
- *) Výrobce připouští max 2,5 násobek pohotovostní hmotnosti
traktoru podle bodu 6, tzn. se všemi závažími při vybavení agro,
pro přívěs i návěs
- čelní střešní světlomety mohou být používány při provozu
na pozemních komunikacích jen v těch případech,
kdy je na traktoru navěšen čelně nesený stroj nebo zařízení
překrývající hlavní světlomety.
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/1984 Sb.:
§ 13 odst. 8, § 19 odst. 1, § 21 odst. 3, § 48 odst. 6, § 48 odst. 7,
§ 50 odst. 1, § 59 odst. 2, § 60 odst. 2, § 67 odst. 1, § 67 odst. 7,
§ 67 odst. 8, § 40 odst. 2.
Není splněna podmínka umístění SPZ - § 92 odst. 2 vyhl. MV č. 145/56 Úl.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2420
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.