MULTICAR M 2501
- 1990
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN16067
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1610641
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 2501
- Typ
- /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 1990
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) od 17. 9. 2012
- Provozovatel: Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) od 17. 9. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 26. 11. 1990 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 27. 11. 1990 | Nový provozovatel | Čez, s.p.,podkrušnohorské elektrárny (IČO 00008133) | Registr silničních vozidel |
| 25. 11. 1994 | Nový provozovatel | ČEZ, a. s. (IČO 45274649) | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 1998 | Nový provozovatel | Energetické opravny, a.s. (IČO 25040707) | Registr silničních vozidel |
| 20. 7. 2011 | Nový vlastník a provozovatel | Vladislav Terešák (IČO 10415017) | Registr silničních vozidel |
| 17. 9. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 10. 2026 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2027 |
| 1. 10. 2026 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 70 276 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 10. 2028 |
| 5. 9. 2025 | Pravidelná STK | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 9. 2029 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 3 lehké
| 4. 9. 2026 |
| 7. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Spořice (č. 3521) | 68 524 km | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2026 |
| 1. 8. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 8. 2025 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravské Budějovice (č. 3730) | 4 868 km | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2028 |
| 24. 5. 2024 | Pravidelná STK | Brno (č. 6714) | 2 200 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2028 |
| 24. 7. 2023 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 24. 7. 2024 |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | 65 342 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 10. 2024 |
| 10. 10. 2022 | Měření emisí | Spořice (č. 550309) | 65 341 km | způsobilé | bez závad | 10. 10. 2024 |
| 29. 6. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 29. 6. 2023 |
| 28. 4. 2021 | Před registrací | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2022 |
| 30. 9. 2020 | Pravidelná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | 62 147 km | způsobilé | 4 lehké
| 30. 9. 2022 |
| 29. 9. 2020 | Měření emisí | Klášterec nad Ohří (č. 450317) | 62 147 km | způsobilé | bez závad | 29. 9. 2022 |
| 6. 8. 2020 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 8. 2024 |
| 5. 8. 2020 | Měření emisí | Třebíč (č. 471038) | – | – | bez závad | 5. 8. 2024 |
| 5. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Břeclav (č. 6740) | 2 200 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 6. 2024 |
| 5. 9. 2018 | Opakovaná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | 56 311 km | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 9. 2020 |
| 4. 9. 2018 | Pravidelná STK | Klášterec nad Ohří (č. 3509) | 56 311 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 4. 10. 2018 |
| 3. 9. 2018 | Měření emisí | Klášterec nad Ohří (č. 450317) | 56 311 km | – | bez závad | 3. 9. 2020 |
| 5. 9. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | 50 548 km | způsobilé | 8 lehkých
| 5. 9. 2018 |
| 1. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | 2 260 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 1. 6. 2020 |
| 9. 2. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3730) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 2. 2020 |
| 13. 5. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 5. 2019 |
| 3. 9. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3509) | 43 548 km | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 9. 2016 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 2. 2018 |
| 14. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | 35 259 km | způsobilé | bez závad | 14. 9. 2012 |
| 7. 9. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 35 235 km | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 9. 2014 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 4 lehké
| 24. 5. 2016 |
| 6. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 5. 5. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Čez, s.p.,podkrušnohorské elektrárny (IČO 00008133)
-
Nový provozovatel ČEZ, a. s. (IČO 45274649)
-
Nový provozovatel Energetické opravny, a.s. (IČO 25040707)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2009 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU
-
Nový vlastník a provozovatel Vladislav Terešák (IČO 10415017)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 9. 2014 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Evidenční kontrola platnost do 17. 9. 2012 · stanice: Spořice 480, 43101, SpořiceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 9. 2012 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice
-
Nový vlastník a provozovatel Technické služby Kadaň, s.r.o. (IČO 25441094)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-18-09-0050
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-18-09-0142
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-20-09-0856
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2024 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-22-10-0338
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-10-0250
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2028 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-10-0039
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (MULTICAR M 2501 1990 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 65,8 %
Srovnáváme s 111 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 2501
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 2501
- VIN
- 16067
- PČV
- 1610641
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÁ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN - NDR
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 26. 11. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 26. 11. 1990
- Druh (typ)
- VALNÍK
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORENWERK CUNEWALDE - NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5-3SRF
- Číslo motoru
- 08250
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Ložná délka
- 2050
- Ložná šířka
- 1495
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70-13C PR 6 JEDNODUCHÁ/ 5K X 13
6.70-13C PR DVOJITÁ/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN - NDR
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-004-79
- Číslo TP
- AK246553
- Číslo ORV
- UAK270021
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- AAA 640683//EKOPOPLATEK ZAPLACEN-KADAŇ.
- Další záznamy
- POVOLENY VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 41/84 SB.:
§ 21 ODST. 1; § 28 ODST. 2; § 31 ODST. 1; § 33 ODST. 3; § 35 ODST. 7; § 48 ODST. 2
PRO ÚČELY NORMOVÁNÍ PROVOZNÍ SPOTŘEBY PALIVA JE STANOVEN ÚDAJ:
S = 12,0 DM3.100 KM-1
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 16067
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.