BSS PS 2 12.09 AGRO
- 1982
- ŠEDÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN2962
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:38 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1622689
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 4. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1982. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS PS 2 12.09 AGRO
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 18. 10. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 10. 1982
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- OT4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) od 14. 11. 2018
- Provozovatel: Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) od 14. 11. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 10. 1982 | První registrace | Agropodnik Dvorce, státní podnik (IČO 00018147) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | Alois Vincenec (IČO 47665441) | Registr silničních vozidel |
| 14. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) | Registr silničních vozidel |
| 14. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 4. 2030 |
| 13. 3. 2026 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2030 |
| 3. 11. 2025 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 11. 2029 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 413 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2029 |
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 7. 2029 |
| 22. 11. 2024 | Evidenční kontrola | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | bez závad | |
| 20. 8. 2024 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2028 |
| 2. 7. 2024 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2028 |
| 15. 9. 2023 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 728 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2027 |
| 13. 9. 2023 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 728 km | – | bez závad | 13. 9. 2027 |
| 19. 1. 2023 | Opakovaná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 1. 2027 |
| 3. 1. 2023 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 2. 2. 2023 |
| 26. 4. 2022 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2026 |
| 18. 2. 2022 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 2. 2026 |
| 11. 2. 2022 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 2. 2026 |
| 3. 11. 2021 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 11. 2025 |
| 29. 9. 2021 | Pravidelná STK | Dubicko (č. 6801) | 155 km | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2025 |
| 27. 9. 2021 | Měření emisí | Dubicko (č. 480925) | 155 km nižší než dříve | – | bez závad | 27. 9. 2025 |
| 20. 7. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2025 |
| 6. 8. 2020 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 8. 2024 |
| 25. 6. 2020 | Pravidelná STK | Bruntál (č. 3809) | – | způsobilé | 1 lehká
| 25. 6. 2024 |
| 8. 6. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 6. 2024 |
| 9. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Valašské Klobouky (č. 3738) | 610 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 5. 2023 |
| 7. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Bruntál (č. 3852) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 13. 9. 2018 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 9. 2022 |
| 4. 4. 2018 | Před registrací | Moravskoslezský kraj (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2018 | Před registrací | Moravskoslezský kraj (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 2. 2018 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 1. 2022 |
| 30. 1. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 4 vážné
| 1. 3. 2018 |
| 22. 1. 2018 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 747 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 11. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 11. 2021 |
| 10. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2021 |
| 15. 8. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3327) | – | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2021 |
| 26. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 7. 2021 |
| 7. 3. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6801) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 3. 2021 |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 6. 2020 |
| 11. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3628) | 747 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 30. 3. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 30. 3. 2019 |
| 9. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 5 000 km | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2019 |
| 15. 9. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2018 |
| 29. 8. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2018 |
| 6. 11. 2013 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 10. 2017 |
| 23. 10. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 22. 11. 2013 |
| 22. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 8. 2017 |
| 23. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 23. 7. 2017 |
| 11. 6. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2017 |
| 15. 4. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3421) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 4. 2017 |
| 21. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 4 lehké
| 21. 6. 2016 |
| 14. 6. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 6. 2016 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 4 000 km | způsobilé | bez závad | 6. 6. 2016 |
| 7. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2016 |
| 24. 6. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 747 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 24. 6. 2015 |
| 9. 3. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 3. 2015 |
| 16. 9. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2014 |
| 29. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3404) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 6. 2014 |
| 10. 11. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3647) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 11. 2013 |
| 10. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3826) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2013 |
| 22. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 22. 8. 2013 |
| 23. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 6. 2013 |
| 19. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 6. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 3 382 km | způsobilé | 9 lehkých
| 26. 3. 2013 |
| 26. 3. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | 3 382 km | nezpůsobilé | 10 lehkých, 1 vážná, 1 nebezpečná
|
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Agropodnik Dvorce, státní podnik (IČO 00018147)
-
Nový vlastník a provozovatel Alois Vincenec (IČO 47665441)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-13-58-5027Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2018 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-18-01-0416
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 1. 2022 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-18-02-0158
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RUSKÁ 1449/10, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3852-18-61-8005
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921)Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2026 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-22-54-9251
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (53)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS PS 2 12.09 AGRO
- VIN
- 2962
- PČV
- 1622689
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- OT4
- Výrobce vozidla
- BSS N.P., SENICE NA HAN É
- Rok výroby
- 1982
- Datum 1. registrace
- 18. 10. 1982
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 10. 1982
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7100/ 2500/ 2500
- Rozvor [mm]
- 3300
- Provozní hmotnost
- 3280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 12000/ 12000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 6000/ 6000
6000/ 6000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2380
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 12.5 - 18ZS/ 11 - 18
12.5 - 18ZS/ 11 - 18
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1316
- Číslo TP
- AG703539
- Číslo ORV
- ZAA333739
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- ČPP 3820575049
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 2962
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.