TATRA T815

  • 1983
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 15825 cm³
  • 208 kW ≈ 283 k

VIN05284-118

Stav registru k 1. 10. 2026

Přehled pro inzerát Jak to vložit do inzerátu

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:36 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1673948

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
TATRA
Model
T815
Typ
TATRA 815 4X4 NK / T 815
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
14. 5. 1986
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 1986
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
15825 cm³
Výkon
208 kW
Kategorie
T1a – TRAKTOR KOLOVÝ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 2. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
138 663 km
při prohlídce 1. 2. 2023
stav v některé prohlídce nižší než dříve
4
Vlastníci v registru
NITTAKA s.r.o.
od 1. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 1986 První registrace Státní statek Česká Kamenice v likvidaci (IČO 00119521) Registr silničních vozidel
2. 2. 1993 Nový provozovatel AGRISMAN spol. s r.o. v likvidaci (IČO 41329121) Registr silničních vozidel
3. 4. 1995 Nový vlastník a provozovatel Jiří Trojan (IČO 44572417) Registr silničních vozidel
1. 2. 2019 Nový vlastník a provozovatel Barancik Company s.r.o. (IČO 06398472) Registr silničních vozidel
1. 2. 2021 Nový vlastník a provozovatel NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 20152017201920212023 28. 4. 2014: 215 963 km25. 3. 2015: 91 373 km12. 4. 2016: 6 059 km29. 6. 2016: 9 027 km31. 1. 2019: 10 577 km31. 1. 2019: 10 577 km1. 3. 2019: 10 881 km17. 2. 2020: 11 km17. 2. 2020: 135 965 km26. 2. 2020: 136 037 km4. 3. 2020: 136 095 km6. 1. 2021: 138 201 km1. 2. 2023: 138 663 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 2. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nymburk (č. 3220) 138 663 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
1. 2. 2027
6. 1. 2021 Evidenční kontrola Mělník (č. 3202) 138 201 km způsobilé bez závad
4. 3. 2020 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 136 095 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.8.1.1 Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny nebo zkorodovány, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 2. 2021
26. 2. 2020 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 136 037 km nezpůsobilé
7 lehkých, 5 vážných
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.3.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 1.4.1.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
17. 2. 2020 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 135 965 km nezpůsobilé
7 lehkých, 9 vážných, 3 nebezpečné
  • 0.2.1.1 Vyražené identifikační číslo / výrobní číslo vozidla nebo výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený) chybí, nebo je nelze najít. vážná
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.4 Únik vzduchu ze vzduchojemu nebo spojů způsobuje znatelný pokles tlaku vzduchu v brzdovém systému. nebezpečná
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 1.3.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 2.2.1.5.3 Použití koule na volant u vozidel s konstrukční rychlostí přesahující 40 km/h. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.2.3.1.5 Způsob dodatečné montáže obrysových svítilen, jejich umístění nebo úprava, porušuje požadavky na vnější výčnělky na vozidle (např. tzv. tykadla). vážná
  • 5.1.1.5.2 Z nápravy odkapává mazivo na vozovku. vážná
  • 5.3.1.1.2 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou natolik velké vůle nebo spojení mechanického odpružení je natolik nespolehlivé, že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 5.3.2.1 V upevnění tlumiče pérování jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné, prasklé nebo chybí nebo upevnění tlumiče pérování neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.4.1.1.2 Nadměrný únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který bezprostředně poškozuje životní prostředí nebo bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. nebezpečná
17. 2. 2020 Měření emisí Děčín (č. 550208) 11 km nižší než dříve způsobilé bez závad 17. 2. 2021
1. 3. 2019 Opakovaná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 10 881 km způsobilé
10 lehkých
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
31. 1. 2020
31. 1. 2019 Pravidelná STK Ústí nad Labem (č. 3516) 10 577 km dočasně způsobilé
10 lehkých, 5 vážných
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.3.1.1 Tlak vzduchu / podtlak je nedostatečný k zajištění nejméně 4 brzdění po vstupu výstražného zařízení v činnost nebo je ručička manometru v poli nebezpečí. vážná
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 1.1.18.2 Výrazný rozdíl zdvihu pák brzdových klíčů na nápravě nebo seřízení zdvihu pák brzdových klíčů neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.2.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
2. 3. 2019
31. 1. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ústí nad Labem (č. 3516) 10 577 km dočasně způsobilé
9 lehkých, 5 vážných
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu před 1. 1. 2002 není vybaveno povinným štítkem výrobce nebo je štítek nečitelný nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
  • 1.1.3.1.1 Tlak vzduchu / podtlak je nedostatečný k zajištění nejméně 4 brzdění po vstupu výstražného zařízení v činnost nebo je ručička manometru v poli nebezpečí. vážná
  • 1.1.7.1.1 Vnější poškození brzdového ventilu, které nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.2.1 Slyšitelný únik vzduchu z brzdového válce. vážná
  • 1.1.18.2 Výrazný rozdíl zdvihu pák brzdových klíčů na nápravě nebo seřízení zdvihu pák brzdových klíčů neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 2.1.5.1.2 Únik média (kapalina / vzduch) z posilovače řízení. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.2.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby, pružiny) upevnění kabiny, karoserie nebo nástavby k podvozku nebo rámu vozidla jsou uvolněné, poškozené nebo chybí nebo spojení zjevně neodpovídá požadavkům výrobce. vážná
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
31. 1. 2020
29. 6. 2016 Technická silniční kontrola Ústecký kraj (č. 8502) 9 027 km nezpůsobilé
2 lehké, 12 vážných, 3 nebezpečné
  • 1.1.9.3.2 Vzduchojem je upevněn nespolehlivě a hrozí jeho upadnutí, které může vyřadit část brzdového systému z čimmosti. nebezpečná
  • 2.1.2.1.2 Některý spoj upevnění převodky řízení je uvolněný a v důsledku toho se převodka řízení pohybuje. nebezpečná
  • 2.2.1.3.1 Poškození volantu nebo řídítek (konstrukce), které má vliv na spolehlivé a bezpečné ovládání vozidla. vážná
  • 3.1.2.2 Clona proti slunci čelního okna před řidičem chybí, je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo ji nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.1.1.1.1 Zjevné deformace, praskliny nebo lomy rámu, pomocného rámu nebo jiné nosné konstrukce vozidla. vážná
  • 6.1.1.2.3 Spojení rámu nebo pomocného rámu je natolik nespolehlivé (spojovací prvky nebo výstužné desky rámu jsou zjevně uvolněné, poškozené, prasklé nebo chybí), že je bezprostředně ohrožena bezpečnost jízdy vozidla. nebezpečná
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 6.1.2.2.3 Některá část výfukového systému je poškozena, změněná nebo chybí a tato závada má vliv na funkci systému. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.4 Deformace, praskliny nebo lomy karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, které ovlivňují její pevnost. vážná
  • 6.2.9.6.1 Zařízení pro zajištění nebo uchycení kontejneru k vozidlu je opotřebené nebo poškozené (deformované, prasklé) tak, že zjevně není plně funkční. vážná
  • 6.2.9.7.2 Z hydraulického zařízení odkapává olej. vážná
  • 7.9.3 Plomby u záznamového zařízení zjevně poškozené nebo zjevně chybí nebo zjevně neodpovídají požadavkům. vážná
  • 7.9.4 Montážní štítek záznamového zařízení chybí nebo je porušen tak, že není čitelný nebo je překročena lhůta pro periodickou prohlídku záznamového zařízení nebo není montážní štítek v souladu s požadavky. vážná
  • 8.4.1.1.1 Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu. vážná
  • 0.2.2.1.4 Výrobní číslo na výrobním štítku nesouhlasí s dokumentací vozidla nebo v oblasti výrobního čísla na výrobním štítku nebo v jeho okolí jsou patrné změny, svědčící o pozměnění výrobního čísla. vážná
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
24. 6. 2016
12. 4. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 6 059 km nižší než dříve způsobilé
19 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.2.3 Protiskluzové pokrytí pedálu chybí, je volné nebo opotřebené tak, že je neplní svou funkci. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 3.1.2.1 Clona proti slunci čelního okna u spolujezdce, je-li instalována, chybí je poškozená tak, že neplní svoji funkci nebo nelze nastavit v požadované poloze nebo neodpovídá požadavkům. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.12.1.2.1 Nepovinné (jiné volitelné) světelné zařízení nelze uvést v činnost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
  • 0.2.2.1.1 Vozidlo uvedené do provozu v ČR před 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem, nebo je štítek nečitelný, nebo některé předepsané údaje chybí. lehká
12. 4. 2017
25. 3. 2015 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 91 373 km nižší než dříve způsobilé
12 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
25. 3. 2016
28. 4. 2014 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3523) 215 963 km způsobilé
13 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.16.5.1 Některá prachovka brzdového válce / válečku je poškozená, ale plní svoji funkci. lehká
  • 2.1.5.1.1 Netěsnost posilovače řízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
28. 4. 2015

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Státní statek Česká Kamenice v likvidaci (IČO 00119521)
  2. Nový provozovatel AGRISMAN spol. s r.o. v likvidaci (IČO 41329121)
    Konec: vlastník Státní statek Česká Kamenice v likvidaci (IČO 00119521)
  3. Nový vlastník a provozovatel Jiří Trojan (IČO 44572417)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2011 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-10-01-0588
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2012 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-11-01-0596
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2013 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-12-01-0957
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 1. 2014 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-13-01-1117
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2015 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-14-04-2205
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2015 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-15-03-2112
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2016 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE · protokol CZ-3523-16-04-1128
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
  11. Technická silniční kontrola výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: MÍROVÉ NÁMĚSTÍ 1175/5, 40538, DĚČÍN · protokol CZ-8502-16-06-0006
  12. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-01-2131
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2019 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-01-2120
  14. Nový vlastník a provozovatel Barancik Company s.r.o. (IČO 06398472)
    Konec vyřazení z provozu DĚČÍN
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2020 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-19-03-0057
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-02-1184
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-02-1981
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2021 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-20-03-0263
  19. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-01-0231
  20. Nový vlastník a provozovatel NITTAKA s.r.o. (IČO 27646122)
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2027 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-02-0013
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
TATRA
Obchodní označení
T815
Typ
TATRA 815 4X4 NK / T 815
Varianta
P 14 26 208
Verze
6X6.2/-
Typ kód
T 815
VIN
05284-118
PČV
1673948
Druh vozidla
TRAKTOR KOLOVÝ
Kategorie vozidla
T1a
Výrobce vozidla
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Rok výroby
1983
Datum 1. registrace
14. 5. 1986
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 1986
Druh (typ)
(99) NOSIČ VÝMĚNNÝCH ADAPTÉRŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
TATRA, N.P., KOPŘIVNICE
Typ motoru
T 3-929.30
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
208 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
15825
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 3
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
40

Emise a spotřeba

Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
92/

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
8500/ 2550/ 3300
Rozvor [mm]
3 700 + 1 320
Provozní hmotnost
12849
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
22000/ 22000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
6 400/ 6 400
8 000/ 8 000
8 000/ 8 000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
40000/ 40000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
12,0 R - 20 NR 23 16 PR/ 8,0 - 20 - 172/335 - 10/2
12,0 R - 20 NR 23 16 PR [2]/ 8,0 - 20 - 172/335 - 10/2
12,0 R - 20 NR 23 16 PR [2]/ 8,0 - 20 - 172/335 - 10/2
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RAMAT SERVIS, S.R.O., ZLIV, ČR
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA C50-X RINGFEDER
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1627-085-85
Číslo TP
ZB054138
Číslo ORV
ZAB090853
Druh RZ
STD. ZVLÁŠTNÍ
Varianta RZ
155
Doplňkový text na TP
Vyř.MDC/OSC-RV/2-621/2016, 2xSPZ+ORV/21.12.2016. Ukonč.vyř.01.02.2019. DNE 15.04.2021 PŘESTAVBA VOZIDLA, ZMĚNA KATEGORIE VOZIDLA.
Další záznamy
POVOLNÉ VÝJIMKY Z USTANOVENÍ VYHLÁŠKY FMD Č. 90/75 SB. (§/ODST.): §32/3; §43/1; §58/1
VOZIDLO JE VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY
VOZIDLO JE VYBAVENO OCHRANNOU KONSTRUKCÍ PROTI PŘEVRÁCENÍ (RÁM TYPU 7ROPS7, V.Č.211030).
VOZIDLO JE VYBAVENO VÝROBNÍM ŠTÍTKEM ZÁKLADNÍHO VOZIDLA VÝROBCE TATRA A DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEM PO PŘESTAVBĚ, KTERÝ JE UMÍSTĚN V BLÍZKOSTI VÝROBNÍHO ŠTÍTKU VOZIDLA.
VOZIDLO JE NA ZÁDI OPATŘENO DESKAMI ZADNÍHO ZNAČENÍ PRO TZV. „POMALÁ VOZIDLA“.
VOZIDLO PO PŘESTAVBĚ PLNÍ POŽADAVKY STANOVENÉ ZÁK. 56/2001 SB. A SPLŇUJE SEZNAM VŠECH REGULAČNÍCH AKTŮ PODLE SMĚRNICE 2003/37/ES.
DOPORUČENÝ ROZMĚR TABULKY REGISTRAČNÍ ZNAČKY 280X200 MM.

Další ověření (externí odkazy)