URSUS C-385
- 1972
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 4562 cm³
- 55 kW ≈ 75 k
VIN9733
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 14:12 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1676578
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1972. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- URSUS
- Model
- C-385
- Typ
- URSUS C 385
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 28. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 1. 1974
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 4562 cm³
- Výkon
- 55 kW
- Kategorie
- T1a – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AGRO Rozsochy, a.s. (IČO 63468026) od 25. 8. 1995
- Provozovatel: AGRO Rozsochy, a.s. (IČO 63468026) od 25. 8. 1995
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 1. 1974 | První registrace | Zemědělské družstvo Rozsochy- v likvidaci (IČO 00144797) | Registr silničních vozidel |
| 25. 8. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | AGRO Rozsochy, a.s. (IČO 63468026) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 7. 2026 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2030 |
| 29. 12. 2025 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 29. 12. 2029 |
| 18. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Rybnice (č. 3415) | 142 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2028 |
| 18. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 5 056 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 4. 2028 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 7. 2027 |
| 8. 3. 2023 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2027 |
| 29. 4. 2022 | Pravidelná STK | Dubí (č. 3511) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2026 |
| 2. 11. 2021 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2025 |
| 10. 9. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2025 |
| 12. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 8. 2020 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 19. 8. 2024 |
| 8. 7. 2020 | Před registrací + měření emisí | Trutnov (č. 3640) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 1. 1900 |
| 21. 4. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 5 056 km | způsobilé | 13 lehkých
| 20. 4. 2024 |
| 20. 4. 2020 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 5 056 km | způsobilé | 1 lehká
| 20. 4. 2024 |
| 20. 4. 2020 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 5 056 km | – | 1 lehká
| 20. 4. 2024 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | 142 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Měření emisí | Rybnice (č. 440709) | – | – | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 6. 6. 2018 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 6. 2022 |
| 4. 5. 2018 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3418) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 5. 2022 |
| 16. 10. 2017 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2021 |
| 7. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2021 |
| 29. 4. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 4. 2020 |
| 1. 9. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 9. 2019 |
| 31. 3. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 31. 3. 2019 |
| 29. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 5. 2018 |
| 15. 1. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | – | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2018 |
| 17. 10. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2017 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2017 |
| 21. 4. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 4. 2016 |
| 13. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 9 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2015 |
| 8. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 6. 2014 |
| 1. 6. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 6. 2014 |
| 25. 5. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3414) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 5. 2014 |
| 18. 1. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3835) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 1. 2014 |
| 25. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské družstvo Rozsochy- v likvidaci (IČO 00144797)
-
Nový vlastník a provozovatel AGRO Rozsochy, a.s. (IČO 63468026)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2016 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2020 · stanice: JESTŘABEC 2044, 594 01, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 4. 2024 · stanice: Horní Radslavice 51, 594 01, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-20-54-9140
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2028 · stanice: Horní Radslavice 51, 594 01, Velké Meziříčí · protokol CZ-6725-24-54-9202
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (URSUS C-385 1972 v ČR v průměru 2,3, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 56,9 %
Srovnáváme s 72 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu URSUS C-385
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (46)
Identifikace
- Tovární značka
- URSUS
- Obchodní označení
- C-385
- Typ
- URSUS C 385
- VIN
- 9733
- PČV
- 1676578
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1a
- Výrobce vozidla
- ZM URSUS
- Rok výroby
- 1972
- Datum 1. registrace
- 28. 1. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 1. 1974
- Druh (typ)
- BUDKA TRAKTORISTY
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZJS N.P. BRNO
- Typ motoru
- Z 8001
- Číslo motoru
- 8001-025530
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 55 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 4562
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- 32,5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4160/ 1960/ 2450
- Rozvor [mm]
- 2353
- Provozní hmotnost
- 5905
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5990/ 5990
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1510/ 1510
4480/ 4480
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 10000/ 10000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7.50-20/ 5.50Fx20
16.9/14-34/ W15Lx34
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- SFMR KUNÓW, PLR
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- SKLOPNÝ OTOČNÝ A VÝŠKOVĚ STAVITELNÝ
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 803
- Číslo TP
- AD376307
- Číslo ORV
- ZAB025340
- Druh RZ
- TRAKTOR
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 9733
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.