KIOTI WD3686
- 2021
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1131 cm³
- 19,4 kW ≈ 26 k
VIN554
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 2:27 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/17049045
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 3× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 10 dnů (4. 10. 2021 až 14. 10. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- KIOTI
- Model
- WD3686
- Typ
- / WD
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 2021
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1131 cm³
- Výkon
- 19,4 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SLUMEKO, s.r.o. (IČO 25376021) od 14. 10. 2021
- Provozovatel: SLUMEKO, s.r.o. (IČO 25376021) od 14. 10. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 10. 2021 | První registrace | P & L, spol. s r.o. (IČO 00351504) | Registr silničních vozidel |
| 14. 10. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | SLUMEKO, s.r.o. (IČO 25376021) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 9. 2026 | Pravidelná STK | Chlumec nad Cidlinou (č. 3636) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 9. 2030 |
| 20. 7. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3108) | – | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2030 |
| 25. 5. 2026 | Pravidelná STK | Mladá Boleslav (č. 3252) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2030 |
| 6. 5. 2026 | Opakovaná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2030 |
| 16. 4. 2026 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 16. 5. 2026 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 3. 2030 |
| 3. 3. 2026 | Pravidelná STK | Dymokury (č. 3236) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 3. 2030 |
| 2. 4. 2025 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2027 |
| 28. 10. 2024 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 28. 10. 2028 |
| 28. 5. 2024 | Pravidelná STK | Blatná (č. 3301) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2028 |
| 27. 2. 2024 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 27. 2. 2028 |
| 12. 2. 2024 | Pravidelná STK | Zásmuky (č. 3249) | – | způsobilé | bez závad | 12. 2. 2028 |
| 5. 4. 2023 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 4. 2025 |
| 26. 4. 2022 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 4. 2026 |
| 15. 3. 2022 | Pravidelná STK | Telč (č. 3753) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2026 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK | Moravský Krumlov (č. 3749) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2026 |
| 11. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Kopřivnice (č. 3816) | 23 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 2. 9. 2021 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Moravské Budějovice (č. 3730) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 8. 4. 2021 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2023 |
| 8. 10. 2020 | Opakovaná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 10. 2024 |
| 2. 10. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 1. 11. 2020 |
| 11. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Turnov (č. 3617) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 23. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 6. 2020 | Evidenční kontrola | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 3. 2020 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 3. 2024 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3525) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 10. 2023 |
| 24. 7. 2019 | Pravidelná STK | Nové Veselí (č. 3733) | – | způsobilé | 1 lehká
| 24. 7. 2023 |
| 11. 6. 2019 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 11. 7. 2019 |
| 10. 4. 2019 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3711) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 4. 2021 |
| 26. 4. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 26. 5. 2018 |
| 26. 4. 2018 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2022 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2020 |
| 24. 7. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | bez závad | 3. 7. 2021 |
| 3. 7. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 2. 8. 2017 |
| 9. 5. 2017 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 4. 2021 |
| 3. 5. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2021 |
| 24. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3236) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 24. 5. 2017 |
| 11. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 11. 4. 2019 |
| 10. 4. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 3 vážné
| 10. 5. 2017 |
| 25. 11. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3234) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2020 |
| 1. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3301) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 7. 2020 |
| 2. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3766) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 5. 2020 |
| 18. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2020 |
| 2. 3. 2016 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 3. 2018 |
| 19. 10. 2015 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2019 |
| 9. 9. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3757) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2019 |
| 16. 6. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3706) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 6. 2019 |
| 14. 4. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2017 |
| 5. 2. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2019 |
| 17. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | |
| 22. 5. 2014 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 5. 2018 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3425) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 2 nebezpečné
| 20. 5. 2014 |
| 30. 4. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 30. 4. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2018 |
| 29. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 1 nebezpečná
| |
| 11. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3507) | – | způsobilé | bez závad | |
| 17. 12. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 17. 12. 2017 |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 1 lehká
| 29. 7. 2017 |
| 19. 6. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 6. 2017 |
| 10. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | – | způsobilé | 3 lehké
| 10. 5. 2017 |
| 5. 4. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 4. 2017 |
| 22. 10. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 10. 2014 |
| 27. 8. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 8. 2016 |
| 15. 8. 2012 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3826) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2012 |
| 20. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3759) | – | způsobilé | bez závad | 20. 6. 2014 |
| 30. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 5. 2016 |
| 22. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 22. 5. 2016 |
| 19. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 3. 2016 |
| 10. 1. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 1. 2016 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 9. 2015 |
| 8. 9. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2015 |
| 29. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | – | způsobilé | bez závad | 29. 8. 2015 |
| 12. 7. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 12. 7. 2015 |
| 9. 5. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 5. 2013 |
| 24. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2011 |
| 24. 1. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 1. 2015 |
| 5. 10. 2010 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3709) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 10. 2010 |
| 26. 5. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 5. 2014 |
| 21. 4. 2010 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 4. 2014 |
| 14. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 24. 3. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 380 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 3. 2011 |
| 4. 9. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 9. 2013 |
| 31. 7. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | nezpůsobilé | 2 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 7. 7. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3709) | 6 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 7. 2013 |
| 29. 6. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3617) | 5 031 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 6. 2011 |
| 11. 6. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2013 |
| 19. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 19. 5. 2011 |
| 4. 5. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3603) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2013 |
| 31. 3. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3606) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 3. 2013 |
| 18. 2. 2009 | Evidenční kontrola | Zlínský kraj (č. 3744) | – | způsobilé | bez závad | 18. 2. 2009 |
| 24. 10. 2008 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3614) | 23 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel P & L, spol. s r.o. (IČO 00351504)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Dělnická 831, 742 21, Kopřivnice · protokol CZ-3816-21-10-0051
-
Nový vlastník a provozovatel SLUMEKO, s.r.o. (IČO 25376021)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- KIOTI
- Obchodní označení
- WD3686
- Typ
- / WD
- Varianta
- 1260
- Typ kód
- WD
- VIN
- 554
- PČV
- 17049045
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SAMOJÍZDNÁ ROTAČNÍ SEKAČKA
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- WISCONSIN ENGINEERING CZ S.R.O., ČR
- Rok výroby
- 2021
- Datum 1. registrace
- 4. 10. 2021
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 10. 2021
- Druh (typ)
- OCHRANNÝ OBLOUK
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- IHI SHIBAURA MACHINERY CORP., JAPONSKO
- Typ motoru
- S773L-D-8501-26
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 19.4 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1131
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 15
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68KA
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2400
- Za jízdy
- 90
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3270/ 1300/ 2300
- Rozvor [mm]
- 1360
- Rozchod [mm]
- 855/ 1020/ /
- Provozní hmotnost
- 820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1080/ 1080
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 300/ 300
800/ 800
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16 X 7.50-8 4 PR/ 5.50 X 8
23 X 9.50-12 4 PR/ 7.00 X 12 H2 ET25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- WISCONSIN ENGINEERING CZ S.R.O.
- Výrobní číslo karoserie
- W3686
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZB018697
- Číslo ORV
- ZAB015704
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- 04.10.2021 JEDNOTLIVÁ VÝROBA VOZIDLA , ROZHODNUTÍ Č.J.85214/2021/JAR. , VYJÁDŘENÍ AKREDITOVANÉHO ZÁSTUPCE PRO ČR.
ALTERNATIVNÍ RÁFEK A PNEU : PŘEDNÍ NÁPRAVA 5.50 X 8 , 16 X 6.50 - 8 4 PR , ZADNÍ NÁPRAVA 7.00 X 12 , 23 X 8.50 - 12 4 PR.
VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM VÝSTRAŽNÝM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY, KTERÝ MUSÍ BÝT UVEDEN DO ČINNOSTI PŘI PROVOZU NA KOMUNIKACÍCH, OCHRANA KABINY ROPS V.Č. W3686
PRO PROVOZ SAMOJÍZDNÉHO PRACOVNÍHO STROJE NA KOMUNIKACÍCH PLATÍ PODMÍNKY STANOVENÉ VYHLÁŠKOU Č.341/2014 SB.
ROZHODNUTÍM MINISTERSTVA DOPRAVY BYLY UDĚLENY VÝJIMKY Z VYHLÁŠKY Č.341/2014 SB. :
- PRACOVNÍ NÁSTROJE TVOŘÍ OSTRÉ HRANY A VÝČNĚLKY,
- VÝROBNÍ ŠTÍTEK NEOBSAHUJE ÚDAJ ÚPLNÉHO ČÍSLA SCHVÁLENÍ TYPU, NEJVĚTŠÍ POVOLENÉ HMOTNOSTI STROJE A NEJVĚTŠÍ POVOLENÉ HMOTNOSTI NA NÁPRAVY STROJE.
- VÝROBNÍ ČÍSLO VOZIDLA NENÍ V PROVEDENÍ VIN.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 554
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.