BSS
- 1974
- ŠEDÁ
VIN14374
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:36 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1736629
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1974. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS P 73 S / P 73 S
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1974
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- OT3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEMCHEBA, s.r.o. (IČO 25174797) od 9. 2. 2023
- Provozovatel: ZEMCHEBA, s.r.o. (IČO 25174797) od 9. 2. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 11. 1974 | První registrace | ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO CHELČICE (IČO 00113514) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 1999 | Nový vlastník a provozovatel | AGROCHEBA, s.r.o. (IČO 25174789) | Registr silničních vozidel |
| 9. 2. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | ZEMCHEBA, s.r.o. (IČO 25174797) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 6. 2026 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 6. 2030 |
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dolní Břežany (č. 3243) | 37 774 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2028 |
| 6. 2. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2030 |
| 17. 11. 2024 | Pravidelná STK | Strážek (č. 6744) | 4 692 km | způsobilé | bez závad | 17. 11. 2028 |
| 16. 11. 2024 | Měření emisí | Strážek (č. 571412) | 4 692 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 16. 11. 2028 |
| 3. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Opava (č. 3827) | 37 773 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 5. 2028 |
| 25. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 5. 2027 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 32 448 km | způsobilé | 5 lehké | 22. 2. 2025 |
| 5. 11. 2021 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká | 5. 11. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Opakovaná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 4. 2025 |
| 22. 4. 2021 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 21. 5. 2021 |
| 22. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 24 119 km | způsobilé | 3 lehké | 22. 2. 2023 |
| 28. 4. 2020 | Pravidelná STK | Vodňany (č. 3309) | – | způsobilé | 4 lehké | 28. 4. 2024 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kaplice (č. 6304) | 1 967 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 21. 5. 2023 |
| 14. 3. 2019 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2023 |
| 13. 12. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Opava (č. 3827) | 8 225 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké | 13. 12. 2020 |
| 21. 11. 2017 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 5 lehké | 3. 5. 2021 |
| 6. 12. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 95 779 km | způsobilé | 3 lehké | 6. 12. 2018 |
| 25. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 4. 2020 |
| 25. 5. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 789 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 21. 5. 2019 |
| 5. 3. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2019 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 77 667 km | způsobilé | 4 lehké | 9. 12. 2016 |
| 22. 11. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 11. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 3 lehké | 20. 5. 2017 |
| 6. 12. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 62 315 km | způsobilé | 4 lehké | 6. 12. 2014 |
| 31. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 5. 2015 |
| 27. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | 5 lehké | 27. 5. 2015 |
| 29. 9. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 33 000 km | způsobilé | 3 lehké | 29. 9. 2012 |
| 28. 6. 2010 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | 15 000 km | způsobilé | 1 lehká | 28. 6. 2014 |
| 30. 11. 2009 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2013 |
| 22. 7. 2009 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2013 |
| 9. 6. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 5. 2013 |
| 26. 5. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné | 21. 6. 2009 |
| 26. 5. 2009 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 5. 2009 |
| 15. 12. 2008 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 15. 12. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel ZEMĚDĚLSKÉ DRUŽSTVO CHELČICE (IČO 00113514)
-
Nový vlastník a provozovatel AGROCHEBA, s.r.o. (IČO 25174789)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2015 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2024 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-20-04-0189
-
Nový vlastník a provozovatel ZEMCHEBA, s.r.o. (IČO 25174797)Vybavení zapsané v registru: ZÁVĚS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2028 · stanice: ČÍČENICKÁ PARC. Č. 641/90, 641/91, 641/93 ..., 38901, VODŇANY · protokol CZ-3309-24-05-0049
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ZÁVĚS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS P 73 S / P 73 S
- Typ kód
- P 73 S
- VIN
- 14374
- PČV
- 1736629
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚČKOVÝ
- Kategorie vozidla
- OT3
- Výrobce vozidla
- BSS N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Rok výroby
- 1974
- Datum 1. registrace
- 27. 11. 1974
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 11. 1974
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6860/ 2350/ 2120
- Rozvor [mm]
- 2950
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 9280/ 9280
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 4600/ 4600
4680/ 4680
/
/ - Ložná délka
- 4500
- Ložná šířka
- 2200
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 10,50-16 ZS/
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P., OZ SENICE NA HANÉ
- Výrobní číslo karoserie
- 14374
- Barva
- ŠEDÁ
- Barva doplňková
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- NESAMOČINNÝ 08
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AD698855
- Číslo ORV
- ZAB069715
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
- Doplňkový text na TP
- 09.02.2023 fúze 09.02.2023 POZITIVNĚ LUSTROVÁNÉ - V POŘÁDKU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14374
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.