MULTICAR M 2510
- 1987
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 1997 cm³
- 33,1 kW ≈ 45 k
VIN12494
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 0:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1748317
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 6× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MULTICAR
- Model
- M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 1987
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1997 cm³
- Výkon
- 33,1 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Ammann Czech Republic s.r.o. (IČO 00008753) od 28. 4. 1987
- Provozovatel: Ammann Czech Republic s.r.o. (IČO 00008753) od 28. 4. 1987
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 4. 1987 | První registrace | Ammann Czech Republic s.r.o. (IČO 00008753) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 11. 2025 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 64 907 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 11. 2027 |
| 11. 11. 2025 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 64 903 km | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2027 |
| 18. 9. 2025 | Pravidelná STK | Mariánské Lázně (č. 3417) | 14 821 km | způsobilé | 1 lehká
| 18. 9. 2027 |
| 18. 9. 2025 | Měření emisí | Mariánské Lázně (č. 540207) | 14 820 km | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2027 |
| 9. 10. 2024 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3766) | 5 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2028 |
| 11. 6. 2024 | Historického vozidla | Praha (č. 3108) | 3 206 km | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2029 |
| 20. 3. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2028 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2028 |
| 20. 10. 2023 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | 63 695 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 10. 2025 |
| 19. 10. 2023 | Měření emisí | Skuhrov nad Bělou (č. 460708) | 63 686 km | způsobilé | bez závad | 19. 10. 2025 |
| 4. 11. 2021 | Opakovaná STK | Nové Město nad Metují (č. 3608) | 62 477 km | způsobilé | 3 lehké
| 18. 10. 2023 |
| 26. 10. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2025 |
| 18. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Město nad Metují (č. 3608) | 62 463 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 17. 11. 2021 |
| 23. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Znojmo (č. 6723) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 23. 3. 2024 |
| 22. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Náchod (č. 3623) | 61 682 km | způsobilé | 8 lehkých
| 22. 10. 2021 |
| 15. 6. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | |
| 13. 12. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 58 942 km | způsobilé | 9 lehkých
| 13. 12. 2018 |
| 1. 11. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2020 |
| 2. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3242) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 8. 2020 |
| 28. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 1 832 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 28. 4. 2020 |
| 13. 8. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 8. 2019 |
| 22. 6. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | – | způsobilé | bez závad | 22. 6. 2019 |
| 12. 12. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 56 024 km | způsobilé | 5 lehkých
| 12. 12. 2016 |
| 29. 9. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Plzeňský kraj (č. 3407) | 8 253 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 29. 9. 2014 |
| 27. 9. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 27. 9. 2016 |
| 12. 9. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 52 196 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 9. 2014 |
| 26. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | 21 832 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 4. 2016 |
| 29. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3207) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 3. 2016 |
| 23. 8. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 8. 2015 |
| 26. 5. 2011 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 25. 6. 2011 |
| 16. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 8. 2014 |
| 27. 4. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | 49 111 km | způsobilé | bez závad | 27. 4. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ammann Czech Republic s.r.o. (IČO 00008753)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2012 · stanice: KRÁTKÁ 487, 549 01, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: KRÁTKÁ 487, 549 01, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2016 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2018 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-16-12-0350
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2021 · stanice: DOBENÍNSKÁ 2014, 547 01, NÁCHOD · protokol CZ-3623-19-10-1030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 17. 11. 2021 · stanice: KRÁTKÁ 487, 549 01, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-21-10-0346
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2023 · stanice: KRÁTKÁ 487, 549 01, NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ · protokol CZ-3608-21-11-0103
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2025 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 516 01, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-23-10-0413
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 11. 2027 · stanice: SOLNICE - JEŠTĚTICE 110, 516 01, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU · protokol CZ-3631-25-11-0173
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (MULTICAR M 2510 1987 v ČR v průměru 2,5, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,8 %
Srovnáváme s 183 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu MULTICAR M 2510
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- MULTICAR
- Obchodní označení
- M 2510
- Typ
- MULTICAR 2510
- VIN
- 12494
- PČV
- 1748317
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN, NDR
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 28. 4. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 4. 1987
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ TŘÍSTRANNÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VEB MOTORTENWERK CUNEWALDE, NDR
- Typ motoru
- 4 VD 8.8/8.5 3 SFR
- Číslo motoru
- 03510
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 33.1 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1997
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 91/ 0
- Za jízdy
- 82
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3960/ 1810/ 2140
- Rozvor [mm]
- 1970
- Provozní hmotnost
- 1680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1450/ 1450
2600/ 2600
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 6.70 - 13 C PR6/ 5K X 13
6.70 - 13 C PR6 (2)/ 5K X 13
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VEB FAHRZEUGWERK WALTERSHAUSEN, NDR
- Barva
- ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ***
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1206-001-79
- Číslo TP
- UL074875
- Číslo ORV
- UAK067456
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- NA VOZIDLE MŮŽE BÝT NAMONTOVÁNA NÁSTAVBA - SYPAČ TYP 19.2 SE SNĚHOVÝM PLUHEM TYP 23.1 NEBO SYPAČ TYP 19.2 SE ZAMETACÍM
KARTÁČEM TYP 22.1.
PO MONTÁŽI TĚCHTO NÁSTAVEB SE MĚNÍ OZNAČENÍ VOZILA A ÚDAJE :
M 2510/19.2/23.1
*11: 5 625
*12: 2 000
*13: 2 375
*G: 2 140 KG
M2510/19.2/22.1
*11: 5 625
*12: 1 900
*13: 2 375
*G: 2 170 KG
VOZIDLO S VÝŠE UVEDENÝMI NÁSTAVBAMI MUSÍ BÝT VYBAVENO ZVLÁŠTNÍM SVĚTELNÝM ZAŘÍZENÍM ORANŽOVÉ BARVY, KTERÉ MUSÍ BÝT
BÝT PŘI PRÁCI NA POZEMNÍCH KOMUNIKACÍCH UVEDENO DO ČINNOSTI.
04.04.2022 DRUHOPIS TP ZA POPSANÝ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 12494
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.