AVIA A 21 N
- 1986
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3596 cm³
- 60 kW ≈ 82 k
VIN14295
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:29 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1748593
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 136 dnů (15. 12. 2014 až 30. 4. 2015). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1986. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AVIA
- Model
- A 21 N
- Typ
- AVIA 21 N /
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 1986
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3596 cm³
- Výkon
- 60 kW
- Kategorie
- N2 – Nákladní automobil valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Nové Strašecí (IČO 00244155) od 30. 4. 2015
- Provozovatel: Město Nové Strašecí (IČO 00244155) od 30. 4. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 12. 1986 | První registrace | Hasičský záchranný sbor okresu Kladno (IČO 14798531) | Registr silničních vozidel |
| 11. 1. 2001 | Nový vlastník a provozovatel | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371) | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Město Nové Strašecí (IČO 00244155) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Město Nové Strašecí (IČO 00244155) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 42 737 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 2. 2028 |
| 27. 11. 2024 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2028 |
| 25. 9. 2024 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2028 |
| 28. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 35 081 km | způsobilé | 2 lehké
| 28. 2. 2026 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | 4 603 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 9. 2027 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 8. 2027 |
| 2. 8. 2023 | Měření emisí | Šumperk (č. 580903) | 3 737 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2027 |
| 28. 6. 2023 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3855) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2027 |
| 8. 6. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | 11 462 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2026 |
| 3. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Domažlice (č. 3419) | 26 655 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 3. 2024 |
| 29. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Nechanice (č. 3630) | 4 603 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 12. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Šumperk (č. 3807) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 1. 2021 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 1. 2025 |
| 22. 10. 2020 | Opakovaná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2024 |
| 5. 10. 2020 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 4. 11. 2020 |
| 16. 6. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 11 791 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 6. 2021 |
| 6. 3. 2020 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | 16 363 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 3. 2022 |
| 6. 3. 2020 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 16 362 km | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2022 |
| 6. 3. 2020 | Měření emisí | Chrastavice (č. 440114) | 16 362 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 3. 2022 |
| 13. 9. 2019 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | 4 603 km | způsobilé | 4 lehké
| 13. 9. 2023 |
| 12. 9. 2019 | Měření emisí | Sovětice (č. 460223) | 4 603 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 9. 2023 |
| 18. 6. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 11 791 km | způsobilé | 7 lehkých
| 18. 6. 2020 |
| 6. 6. 2019 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2023 |
| 1. 6. 2019 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 1. 6. 2023 |
| 18. 7. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | 11 462 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2020 |
| 14. 6. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Středočeský kraj (č. 3239) | 11 791 km | způsobilé | 9 lehkých
| 14. 6. 2019 |
| 9. 3. 2018 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | 3 580 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 9. 3. 2020 |
| 9. 3. 2018 | Měření emisí | Plzeň (č. 540514) | 35 802 km | – | bez závad | 9. 3. 2020 |
| 22. 8. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 11 791 km | způsobilé | 6 lehkých
| 20. 6. 2018 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 11 791 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné
| 20. 7. 2017 |
| 13. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 1. 2021 |
| 7. 4. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 11 791 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 4. 2017 |
| 10. 2. 2016 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 32 679 km | způsobilé | 7 lehkých
| 9. 2. 2018 |
| 9. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 32 662 km | dočasně způsobilé | 7 lehkých, 2 vážné
| 10. 3. 2016 |
| 9. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 9. 11. 2019 |
| 13. 7. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 13. 7. 2019 |
| 18. 5. 2015 | Před registrací | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 3 lehké
| 18. 5. 2015 |
| 21. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 10 798 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 10 790 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 10 025 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 30. 9. 2015 |
| 25. 2. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 18 499 km | způsobilé | 2 lehké
| 25. 2. 2016 |
| 2. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 9 591 km | způsobilé | 5 lehkých
| 2. 10. 2014 |
| 29. 4. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3637) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2017 |
| 21. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 1. 2017 |
| 19. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 9 103 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 9. 2013 |
| 5. 3. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 7 534 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 3. 2014 |
| 4. 11. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3642) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 11. 2015 |
| 4. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 8 125 km | způsobilé | 6 lehkých
| 4. 10. 2012 |
| 6. 10. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 7 437 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 6. 10. 2011 |
| 3. 3. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 94 667 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 nebezpečná
| 3. 3. 2010 |
| 3. 3. 2010 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 94 667 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 3. 2012 |
| 26. 10. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 5 353 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 10. 2010 |
| 12. 5. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3214) | 5 041 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 11. 6. 2009 |
| 17. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2013 |
| 17. 2. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 1 lehká
| 17. 2. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Hasičský záchranný sbor okresu Kladno (IČO 14798531)
-
Nový vlastník a provozovatel Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (IČO 70885371)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 10. 2012 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2013 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2014 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2015 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno
-
Nový vlastník a provozovatel Město Nové Strašecí (IČO 00244155)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Město Nové Strašecí (IČO 00244155)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2017 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2017 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-06-1067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-08-0854
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 6. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-06-0761
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 6. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-19-06-0849
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-06-0906
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (AVIA A 21 N 1986 v ČR obvykle 1,9, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 53,3 %
Srovnáváme s 30 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK MODRÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- AVIA
- Obchodní označení
- A 21 N
- Typ
- AVIA 21 N /
- VIN
- 14295
- PČV
- 1748593
- Druh vozidla
- Nákladní automobil valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍK S PLACHTOU
- Kategorie vozidla
- N2
- Výrobce vozidla
- AVIA, A.S., PRAHA
- Rok výroby
- 1986
- Datum 1. registrace
- 8. 12. 1986
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 12. 1986
- Druh (typ)
- VALNÍK S PLACHTOU
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Typ motoru
- 712.18.1
- Číslo motoru
- 02170
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 60 / 3000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3596
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 95/ 0
- Za jízdy
- 86
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5216/ 2010/ 2804
- Rozvor [mm]
- 2680
- Provozní hmotnost
- 2240
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4300/ 4300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1950/ 1950
2350/ 2350
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 4300/ 4300
- Ložná délka
- 3265
- Ložná šířka
- 1870
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,5-16 10 PR/ 5,5 x 16 DC
7,5-16 10 PR/ 5,5 x 16 DC
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 14295
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 1409-002-82
- Číslo TP
- UG732756
- Číslo ORV
- UAO053461
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- RAKOVNÍK
- Doplňkový text na TP
- VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY; ZAŘAZENO DO IZS
- Další záznamy
- VÝSTRAŽNÉ ZAŘÍZENÍ MODRÉ BARVY.
VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 14295
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.