D 46
- 1976
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN5556
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:18 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1751497
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1976. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- D
- Model
- 46
- Typ
- D 46 A SANOK /
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 1992
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs nákladní valníkový
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: Jihomoravská energetika, a.s. (IČO 49970194) od 11. 4. 1994
- Provozovatel: Jihomoravská energetika, a.s. (IČO 49970194) od 11. 4. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1976 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 1. 1978 | Nový provozovatel | JZD CÍMER | Registr silničních vozidel |
| 19. 3. 1980 | Nový provozovatel | ZÁVODY TREBÍC | Registr silničních vozidel |
| 1. 7. 1992 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 1. 7. 1992 | Nový provozovatel | Jihomoravské energetické závody, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00008192) | Registr silničních vozidel |
| 11. 4. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Jihomoravská energetika, a.s. (IČO 49970194) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430216) | 280 km | způsobilé | bez závad | 13. 4. 2028 |
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 5 vážných
| 7. 9. 2025 |
| 21. 5. 2025 | Před schvál. tech. způsob. vozidla + měření emisí | Pelhřimov (č. 3311) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2029 |
| 4. 12. 2024 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | 2 095 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2028 |
| 4. 12. 2024 | Měření emisí | Sviadnov (č. 580201) | 95 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2028 |
| 7. 5. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2025 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Hrejkovice (č. 3319) | 4 153 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 4. 2028 |
| 20. 11. 2023 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 20. 11. 2027 |
| 8. 11. 2023 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 11. 2024 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2024 |
| 15. 1. 2023 | Před registrací | Kuřim (č. 6732) | 2 142 km | způsobilé | 3 lehké
| 10. 1. 2027 |
| 10. 1. 2023 | Měření emisí | Kuřim (č. 570324) | 2 142 km | – | bez závad | 10. 1. 2027 |
| 29. 9. 2022 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 9. 2023 |
| 25. 5. 2022 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2023 |
| 11. 5. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 1 nebezpečná
| |
| 3. 5. 2022 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 3. 5. 2026 |
| 3. 5. 2022 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430216) | 208 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2024 |
| 27. 9. 2021 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 27. 9. 2022 |
| 18. 6. 2020 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Opakovaná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 4 153 km | způsobilé | 4 lehké
| 15. 5. 2024 |
| 20. 5. 2020 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 4 153 km | – | 1 lehká
| 20. 5. 2024 |
| 18. 5. 2020 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 4 153 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 14. 6. 2020 |
| 14. 5. 2020 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 4 153 km | – | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 30. 3. 2020 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 3. 2021 |
| 26. 3. 2020 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3814) | 2 095 km | způsobilé | 6 lehkých
| 26. 3. 2024 |
| 25. 3. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 2 095 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 3. 2024 |
| 25. 3. 2020 | Měření emisí | Ostrava (č. 480714) | 2 095 km | způsobilé | bez závad | 25. 3. 2024 |
| 26. 2. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| 27. 3. 2020 |
| 19. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | |
| 11. 9. 2019 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 9. 2023 |
| 29. 3. 2019 | Pravidelná STK | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 3 lehké
| 29. 3. 2020 |
| 26. 2. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká
| 26. 2. 2020 |
| 26. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Valašské Klobouky (č. 3738) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 29. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| |
| 24. 5. 2018 | Evidenční kontrola | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 2. 5. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Třebonín (č. 3302) | – | způsobilé | 2 lehké
| 2. 5. 2022 |
| 30. 4. 2018 | Měření emisí | Dolní Třebonín (č. 430215) | 104 km nižší než dříve | – | bez závad | 30. 4. 2022 |
| 12. 4. 2018 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3242) | – | způsobilé | bez závad | 12. 4. 2022 |
| 29. 3. 2018 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 29. 3. 2019 |
| 27. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3610) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 2. 2019 |
| 16. 11. 2017 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 30. 10. 2021 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 29. 11. 2017 |
| 23. 1. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 1. 2018 |
| 20. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 6. 2020 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2017 |
| 10. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 5. 2020 |
| 2. 2. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 3 lehké
| 2. 2. 2017 |
| 28. 12. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 5. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2019 |
| 3. 2. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 2. 2016 |
| 31. 7. 2014 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 1 lehká
| 11. 2. 2015 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3843) | – | způsobilé | 2 lehké
| 16. 4. 2018 |
| 7. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 5 398 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 4. 2018 |
| 11. 2. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 nebezpečná
| 11. 2. 2014 |
| 6. 2. 2014 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 348 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2018 |
| 6. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | 348 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 5. 11. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | 6 920 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2017 |
| 19. 3. 2013 | Na žádost zákazníka | Jihočeský kraj (č. 3302) | 38 608 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 1. 1. 1900 |
| 13. 2. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 2. 2014 |
| 18. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | 10 200 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 18. 9. 2014 |
| 3. 7. 2012 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 6. 2016 |
| 25. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 23. 7. 2012 |
| 24. 5. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 5. 2016 |
| 15. 2. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 2. 2013 |
| 15. 2. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 15. 2. 2012 |
| 31. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3720) | – | způsobilé | bez závad | 31. 1. 2011 |
| 13. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2011 |
| 10. 1. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3220) | – | způsobilé | 1 lehká
| 10. 1. 2015 |
| 26. 4. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2014 |
| 21. 4. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 580 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 4. 2011 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 4. 2014 |
| 25. 2. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | – | způsobilé | bez závad | 25. 2. 2011 |
| 20. 4. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3817) | 540 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 20. 4. 2010 |
| 5. 3. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3610) | 20 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 3. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Nový provozovatel JZD CÍMER
-
Nový provozovatel ZÁVODY TREBÍC
-
První registrace v ČRNový provozovatel Jihomoravské energetické závody, státní podnik "v likvidaci" (IČO 00008192)
-
Nový vlastník a provozovatel Jihomoravská energetika, a.s. (IČO 49970194)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový provozovatel – TREBÍC
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (D 46 1976 v ČR obvykle 1,0, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 55,1 %
Srovnáváme s 98 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu D 46
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (57)
Identifikace
- Tovární značka
- D
- Obchodní označení
- 46
- Typ
- D 46 A SANOK /
- VIN
- 5556
- PČV
- 1751497
- Druh vozidla
- Přívěs nákladní valníkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1976
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1976
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 7. 1992
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1780
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5780/ 5780
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 5556
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AE321033
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 5556
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.