BSS
- 1987
- ORANŽOVÁ
- 0 cm³
VIN6896
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:22 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1753931
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 9. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 1988
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O3 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEOS Kamenice, s.r.o. (IČO 49971719) od 10. 6. 1994
- Provozovatel: ZEOS Kamenice, s.r.o. (IČO 49971719) od 10. 6. 1994
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 9. 3. 1988 | První registrace | Zemědělské a obchodní družstvo Kamenice u Jihlavy, družstvo - družstvo v likvidaci (IČO 00136662) | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | ZEOS Kamenice, s.r.o. (IČO 49971719) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 7 386 km | způsobilé | 3 lehké
| 31. 8. 2030 |
| 23. 5. 2026 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 3 lehké
| 23. 5. 2030 |
| 13. 4. 2026 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 4. 2030 |
| 10. 4. 2026 | Měření emisí | Slatiňany (č. 160301) | – | – | bez závad | 10. 4. 2030 |
| 14. 10. 2025 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 10. 2029 |
| 16. 6. 2025 | Opakovaná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2029 |
| 29. 5. 2025 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 28. 6. 2025 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2029 |
| 8. 1. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Břežany (č. 3243) | – | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2029 |
| 11. 7. 2024 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2028 |
| 19. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Kosmonosy (č. 3218) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 11. 10. 2022 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3804) | – | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2026 |
| 5. 10. 2022 | Evidenční kontrola | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | bez závad | |
| 7. 9. 2022 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 7 386 km | způsobilé | 2 lehké
| 7. 9. 2026 |
| 5. 9. 2022 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 7 386 km | – | bez závad | 5. 9. 2026 |
| 12. 7. 2022 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3534) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 7. 2026 |
| 23. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 3. 2026 |
| 16. 9. 2021 | Pravidelná STK | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 3 lehké
| 16. 9. 2025 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Velké Albrechtice (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2025 |
| 30. 7. 2020 | Opakovaná STK | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 7. 2024 |
| 22. 7. 2020 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 21. 8. 2020 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2024 |
| 15. 3. 2019 | Pravidelná STK | Kroměříž (č. 3712) | – | způsobilé | bez závad | 15. 3. 2021 |
| 12. 10. 2018 | Opakovaná STK | Šternberk (č. 3803) | – | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2022 |
| 11. 10. 2018 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 10. 11. 2018 |
| 5. 9. 2018 | Pravidelná STK | Fryšták (č. 6739) | 7 386 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 9. 2022 |
| 4. 9. 2018 | Měření emisí | Zlín (č. 570523) | 7 386 km nižší než dříve | – | bez závad | 4. 9. 2022 |
| 4. 8. 2018 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 4. 8. 2022 |
| 2. 8. 2018 | Pravidelná STK | Hranice (č. 3813) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2022 |
| 1. 8. 2018 | Měření emisí | Hlinsko (č. 460322) | – | – | bez závad | 1. 8. 2022 |
| 6. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 9. 2021 |
| 17. 3. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | – | způsobilé | bez závad | 17. 3. 2021 |
| 12. 12. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3743) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 12. 2018 |
| 1. 9. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | bez závad | 1. 9. 2020 |
| 20. 3. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 4 lehké
| 20. 3. 2019 |
| 7. 5. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2018 |
| 11. 3. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | 2 lehké
| 11. 3. 2018 |
| 17. 2. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 23 748 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 2. 2018 |
| 13. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3217) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 6. 2017 |
| 25. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 10 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 3. 2017 |
| 21. 3. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 21. 3. 2015 |
| 15. 8. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 7 216 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 15. 8. 2016 |
| 30. 5. 2012 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3742) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 30. 5. 2012 |
| 20. 2. 2012 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 1. 2016 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 24. 2. 2012 |
| 11. 1. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | 9 860 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 11. 1. 2016 |
| 21. 10. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3758) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2015 |
| 21. 6. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | – | způsobilé | bez závad | 21. 6. 2015 |
| 22. 11. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6203) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 11. 2014 |
| 13. 7. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2014 |
| 12. 6. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 23 260 km | způsobilé | 4 lehké
| 12. 6. 2013 |
| 12. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | 23 260 km | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2009 |
| 24. 3. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3837) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 24. 3. 2013 |
| 19. 2. 2009 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2013 |
| 26. 1. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | 3 000 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 25. 2. 2009 |
| 5. 12. 2008 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | 98 350 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 12. 2010 |
| 12. 11. 2008 | Evidenční kontrola | Liberecký kraj (č. 3530) | 4 072 km | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2008 |
| 31. 10. 2008 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3530) | 4 058 km | způsobilé | 5 lehkých
| 31. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Zemědělské a obchodní družstvo Kamenice u Jihlavy, družstvo - družstvo v likvidaci (IČO 00136662)
-
Nový vlastník a provozovatel ZEOS Kamenice, s.r.o. (IČO 49971719)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2014 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2018 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2030 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-26-55-9208
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Typ
- BSS PS2 10.08 AGRO / PS2
- Varianta
- 10.08
- Verze
- AGRO
- Typ kód
- PS2
- VIN
- 6896
- PČV
- 1753931
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O3
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 9. 3. 1988
- Datum 1. registrace v ČR
- 9. 3. 1988
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6460/ 2500/ 2310
- Rozvor [mm]
- 2950
- Provozní hmotnost
- 2510
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 10000/ 10000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 5000/ 5000
5000/ 5000
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 6896
- Barva
- ORANŽOVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1547-001-85
- Číslo TP
- AI473139
- Číslo ORV
- ZAA390572
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 6896
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.