BSS NS2
- 1983
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN002
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:07 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1799017
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1983. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- NS2
- Typ
- BSS NS2 29.21.20 /
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 11. 1988
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- O4 – Návěs nákladní sklápěčkový
- Stav v registru
- vyvezené do zahraničí
Aktuálně v registru
- Vlastník: Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547) od 21. 11. 1988
- Provozovatel: Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547) od 21. 11. 1988
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1983 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 21. 11. 1988 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel | |
| 21. 11. 1988 | Nový vlastník a provozovatel | Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 10. 2026 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3331) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2030 |
| 15. 7. 2026 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | – | způsobilé | bez závad | 15. 7. 2028 |
| 12. 6. 2026 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 5 lehké | 12. 6. 2028 |
| 11. 6. 2026 | Opakovaná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2030 |
| 11. 6. 2026 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 11. 7. 2026 |
| 29. 5. 2026 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2030 |
| 4. 5. 2026 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 4. 5. 2030 |
| 29. 4. 2026 | Pravidelná STK | Staříč (č. 3856) | – | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2030 |
| 15. 4. 2026 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 4. 2028 |
| 10. 11. 2025 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 11. 2027 |
| 6. 11. 2025 | Pravidelná STK | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 11. 2026 |
| 19. 9. 2025 | Opakovaná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 9. 9. 2029 |
| 15. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 9. 2029 |
| 9. 9. 2025 | Pravidelná STK | Dobrovice (č. 3206) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné | 9. 10. 2025 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | bez závad | 4. 9. 2029 |
| 20. 8. 2025 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 8. 2029 |
| 8. 8. 2025 | Historického vozidla | Praha (č. 3132) | 2 465 km | způsobilé | bez závad | 16. 7. 2030 |
| 6. 8. 2025 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 6. 8. 2027 |
| 4. 8. 2025 | Pravidelná STK | Cheb (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2029 |
| 22. 7. 2025 | Pravidelná STK | Sušice (č. 3403) | 1 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 22. 7. 2027 |
| 21. 7. 2025 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 4 lehké | 16. 7. 2029 |
| 3. 6. 2025 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2027 |
| 30. 5. 2025 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2029 |
| 20. 5. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 6302) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Dvůr Králové nad Labem (č. 3624) | – | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2027 |
| 30. 1. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3127) | – | způsobilé | bez závad | 30. 1. 2027 |
| 11. 11. 2024 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 11. 11. 2026 |
| 31. 10. 2024 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2028 |
| 30. 10. 2024 | Opakovaná STK | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2028 |
| 29. 10. 2024 | Pravidelná STK | Vysoké nad Jizerou (č. 3621) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 28. 11. 2024 |
| 15. 7. 2024 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 3 lehké | 15. 7. 2028 |
| 3. 6. 2024 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 6. 2026 |
| 16. 5. 2024 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2028 |
| 6. 5. 2024 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2028 |
| 26. 4. 2024 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 1 lehká | 26. 4. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2028 |
| 24. 4. 2024 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3816) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2026 |
| 8. 2. 2024 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2028 |
| 7. 12. 2023 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3241) | – | způsobilé | bez závad | 7. 12. 2027 |
| 29. 11. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2027 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2025 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 13. 11. 2027 |
| 27. 9. 2023 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | 1 lehká | 27. 9. 2025 |
| 7. 8. 2023 | Evidenční kontrola | Kuřim (č. 3726) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 8. 2023 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká | 4. 8. 2027 |
| 31. 7. 2023 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 5 lehké | 31. 7. 2027 |
| 14. 7. 2023 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 7. 2025 |
| 13. 7. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2027 |
| 7. 7. 2023 | Pravidelná STK | Aš (č. 3429) | – | způsobilé | bez závad | 7. 7. 2027 |
| 4. 7. 2023 | Pravidelná STK | Modřice (č. 3762) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 7. 2025 |
| 19. 6. 2023 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 6717) | – | způsobilé | bez závad | 19. 6. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 6. 2025 |
| 17. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 3 lehké | 17. 5. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 1 lehká | 15. 5. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké | 10. 5. 2027 |
| 24. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 42 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 21. 4. 2027 |
| 27. 3. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 6813) | – | způsobilé | 4 lehké | 27. 3. 2027 |
| 16. 3. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 3 lehké | 16. 3. 2025 |
| 9. 3. 2023 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 3. 2025 |
| 31. 1. 2023 | Opakovaná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 1. 2025 |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné | 15. 2. 2023 |
| 6. 10. 2022 | Pravidelná STK | Klatovy (č. 3412) | – | způsobilé | 4 lehké | 6. 10. 2026 |
| 30. 9. 2022 | Pravidelná STK | Chornice (č. 6604) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 9. 2026 |
| 30. 9. 2022 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 9. 2026 |
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 9. 2024 |
| 12. 7. 2022 | Pravidelná STK | Vlčnov (č. 3727) | – | způsobilé | 3 lehké | 12. 7. 2026 |
| 9. 5. 2022 | Pravidelná STK | Holešov (č. 3743) | – | způsobilé | bez závad | 9. 5. 2026 |
| 3. 5. 2022 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2026 |
| 28. 2. 2022 | Před registrací | Lednice (č. 3734) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 10 vážné, 1 nebezpečná | |
| 16. 2. 2022 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3849) | – | způsobilé | 1 lehká | 16. 2. 2026 |
| 2. 2. 2022 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | způsobilé | 1 lehká | 2. 2. 2026 |
| 8. 9. 2021 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 2 lehké | 8. 9. 2025 |
| 6. 9. 2021 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | dočasně způsobilé | 3 vážné | 6. 10. 2021 |
| 31. 8. 2021 | Opakovaná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 2 lehké | 25. 8. 2025 |
| 25. 8. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná | 24. 9. 2021 |
| 25. 8. 2021 | Pravidelná STK | Cheb (č. 3410) | – | způsobilé | bez závad | 25. 8. 2025 |
| 24. 8. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 24. 8. 2023 |
| 2. 8. 2021 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | 2. 8. 2025 |
| 21. 7. 2021 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | – | způsobilé | 5 lehké | 19. 7. 2025 |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 7. 2023 |
| 30. 6. 2021 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 2 lehké | 30. 6. 2025 |
| 22. 6. 2021 | Pravidelná STK | Modřice (č. 3762) | – | způsobilé | 1 lehká | 22. 6. 2023 |
| 8. 6. 2021 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 8. 6. 2023 |
| 2. 6. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 3 lehké | 2. 6. 2023 |
| 20. 5. 2021 | Opakovaná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 4. 2025 |
| 20. 5. 2021 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2025 |
| 18. 5. 2021 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 18. 5. 2025 |
| 30. 4. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 7 vážné | 30. 5. 2021 |
| 16. 4. 2021 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 4. 2023 |
| 31. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 2. 2021 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 2. 2023 |
| 15. 12. 2020 | Opakovaná STK | Bor (č. 3431) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2024 |
| 9. 12. 2020 | Pravidelná STK | Bor (č. 3431) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 8. 1. 2021 |
| 8. 12. 2020 | Opakovaná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | způsobilé | 1 lehká | 6. 11. 2024 |
| 9. 11. 2020 | Pravidelná STK | Jilemnice (č. 3637) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 11. 2024 |
| 6. 11. 2020 | Pravidelná STK | Králův Dvůr (č. 3228) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná | |
| 2. 11. 2020 | Pravidelná STK | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 2. 11. 2022 |
| 10. 9. 2020 | Evidenční kontrola | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | |
| 3. 7. 2020 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 3 lehké | 3. 7. 2024 |
| 1. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mníšek pod Brdy (č. 3211) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2024 |
| 26. 6. 2020 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 3 lehké | 25. 6. 2024 |
| 3. 6. 2020 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 5 lehké | 3. 6. 2024 |
| 26. 5. 2020 | Opakovaná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká | 7. 5. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 6. 5. 2020 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3308) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 5. 6. 2020 |
| 23. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | 1 lehká | 23. 4. 2024 |
| 30. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 1 606 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 30. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | 1 606 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 13. 3. 2020 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 7 lehké | 13. 3. 2021 |
| 9. 3. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 9. 3. 2024 |
| 20. 2. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 2. 2024 |
| 25. 11. 2019 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | bez závad | 25. 11. 2023 |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 21. 11. 2020 |
| 31. 10. 2019 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2023 |
| 21. 10. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2021 |
| 3. 10. 2019 | Pravidelná STK | Veselí nad Moravou (č. 3740) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné | 2. 11. 2019 |
| 26. 8. 2019 | Pravidelná STK | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | 2 lehké | 26. 8. 2023 |
| 19. 7. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 7. 2023 |
| 18. 7. 2019 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 7. 2023 |
| 22. 6. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3843) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 6. 2023 |
| 13. 6. 2019 | Opakovaná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2021 |
| 12. 6. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3523) | – | způsobilé | 2 lehké | 12. 6. 2021 |
| 30. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kunovice (č. 3744) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 11 vážné, 5 nebezpečné | |
| 25. 5. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2023 |
| 24. 5. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká | 24. 5. 2021 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK | Mýto (č. 3404) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 5. 2021 |
| 17. 5. 2019 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3605) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 5. 2023 |
| 17. 5. 2019 | Evidenční kontrola | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 5. 2019 | Pravidelná STK | Příbram (č. 3221) | – | způsobilé | 2 lehké | 16. 5. 2023 |
| 14. 5. 2019 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká | 14. 5. 2023 |
| 4. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 5. 2023 |
| 3. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kunštát (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 3. 5. 2023 |
| 25. 4. 2019 | Pravidelná STK | Žďár nad Sázavou (č. 3724) | – | způsobilé | 5 lehké | 25. 4. 2021 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké | 18. 4. 2023 |
| 16. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Frýdek-Místek (č. 3805) | – | způsobilé | 1 lehká | |
| 15. 4. 2019 | Pravidelná STK | Žatec (č. 3514) | – | způsobilé | 2 lehké | 15. 4. 2021 |
| 23. 3. 2019 | Pravidelná STK | Štěpánov (č. 6810) | – | způsobilé | 6 lehké | 20. 3. 2023 |
| 20. 3. 2019 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 3. 2021 |
| 16. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 3. 2019 | Evidenční kontrola | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
| 19. 2. 2019 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 3751) | – | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2023 |
| 4. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Strakonice (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 12. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 18. 12. 2020 |
| 10. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Přerov (č. 3812) | 4 814 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 11. 2018 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 3706) | – | způsobilé | 3 lehké | 30. 11. 2020 |
| 11. 10. 2018 | Pravidelná STK | Chornice (č. 6604) | – | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2024 |
| 27. 9. 2018 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3320) | – | způsobilé | 3 lehké | 27. 9. 2022 |
| 23. 8. 2018 | Opakovaná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | 1 lehká | 30. 7. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel Československá automobilová doprava Jihlava státní podnik (IČO 00351547)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Zprávy z registru
- ALTERNATIVNÍ PNEU
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS NS2 1983 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71 %
Srovnáváme s 207 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS NS2
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- NS2
- Typ
- BSS NS2 29.21.20 /
- VIN
- 002
- PČV
- 1799017
- Druh vozidla
- Návěs nákladní sklápěčkový
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1983
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1983
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 11. 1988
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 29000/ 29000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 002
- Barva
- MODRÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VÝVOZ
- ZTP
- 1439
- Číslo TP
- AH092654
- Druh RZ
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
- Doplňkový text na TP
- Polsko Mieczyslav Chmielewski KUDOVA ZDROJ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 002
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.