BSS P
- 1978
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN18237
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:37 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1810465
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 30. 3. 2016 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1978. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- P
- Typ
- BSS P 93 SH
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 1979
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O4 – Přívěs traktorový sklápěcí
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Neveklov a.s. (IČO 00102083)
- Provozovatel: Neveklov a.s. (IČO 00102083)
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1978 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 22. 2. 1979 | První registrace v ČR | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 3. 2026 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3651) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 7. 1. 2027 |
| 7. 1. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3651) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 6 vážných
| 6. 2. 2026 |
| 17. 1. 2025 | Opakovaná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | způsobilé | 4 lehké
| 7. 1. 2026 |
| 7. 1. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3618) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 6. 2. 2025 |
| 22. 3. 2024 | Evidenční kontrola | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 10. 10. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Hořovice (č. 3224) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 10. 2025 |
| 22. 2. 2023 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2027 |
| 20. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Zlín (č. 3713) | – | způsobilé | bez závad | |
| 23. 8. 2022 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 8. 2023 |
| 3. 12. 2021 | Pravidelná STK | Smiřice (č. 3627) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 3. 12. 2025 |
| 3. 12. 2021 | Měření emisí | Smiřice (č. 460252) | 7 153 km | způsobilé | bez závad | 3. 12. 2025 |
| 12. 11. 2020 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 11. 2021 |
| 30. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 8. 4. 2019 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 8. 4. 2020 |
| 16. 2. 2019 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 2. 2023 |
| 11. 4. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 4. 2019 |
| 28. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 1 909 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 28. 2. 2022 |
| 5. 4. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 4. 2018 |
| 25. 11. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3627) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 25. 11. 2020 |
| 31. 5. 2016 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | – | způsobilé | bez závad | 10. 12. 2016 |
| 26. 2. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3229) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 10. 12. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 12. 2016 |
| 26. 1. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 3 lehké
| 26. 1. 2016 |
| 9. 12. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6711) | – | způsobilé | bez závad | 9. 12. 2018 |
| 28. 2. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3107) | – | způsobilé | 11 lehkých
| 28. 2. 2015 |
| 24. 1. 2014 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 2 204 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 1. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3811) | 1 909 km | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2017 |
| 30. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 4 lehké
| 30. 3. 2016 |
| 6. 12. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3733) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 12. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
První registrace v ČR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 3. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 256 01, BENEŠOV · protokol CZ-3223-24-03-1926
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Záznamy bez uvedeného data
- Nový vlastník a provozovatel – Neveklov a.s.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (BSS P 1978 v ČR v průměru 1,1, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 68,4 %
Srovnáváme s 443 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS P
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (49)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- P
- Typ
- BSS P 93 SH
- VIN
- 18237
- PČV
- 1810465
- Druh vozidla
- Přívěs traktorový sklápěcí
- Kategorie vozidla
- O4
- Rok výroby
- 1978
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1978
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 2. 1979
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 2820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 11820/ 11820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 18237
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AE945449
- Číslo ORV
- BAB953667
- Druh RZ
- PŘÍVĚS TRAKTORU
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 18237
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.