GOLDHOFER
- 1989
- BÍLÁ
VIN17381
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 3:04 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/18140686
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 24. 10. 2023. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 4× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 1 den (24. 10. 2023 až 25. 10. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- GOLDHOFER
- Typ
- / TU 3-24/80
- Datum 1. registrace
- 31. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 10. 2023
- Barva
- BÍLÁ
- Kategorie
- Ra4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: SALIMA Velim s.r.o. (IČO 47048361) od 25. 10. 2023
- Provozovatel: SALIMA Velim s.r.o. (IČO 47048361) od 25. 10. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 3. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 24. 10. 2023 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 24. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Radek Tvrdoň (IČO 87681293) | Registr silničních vozidel |
| 25. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | SALIMA Velim s.r.o. (IČO 47048361) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 4. 2026 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2030 |
| 19. 8. 2025 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 8. 2029 |
| 1. 11. 2024 | Pravidelná STK | Velim (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2028 |
| 19. 9. 2024 | Historického vozidla | Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2029 |
| 1. 8. 2024 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2028 |
| 15. 3. 2024 | Pravidelná STK | Bořitov (č. 6743) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 3. 2028 |
| 26. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 9 005 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 2. 2028 |
| 19. 10. 2023 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 10. 2024 |
| 21. 9. 2022 | Pravidelná STK | Letohrad (č. 6616) | 4 136 km | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 9. 2026 |
| 19. 9. 2022 | Měření emisí | Letohrad (č. 561108) | 4 136 km nižší než dříve | – | bez závad | 19. 9. 2026 |
| 7. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 1. 10. 2024 |
| 26. 5. 2020 | Pravidelná STK | Znojmo (č. 6723) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 26. 5. 2024 |
| 12. 5. 2020 | Pravidelná STK | Břeclav (č. 6740) | – | způsobilé | 3 lehké
| 12. 5. 2024 |
| 10. 3. 2020 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | bez závad | 10. 3. 2024 |
| 6. 2. 2020 | Pravidelná STK | Březolupy (č. 3703) | 8 824 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 2. 2024 |
| 6. 2. 2020 | Měření emisí | Březolupy (č. 471102) | 88 241 km | způsobilé | bez závad | 6. 2. 2024 |
| 9. 10. 2018 | Pravidelná STK | Litovel (č. 3846) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 10. 2022 |
| 13. 8. 2018 | Pravidelná STK | Jablonné nad Orlicí (č. 3628) | 4 136 km nižší než dříve | způsobilé | 12 lehkých
| 13. 8. 2022 |
| 13. 8. 2018 | Měření emisí | Jablonné nad Orlicí (č. 461103) | 41 367 km | – | bez závad | 13. 8. 2022 |
| 21. 10. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 21. 10. 2020 |
| 25. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 5. 2020 |
| 3. 2. 2016 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | 8 500 km | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 2. 2020 |
| 13. 8. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 4 136 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 13. 8. 2018 |
| 20. 5. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 5. 2018 |
| 16. 1. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6723) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 15. 1. 2017 |
| 18. 10. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 18. 10. 2016 |
| 26. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 39 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 4. 2016 |
| 20. 2. 2012 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 7 932 km | způsobilé | 4 lehké
| 31. 1. 2016 |
| 31. 1. 2012 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3719) | 7 931 km | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 3 nebezpečné
| 31. 1. 2012 |
| 12. 8. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3628) | 4 136 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 12. 8. 2014 |
| 5. 5. 2010 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 13 840 km | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2014 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-10-05-0115
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2014 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-10-08-0308
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-12-01-0322
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 1. 2016 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-12-02-0174
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2016 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-12-04-1644
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 10. 2016 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-12-10-0689
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2017 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-13-51-5031
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-14-05-1281
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2018 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-14-08-0313
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 2. 2020 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-16-02-0128
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2020 · stanice: AREÁL F. AGROKLIMUS S.R.O., KOPEČKY, 69125, VRANOVICE · protokol CZ-6726-16-55-3476
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2020 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-16-10-0961
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2022 · stanice: U Koupaliště 180, 561 64, Jablonné nad Orlicí · protokol CZ-3628-18-08-0373
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2022 · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL · protokol CZ-3846-18-10-0401
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2024 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-20-02-0228
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: PŘÍČNÁ 1269/11, 78401, LITOVEL · protokol CZ-3846-20-03-0368
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2024 · stanice: SOVADÍNOVA 8, 69002, BŘECLAV · protokol CZ-6740-20-55-8314
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2024 · stanice: Přímětice 604, 669 04, Znojmo · protokol CZ-6723-20-55-9117
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2024 · stanice: PELHŘIMOVSKÁ 738, 39601, HUMPOLEC · protokol CZ-3316-20-10-0009
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-23-10-0552
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel Radek Tvrdoň (IČO 87681293)
-
Nový vlastník a provozovatel SALIMA Velim s.r.o. (IČO 47048361)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2028 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-11-0053
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- GOLDHOFER
- Typ
- / TU 3-24/80
- Typ kód
- TU 3-24/80
- VIN
- 17381
- PČV
- 18140686
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DB PŘIVĚS
- Kategorie vozidla
- Ra4
- Výrobce vozidla
- GOLDHOFER AG, MEMMINGEN, NĚMECKO
- Datum 1. registrace
- 31. 3. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 10. 2023
- Druh (typ)
- 01 PLOŠINA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 11000/ 2550/ 3350
- Rozvor [mm]
- 2700+4870+1410
- Provozní hmotnost
- 6200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 30000/ 24000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10000/ 10000
10000/ 9000
10000/ 9000
/ - Ložná délka
- 8200
- Ložná šířka
- 2550
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 9.5 R 17.5 141/140 J [2]/ 17.5 X 6.00
9.5 R 17.5 141/140 J [2]/ 17.5 X 6.00
9.5 R 17.5 141/140 J [2]/ 17.5 X 6.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DUCOM SPOL. S R.O., STRACHOTÍN, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- 275/2023
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA S-OKO 40 MM, TAŽNÉ OKO HALDEX-GZA 40/50
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo ORV
- UBL052332
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
- Další záznamy
- CELKOVÁ ŠÍŘKA VOZIDLA A ŠÍŘKA LOŽNÉ PLOCHY JE VARIABILNÍ V ROZMĚRECH 2 500 MM NEBO 3 000 MM.
PROVOZ SOUPRAVY PODLÉHÁ REŽIMU ZVLÁŠTNÍHO UŽÍVÁNÍ SILNIC PODLE ZÁKONA
Č. 13/1997 SB.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB. VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH ZMĚN
A DOPLŇKŮ S VÝJIMKAMI (§/ODST.):
22/1A - CELKOVÁ ŠÍŘKA VOZIDLA JE AŽ 3000 MM,
24/2D - ZATÍŽENÍ ZADNÍ DVOUNÁPRAVY JE AŽ 2 X 10 T,
24/3I - HMOTNOST SOUPRAVY PŘEKRAČUJE 48 T,
24/14 - POMĚR OKAMŽITÝCH HMOTNOSTÍ TAHAČE A PŘÍVĚSU MŮŽE PŘEKROČIT 1,5 NÁSOBEK,
101/1,4- NEVYZNAČENO ČÍSLO TYPOVÉHO SCHVÁLENÍ A HOMOLOGACE DLE EHK.
M: 2700+4870+1410
DNE 24.10.2023 SCHVÁLENA TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST JEDNOTLIVĚ DOVEZENÉHO VOZIDLA.
DNE 25.10.2023 POTVRZENA VÝŠE UVEDENÁ PŘESTAVBA.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 17381
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.