RMH
- 2023
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 7700 cm³
- 160 kW ≈ 218 k
VIN6837
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:39 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/18199830
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 9× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RMH
- Typ
- / PREMIUM - 21
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2023
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 7700 cm³
- Výkon
- 160 kW
- Kategorie
- SS – PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (IČO 25345401) od 6. 12. 2023
- Provozovatel: ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (IČO 25345401) od 6. 12. 2023
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 12. 2023 | První registrace | ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (IČO 25345401) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. 7. 2025 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | 9 997 km | způsobilé | 3 lehké
| 11. 7. 2029 |
| 2. 6. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Skalice nad Svitavou (č. 3718) | 90 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2029 |
| 18. 3. 2025 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2029 |
| 24. 11. 2023 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | – | způsobilé | 3 lehké
| 24. 11. 2027 |
| 4. 10. 2022 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 4. 10. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 6741) | 3 251 km | způsobilé | 7 lehkých
| 16. 3. 2026 |
| 18. 11. 2021 | Evidenční kontrola | Prostějov (č. 3723) | 67 km nižší než dříve | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Prostějov (č. 3723) | 67 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 11. 2025 |
| 17. 3. 2021 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | 2 lehké
| 17. 3. 2025 |
| 23. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | 2 141 km | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 7. 2024 |
| 4. 12. 2019 | Opakovaná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 4 lehké
| 4. 12. 2023 |
| 4. 12. 2019 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 1 vážná
| 3. 1. 2020 |
| 3. 10. 2018 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2022 |
| 14. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3718) | 23 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2021 |
| 20. 6. 2017 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 9 921 km | způsobilé | 10 lehkých
| 20. 6. 2021 |
| 20. 3. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3726) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 3. 2021 |
| 27. 12. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 7. 2020 |
| 23. 6. 2016 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3623) | 4 468 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 6. 2020 |
| 28. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | 3 251 km nižší než dříve | způsobilé | 8 lehkých
| 28. 4. 2020 |
| 18. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3237) | – | způsobilé | 1 lehká
| 18. 12. 2019 |
| 16. 2. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 55 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 1. 2015 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 55 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 25. 8. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 8. 2018 |
| 28. 6. 2013 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 52 000 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 6. 2017 |
| 21. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | 8 000 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2017 |
| 2. 1. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | 1 lehká
| 2. 1. 2017 |
| 22. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3718) | – | způsobilé | bez závad | 22. 10. 2012 |
| 13. 6. 2012 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 4 256 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 13. 6. 2016 |
| 13. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | 4 256 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 6 lehkých, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 13. 6. 2012 |
| 18. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 4. 2016 |
| 17. 4. 2012 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3611) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 4. 2016 |
| 23. 11. 2011 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 55 000 km | způsobilé | bez závad | 23. 11. 2011 |
| 30. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 4 800 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 30. 6. 2015 |
| 8. 6. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3525) | – | způsobilé | bez závad | 8. 6. 2014 |
| 2. 7. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3615) | 45 000 km | způsobilé | 4 lehké
| 2. 7. 2013 |
| 5. 1. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3703) | – | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice (IČO 25345401)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (47)
Identifikace
- Tovární značka
- RMH
- Typ
- / PREMIUM - 21
- Typ kód
- PREMIUM - 21
- VIN
- 6837
- PČV
- 18199830
- Druh vozidla
- PRACOVNÍ STROJ SAMOJÍZDNÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- KRMNÝ VŮZ
- Kategorie vozidla
- SS
- Výrobce vozidla
- RMH LACHISH INDUSTRIES LTD., IZRAEL
- Datum 1. registrace
- 6. 12. 2023
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 12. 2023
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AB VOLVO PENTA, ŠVÉDSKO
- Typ motoru
- TAD870VE
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 160 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 7700
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 2
- Hydropohon
- ano
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 97/68QA
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Za jízdy
- 87.5
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 10680/ 2750/ 2780
- Rozvor [mm]
- 5850
- Provozní hmotnost
- 17040
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 25040/ 17040
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 14520/ 9980
10520/ 7060
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 455/40 R 22.5 20 PR / 14.00 X 22.5
455/40 R 22.5 20 PR / 14.00 X 22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RMH LACHISH INDUSTRIES LTD., IZRAEL
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 /
- ABS
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1. 1. 9713
- Číslo TP
- ZA060948
- Číslo ORV
- UBG394402
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 151
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 6837
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.