BSS PS2
- 1988
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- 0 cm³
VIN0635
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:31 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1831063
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1988. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- BSS
- Model
- PS2
- Typ
- BSS PS2 17.13 / 17.13
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1989
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem
- 0 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: DMP spol. s r.o. (IČO 49022717) od 14. 12. 2012
- Provozovatel: DMP spol. s r.o. (IČO 49022717) od 14. 12. 2012
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 1. 1989 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 10. 1991 | Nový provozovatel | Jihočeské energetické závody, státní podnik v likvidaci (IČO 00008150) | Registr silničních vozidel |
| 29. 9. 1994 | Nový vlastník a provozovatel | Teplárna Strakonice, a.s. (IČO 60826843) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2012 | Nový provozovatel | DMP spol. s r.o. (IČO 49022717) | Registr silničních vozidel |
| 14. 12. 2012 | Nový vlastník a provozovatel | DMP spol. s r.o. (IČO 49022717) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 3. 2026 | Pravidelná STK | Liběšice (č. 6512) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 3. 2030 |
| 12. 6. 2025 | Pravidelná STK | Havířov (č. 3850) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2029 |
| 2. 4. 2025 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | |
| 15. 10. 2024 | Evidenční kontrola | Sokolov (č. 3402) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2024 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | 24. 7. 2028 |
| 12. 6. 2024 | Pravidelná STK | Třeboň (č. 6304) | – | způsobilé | bez závad | 12. 6. 2028 |
| 7. 11. 2023 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2027 |
| 8. 9. 2023 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 8. 10. 2023 |
| 8. 9. 2023 | Opakovaná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 9. 2027 |
| 19. 7. 2023 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2027 |
| 6. 6. 2023 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 31. 5. 2023 | Opakovaná STK | Olomouc (č. 3836) | – | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2027 |
| 29. 5. 2023 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3836) | – | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 28. 6. 2023 |
| 12. 5. 2023 | Opakovaná STK | Praha (č. 3120) | – | způsobilé | 1 lehká
| 4. 5. 2027 |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3120) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 3. 6. 2023 |
| 14. 4. 2023 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 2 462 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 4. 2027 |
| 13. 4. 2023 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 2 462 km | – | bez závad | 13. 4. 2027 |
| 20. 10. 2022 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 1 lehká
| 20. 10. 2026 |
| 17. 3. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 6204) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 3. 2026 |
| 31. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Český Těšín (č. 3854) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 7. 2021 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2025 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | Karviná (č. 3853) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 6. 2025 |
| 19. 11. 2020 | Pravidelná STK | Jablunkov (č. 3841) | – | způsobilé | bez závad | 19. 11. 2024 |
| 9. 10. 2020 | Pravidelná STK | Horoměřice (č. 3225) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 10. 2024 |
| 2. 6. 2020 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 6 lehké
| |
| 28. 11. 2019 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2023 |
| 13. 9. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 9. 2023 |
| 20. 8. 2019 | Pravidelná STK | Jeseník (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2023 |
| 16. 8. 2019 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 16. 8. 2023 |
| 30. 7. 2019 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké
| 30. 7. 2020 |
| 22. 7. 2019 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | bez závad | 22. 7. 2023 |
| 21. 9. 2018 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3851) | – | způsobilé | 1 lehká
| 21. 9. 2022 |
| 30. 8. 2018 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | 7 lehké
| 30. 8. 2022 |
| 26. 7. 2018 | Pravidelná STK | Písek (č. 3318) | – | způsobilé | 6 lehké
| 26. 7. 2019 |
| 26. 7. 2018 | Pravidelná STK | Konice (č. 3742) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 7. 2022 |
| 22. 6. 2018 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 6. 2022 |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | dočasně způsobilé | 4 lehké, 4 vážné
| 30. 6. 2018 |
| 15. 5. 2018 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2022 |
| 17. 4. 2018 | Pravidelná STK | Brno (č. 3756) | – | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2022 |
| 14. 3. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 3. 2022 |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 12. 2021 |
| 13. 10. 2017 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 10. 2021 |
| 4. 10. 2017 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6739) | 2 462 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 3. 10. 2021 |
| 28. 7. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 7. 2018 |
| 25. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3100) | – | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2019 |
| 18. 8. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2020 |
| 9. 8. 2016 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | 2 lehké
| 9. 8. 2020 |
| 29. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 4 lehké
| 29. 7. 2017 |
| 16. 9. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 16. 9. 2019 |
| 11. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2019 |
| 28. 8. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 8. 2019 |
| 13. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2019 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké
| 29. 7. 2016 |
| 16. 3. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2019 |
| 5. 11. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2018 |
| 24. 10. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 7 lehké
| 24. 10. 2018 |
| 29. 7. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 5 lehké
| 29. 7. 2015 |
| 24. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 24 000 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 24. 6. 2018 |
| 25. 4. 2014 | Opakovaná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2018 |
| 25. 4. 2014 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 25. 4. 2018 |
| 16. 4. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3120) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 16. 5. 2014 |
| 19. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 2 lehké
| 12. 3. 2018 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2017 |
| 5. 9. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 6701) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 9. 2017 |
| 12. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2017 |
| 29. 7. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 7. 2014 |
| 11. 7. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2017 |
| 13. 12. 2012 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 19. 9. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | nezpůsobilé | 3 lehké, 6 vážné, 1 nebezpečná
| 19. 9. 2012 |
| 15. 8. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3122) | – | způsobilé | bez závad | 15. 8. 2016 |
| 27. 7. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2016 |
| 11. 6. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 11. 6. 2016 |
| 21. 5. 2012 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3833) | 25 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 21. 5. 2016 |
| 23. 4. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2016 |
| 16. 9. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 9 lehké
| 16. 9. 2012 |
| 10. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 10. 9. 2015 |
| 31. 8. 2011 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2015 |
| 4. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3851) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2015 |
| 2. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3230) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2015 |
| 15. 4. 2011 | Opakovaná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2015 |
| 15. 4. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 2 vážné, 1 nebezpečná
| 15. 4. 2011 |
| 22. 3. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3801) | – | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2015 |
| 27. 10. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6404) | – | způsobilé | 6 lehké
| 27. 10. 2014 |
| 8. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3318) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 9. 2011 |
| 21. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 23 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3519) | – | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2014 |
| 18. 3. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 6 lehké
| 9. 3. 2014 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 8. 3. 2014 |
| 10. 2. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3229) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 2. 2014 |
| 18. 11. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 11. 2013 |
| 18. 9. 2009 | Opakovaná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 15. 9. 2010 |
| 15. 9. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | nezpůsobilé | 2 lehké, 5 vážné, 4 nebezpečné
| 15. 9. 2009 |
| 27. 5. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3820) | 9 000 km | způsobilé | 2 lehké
| 27. 5. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel Jihočeské energetické závody, státní podnik v likvidaci (IČO 00008150)
-
Nový vlastník a provozovatel Teplárna Strakonice, a.s. (IČO 60826843)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2012 · stanice: CHLUMANY 100, 38422, CHLUMANY
-
Nový provozovatel DMP spol. s r.o. (IČO 49022717)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 12. 2012 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Nový vlastník a provozovatel DMP spol. s r.o. (IČO 49022717)Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2014 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEKKonec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2015 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2016 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK
-
Vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2018 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-17-07-0256
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2019 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-18-07-0227
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2020 · stanice: U HŘEBČINCE 2534, 397 01, PÍSEK · protokol CZ-3318-19-07-0277
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu STRAKONICE
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DRUŽSTEVNÍ 335, 39801, MIROTICE · protokol CZ-3326-20-56-9001
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2028 · stanice: PŘESECKÁ 164, 379 01, TŘEBOŇ · protokol CZ-6304-24-06-0077
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA RA3
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (BSS PS2 1988 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 74 %
Srovnáváme s 473 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu BSS PS2
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- BSS
- Obchodní označení
- PS2
- Typ
- BSS PS2 17.13 / 17.13
- Typ kód
- 17.13
- VIN
- 0635
- PČV
- 1831063
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- BSS, SENICE NA HANÉ, ZÁVOD PÍSEČNÁ, ČSSR.
- Rok výroby
- 1988
- Datum 1. registrace
- 18. 1. 1989
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 1. 1989
- Druh (typ)
- SKLÁPĚČ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- - POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Zdvihový objem [cm³]
- 0
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2150
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4250
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
16.5-22.5 18 PR/ 13.00-22.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- BSS N.P. , SENICE NA HANÉ, ZÁVOD PÍSEČNÁ, ČSSR
- Barva
- HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO PRŮM 40MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- ZA087940
- Číslo ORV
- ZAB115046
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- 29.9.94-č.OTP-AAA330579 14.12.2012 DOČAS.VYŘAZ.ČJ:940/12 NA MAX.12 MĚS. 30.08.2013 doč. vyřazeno pod čj. 418/13 na dobu max. 12 měsíců 24.11.2014 Dočas.vyřaz. čj.:651/14 na dobu max.12 měs. 26.10.2015 vyřazeno po čj.: 497/15 na max.12 měs. 21.12.2012 Ověřeno na PČR ST -pátrání negativní.
- Další záznamy
- Dne 10.06.2020 vydán technický průkaz zvláštního vozidla za původní TP č. AI779032 popsaný.
Dne 10.06.2020 zapsána přestavba vozidla pod č.j.MUST/023738/2020/OD/tch ze dne 3.6.2020.
Provedená přestavba spočívá ve změně druhu vozidla z přívěs nákladní na přívěs traktorový Ra3.
Přestavba provedena na základě povolení zástupce výrobce vozidla PANAV a.s.,Senice na Hané,
ze dne 4.5.2020 č.SP-094/2020. Provedením přestavby nedochází ke změnám v konstrukci vozidla,
brzdové soustavě a elektroinstalaci neschváleným výrobcem, vozidlo odpovídá požadavům Vyhlášky
341/2014Sb.ve znění posledních změn a doplňků. Podmínkou povolení přestavby je způsobilost
vozidla k provozu podle Zákona č.56/2001Sb.ve znění posledních změn a doplňků.
Změna rychlosti vozidla z 80 km/hod na 40 km/hod. Ostatní údaje se po provedené přestavbě
nemění. Vozidlo vyhovuje technickým požadavkům Zákona č.56/2001Sb.
Přívěsy se dále vyrábějí s nástavky bočnic. Tím se mění následující údaje:
*pol.31: výška 2 600 mm
*pol.35 provozní hmotnost: 4 550 kg
Alternativně možno použít pneu: 16,5R-22,5 PR ráfek: 13,00-22,5 nebo
dvojitou montáž pneu: 10,00-20 16 PR, ráfek 7,5-20
10,00 R-20 16 PR, ráfek 7,5-20
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0635
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.