ZETOR 6011
- 1984
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- motorová nafta (NM)
- 3456 cm³
- 41,8 kW ≈ 57 k
VIN3423
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:46 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1858035
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 8× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1984. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 6011
- Typ
- ZETOR 6011 /
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 24. 2. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 2. 1984
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3456 cm³
- Výkon
- 41,8 kW
- Kategorie
- T1 – TRAKTOR
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělská společnost Slapy a.s. (IČO 00115088) od 2. 7. 2007
- Provozovatel: Zemědělská společnost Slapy a.s. (IČO 00115088) od 2. 7. 2007
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 24. 2. 1984 | První registrace | PODNIK MALŠICE U TÁBORA | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 1986 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo MALŠICE (IČO 00114774) | Registr silničních vozidel |
| 20. 3. 1991 | Nový provozovatel | Zemědělské družstvo Maršov v likvidaci (IČO 14504138) | Registr silničních vozidel |
| 2. 7. 2007 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělská společnost Slapy a.s. (IČO 00115088) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 7 670 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2030 |
| 25. 5. 2026 | Pravidelná STK | Boskovice (č. 3728) | – | způsobilé | bez závad | 25. 5. 2030 |
| 12. 5. 2026 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 7 669 km | nezpůsobilé | bez závad | |
| 12. 5. 2026 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 7 669 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 9. 4. 2026 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2030 |
| 16. 3. 2026 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2030 |
| 13. 3. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2028 |
| 18. 10. 2025 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké
| 18. 10. 2029 |
| 16. 10. 2025 | Měření emisí | Osová Bítýška (č. 571413) | – | – | bez závad | 16. 10. 2029 |
| 13. 2. 2025 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2029 |
| 1. 10. 2024 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 2 lehké
| 1. 10. 2028 |
| 23. 7. 2024 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 7. 2028 |
| 5. 5. 2024 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 5. 5. 2028 |
| 2. 8. 2023 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 8. 2027 |
| 7. 6. 2023 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2027 |
| 19. 4. 2023 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | 622 km | způsobilé | 2 lehké
| 18. 4. 2027 |
| 18. 4. 2023 | Měření emisí | Pelhřimov (č. 430427) | 622 km nižší než dříve | – | bez závad | 18. 4. 2025 |
| 25. 1. 2023 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 25. 1. 2027 |
| 16. 11. 2022 | Pravidelná STK | Vysoké Mýto (č. 3642) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2024 |
| 15. 6. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 7 638 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2026 |
| 24. 5. 2022 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2026 |
| 16. 11. 2021 | Pravidelná STK | Sviadnov (č. 3822) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2025 |
| 13. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 4 lehké
| 13. 11. 2025 |
| 14. 6. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3770) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 2. 2021 | Pravidelná STK | Opava (č. 3827) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2025 |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK | Horšovský Týn (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 5. 2024 |
| 5. 4. 2020 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké
| 5. 4. 2024 |
| 21. 2. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3633) | – | způsobilé | 2 lehké
| 21. 2. 2022 |
| 11. 2. 2020 | Pravidelná STK | Vlachovo Březí (č. 3317) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 2. 2024 |
| 12. 8. 2019 | Pravidelná STK | Čechtice (č. 3233) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2023 |
| 5. 6. 2019 | Pravidelná STK | Třebíč (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2023 |
| 20. 5. 2019 | Pravidelná STK | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 5. 2023 |
| 27. 2. 2019 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 6305) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 2. 2023 |
| 21. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 7. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Rychnov nad Kněžnou (č. 3631) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK | Sezimovo Ústí (č. 3304) | 7 610 km | způsobilé | 2 lehké
| 30. 5. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Pravidelná STK | Lednice (č. 3734) | – | způsobilé | bez závad | 30. 5. 2022 |
| 30. 5. 2018 | Měření emisí | Sezimovo Ústí (č. 430826) | 7 610 km | – | bez závad | 30. 5. 2022 |
| 7. 2. 2018 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 2. 2020 |
| 6. 2. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 8. 3. 2018 |
| 19. 12. 2017 | Opakovaná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2021 |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 31. 12. 2017 |
| 9. 11. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 11. 2021 |
| 19. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | 4 lehké
| 19. 10. 2021 |
| 23. 3. 2017 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 39 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 22. 3. 2021 |
| 23. 2. 2017 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 2. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2021 |
| 13. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3514) | 3 536 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| |
| 7. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3762) | – | způsobilé | bez závad | |
| 6. 4. 2016 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 3762) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | 2 lehké
| 4. 4. 2020 |
| 11. 3. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3762) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2018 |
| 1. 3. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 3. 2020 |
| 29. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 3 vážné
| 30. 3. 2016 |
| 16. 11. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 16. 11. 2019 |
| 3. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 8. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | bez závad | 18. 8. 2019 |
| 20. 5. 2015 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | bez závad | 20. 5. 2019 |
| 16. 3. 2015 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 16. 3. 2019 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 5 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2018 |
| 15. 4. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 7 567 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 4. 2018 |
| 4. 12. 2013 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 4. 12. 2017 |
| 2. 12. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3605) | 6 320 km | způsobilé | 8 lehkých
| 2. 12. 2017 |
| 7. 11. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | |
| 29. 10. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3752) | – | způsobilé | bez závad | 29. 10. 2017 |
| 3. 7. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3822) | – | způsobilé | bez závad | 2. 7. 2017 |
| 14. 3. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | 3 800 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 14. 3. 2017 |
| 14. 3. 2013 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 14. 3. 2017 |
| 15. 1. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 18 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 1. 2017 |
| 7. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 1 500 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 7. 11. 2016 |
| 3. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2012 |
| 2. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 2. 10. 2012 |
| 27. 6. 2012 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 5. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 6401) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 5. 2016 |
| 8. 3. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 6802) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 3. 2016 |
| 6. 3. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3317) | – | způsobilé | bez závad | 6. 3. 2016 |
| 9. 11. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | – | způsobilé | 4 lehké
| 9. 11. 2015 |
| 28. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3233) | – | způsobilé | 4 lehké
| 28. 7. 2015 |
| 18. 5. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 6 350 km | způsobilé | 5 lehkých
| 17. 5. 2015 |
| 5. 5. 2011 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3608) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 5. 2015 |
| 23. 3. 2011 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 3. 2015 |
| 20. 12. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3206) | – | způsobilé | bez závad | 20. 12. 2012 |
| 7. 7. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3319) | – | způsobilé | 2 lehké
| 7. 7. 2014 |
| 15. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3734) | 3 000 km | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2014 |
| 8. 4. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | 2 375 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 8. 4. 2014 |
| 23. 2. 2010 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 2. 2014 |
| 19. 2. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | nezpůsobilé | 5 lehkých, 2 vážné, 4 nebezpečné
| 19. 2. 2010 |
| 30. 11. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 30. 11. 2013 |
| 27. 10. 2009 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3746) | – | způsobilé | bez závad | 27. 10. 2013 |
| 26. 8. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3527) | 10 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 26. 8. 2013 |
| 29. 4. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2013 |
| 20. 1. 2009 | Opakovaná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3827) | 12 000 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2013 |
| 7. 10. 2008 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | – | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2008 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel PODNIK MALŠICE U TÁBORA
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo MALŠICE (IČO 00114774)
-
Nový provozovatel Zemědělské družstvo Maršov v likvidaci (IČO 14504138)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 14. 6. 2007 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělská společnost Slapy a.s. (IČO 00115088)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2014 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 4. 2018 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2022 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-18-55-8049
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2026 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-22-56-9051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2030 · stanice: POD KOVOSVITEM 1135, 39102, SEZIMOVO ÚSTÍ · protokol CZ-3304-26-07-1041
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (ZETOR 6011 1984 v ČR obvykle 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 54,3 %
Srovnáváme s 306 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 6011
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (61)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 6011
- Typ
- ZETOR 6011 /
- VIN
- 3423
- PČV
- 1858035
- Druh vozidla
- TRAKTOR
- Druh vozidla 2. ř.
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- ZETOR N.P., BRNO, ČR
- Rok výroby
- 1984
- Datum 1. registrace
- 24. 2. 1984
- Datum 1. registrace v ČR
- 24. 2. 1984
- Druh (typ)
- KOLOVÝ ZEMĚDĚLSKÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- Zbrojovka n.p. , Brno, Česká republika
- Typ motoru
- Z 6001
- Číslo motoru
- 15167
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 41.8 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3456
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 25 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3720/ 1848/ 2605
- Rozvor [mm]
- 2247
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 3340
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4700/ 4700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 10,79kN/ 10,79kN
35,32kN/ 35,32kN
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 8350/ 8350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 7,50-16/ 5,50 F X 16
14,9/13-28/ W 12 X 28
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- VLAD PREŠOV
- Barva
- ČERVENÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 1 / 1 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- ETÁŽOVÝ ZÁVĚS PEVNÝ
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AG844727
- Číslo ORV
- ZAA265104
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3423
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.