ZETOR 6245
- 1987
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 3456 cm³
- 41,8 kW ≈ 57 k
VIN11738
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:53 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1870243
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 12× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 3 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 1,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1987. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ZETOR
- Model
- 6245
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 11. 6. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 6. 1987
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 3456 cm³
- Výkon
- 41,8 kW
- Kategorie
- T1 – Traktor kolový
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) od 9. 5. 2019
- Provozovatel: Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) od 9. 5. 2019
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 6. 1987 | První registrace | Agropodnik Dvorce, státní podnik (IČO 00018147) | Registr silničních vozidel |
| 11. 10. 1995 | Nový vlastník a provozovatel | Alois Vincenec (IČO 47665441) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18. 5. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 711 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 5. 2030 |
| 15. 5. 2026 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | 8 711 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná
| |
| 15. 5. 2026 | Měření emisí | Dačice (č. 430315) | 8 710 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 3 vážné
| |
| 11. 12. 2025 | Na žádost zákazníka | Kopřivnice (č. 3848) | 40 312 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 8. 2025 | Pravidelná STK | Česká Lípa (č. 3528) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 8. 2029 |
| 3. 10. 2024 | Pravidelná STK | Bystřice nad Pernštejnem (č. 3774) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2028 |
| 13. 3. 2024 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 13. 3. 2028 |
| 21. 2. 2024 | Pravidelná STK | Slatiňany (č. 6618) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 21. 2. 2028 |
| 23. 11. 2023 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 23. 11. 2027 |
| 5. 6. 2023 | Pravidelná STK | Turnov (č. 3617) | 8 195 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 6. 2027 |
| 15. 5. 2023 | Měření emisí | Tatobity (č. 560809) | 8 195 km | způsobilé | bez závad | 15. 5. 2027 |
| 12. 4. 2023 | Pravidelná STK | Nechanice (č. 3630) | 2 568 km | způsobilé | 3 lehké
| 12. 4. 2027 |
| 6. 4. 2023 | Měření emisí | Sovětice (č. 460223) | 2 568 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 6. 4. 2027 |
| 11. 3. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | bez závad | 11. 3. 2027 |
| 27. 5. 2022 | Opakovaná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 515 km | způsobilé | 2 lehké
| 11. 5. 2026 |
| 11. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Dačice (č. 6309) | 8 510 km nižší než dříve | nezpůsobilé | 2 lehké, 4 vážné
| |
| 27. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3754) | 56 093 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 9. 2021 | Pravidelná STK | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | 4 lehké
| 1. 9. 2025 |
| 22. 9. 2020 | Pravidelná STK | Hlinsko (č. 3632) | – | způsobilé | 2 lehké
| 22. 9. 2024 |
| 31. 7. 2020 | Evidenční kontrola | Rosice (č. 3735) | 56 093 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 3. 2020 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2024 |
| 25. 9. 2019 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3702) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 9. 2023 |
| 9. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Varnsdorf (č. 3533) | – | způsobilé | 1 lehká
| |
| 9. 7. 2019 | Pravidelná STK | Hrejkovice (č. 3319) | 3 720 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 7. 2023 |
| 8. 7. 2019 | Měření emisí | Hrejkovice (č. 530508) | 3 720 km nižší než dříve | – | 1 lehká
| 8. 7. 2023 |
| 4. 5. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 6204) | 8 195 km | způsobilé | 5 lehkých
| 4. 5. 2023 |
| 30. 4. 2019 | Evidenční kontrola | Bruntál (č. 3852) | 105 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | |
| 1. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Nechanice (č. 3630) | 2 568 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 3. 2023 |
| 10. 5. 2018 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | 8 176 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 5. 2022 |
| 10. 5. 2018 | Měření emisí | Telč (č. 470719) | – | – | bez závad | 10. 5. 2022 |
| 5. 9. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 56 093 km nižší než dříve | způsobilé | 10 lehkých
| 5. 9. 2019 |
| 13. 3. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 3. 2021 |
| 10. 8. 2016 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2020 |
| 1. 8. 2016 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | – | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2020 |
| 25. 9. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 25. 9. 2019 |
| 28. 8. 2015 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 56 308 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 8. 2017 |
| 20. 4. 2015 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | bez závad | |
| 4. 4. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 6204) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 4. 2019 |
| 19. 3. 2015 | Před registrací | Pardubický kraj (č. 3632) | – | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2015 |
| 5. 12. 2014 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 10. 10. 2014 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 6602) | 10 000 km | způsobilé | 7 lehkých
| 10. 10. 2018 |
| 26. 8. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6304) | 789 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká
| 25. 8. 2018 |
| 10. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 5. 2018 |
| 28. 8. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 56 172 km | způsobilé | 7 lehkých
| 28. 8. 2015 |
| 22. 8. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 8. 2017 |
| 12. 11. 2012 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 12. 11. 2016 |
| 13. 8. 2012 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3531) | – | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2016 |
| 10. 8. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3707) | 20 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2016 |
| 27. 8. 2011 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 56 220 km | způsobilé | 7 lehkých
| 27. 8. 2013 |
| 4. 8. 2011 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3702) | – | způsobilé | bez závad | 4. 8. 2015 |
| 9. 6. 2010 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3312) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 6. 2010 |
| 8. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3312) | – | způsobilé | 1 lehká
| 8. 6. 2014 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3753) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 10. 5. 2014 |
| 8. 3. 2010 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3639) | 29 630 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 3. 2014 |
| 22. 8. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3831) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 8. 2013 |
| 6. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3760) | 32 500 km | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 4. 2011 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel Agropodnik Dvorce, státní podnik (IČO 00018147)
-
Nový vlastník a provozovatel Alois Vincenec (IČO 47665441)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2013 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁLPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2017 · stanice: ZAHRADNÍ 1925/44A, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3831-13-58-5012
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RUSKÁ 1449/10, 792 01, BRUNTÁL · protokol CZ-3852-19-54-8005
-
Nový vlastník a provozovatel Farma Bílčice s.r.o. (IČO 06713921)Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 3. 2027 · stanice: Na Zelince 1293, 751 31, Lipník nad Bečvou · protokol CZ-6802-23-53-9155
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ZETOR 6245 1987 v ČR v průměru 1,5, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 58,3 %
Srovnáváme s 307 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ZETOR 6245
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ZETOR
- Obchodní označení
- 6245
- VIN
- 11738
- PČV
- 1870243
- Druh vozidla
- Traktor kolový
- Kategorie vozidla
- T1
- Výrobce vozidla
- AGROZET ZETOR, K.P., BRNO
- Rok výroby
- 1987
- Datum 1. registrace
- 11. 6. 1987
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 6. 1987
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ZBROJOVKA, K.P., BRNO
- Typ motoru
- Z 6201
- Číslo motoru
- 12708
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 41.8 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 3456
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 25
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 19 / 25
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4010/ 1980/ 2630
- Rozvor [mm]
- 2222
- Provozní hmotnost
- 4080
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 5600/ 5600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 19.62 kN/ 19.62 kN
35.32 kN/ 35.32 kN
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 10200/ 10200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 11.2-24; 12,4-24/ W 9X24
16,9-28; 16,9-30;12,4-36; 13,6-36/ W 12X28; DW 14X30; 11X36
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- AGROZET LETOVICE, AGROZET BRNO, PRAGA, ROUSÍNOV
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- etážový závěs s aut. hubicí
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- Číslo TP
- AI113544
- Číslo ORV
- ZAA373832
- Druh RZ
- TRAKTOR
- Doplňkový text na TP
- dědictví č.j. 22D 483/2017, poj. ČPP CZ/0034/3820575219 (25.4.2019-24.4.2020)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 11738
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.