PO
- 1992
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
VIN0847
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:14 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/1910285
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 5× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1992. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PO
- Typ
- PO 1 / 1
- Rok výroby
- 1992
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1992
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Kategorie
- O1 – Přívěs za os.automobil-nákladní
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ENVIR-INVEST spol. s r.o. (IČO 00122076) od 22. 5. 2015
- Provozovatel: ENVIR-INVEST spol. s r.o. (IČO 00122076) od 22. 5. 2015
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1992 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 12. 10. 1992 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 5. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | ENVIR-INVEST spol. s r.o. (IČO 00122076) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Babice (č. 6742) | 1 201 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 7. 9. 2030 |
| 27. 4. 2026 | Pravidelná STK | Domažlice (č. 3419) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 4. 2030 |
| 23. 4. 2026 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3229) | – | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2030 |
| 5. 11. 2025 | Pravidelná STK | Frýdek-Místek (č. 3805) | – | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2029 |
| 4. 9. 2025 | Pravidelná STK | Hlučín (č. 6815) | 3 634 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 8. 2029 |
| 28. 8. 2025 | Měření emisí | Hlučín (č. 480616) | 3 634 km | – | bez závad | 28. 8. 2029 |
| 8. 8. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 8. 8. 2029 |
| 20. 6. 2025 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 6. 2029 |
| 24. 9. 2024 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 2 lehké
| 24. 9. 2028 |
| 20. 8. 2024 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2028 |
| 16. 11. 2023 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 11. 2027 |
| 15. 11. 2023 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 11. 2027 |
| 5. 10. 2023 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2027 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Kopřivnice (č. 3848) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2027 |
| 6. 12. 2022 | Pravidelná STK | Chlumec (č. 3516) | – | způsobilé | bez závad | 6. 12. 2026 |
| 15. 7. 2022 | Pravidelná STK | Babice (č. 6742) | 1 201 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 7. 2026 |
| 14. 7. 2022 | Měření emisí | Babice (č. 171102) | 1 201 km nižší než dříve | – | bez závad | 14. 7. 2026 |
| 18. 11. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | 2 lehké
| 18. 11. 2025 |
| 3. 6. 2021 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 3. 6. 2025 |
| 9. 2. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | 9. 2. 2025 |
| 8. 2. 2021 | Měření emisí | Ostrava (č. 580729) | 3 490 km | způsobilé | bez závad | 8. 2. 2025 |
| 4. 1. 2021 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 28. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 2 lehké
| |
| 16. 12. 2020 | Pravidelná STK | Kájov (č. 3327) | – | způsobilé | 4 lehké
| 16. 12. 2024 |
| 12. 10. 2020 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 10. 2024 |
| 31. 8. 2020 | Pravidelná STK | Kolín (č. 3210) | – | způsobilé | 1 lehká
| 31. 8. 2024 |
| 2. 12. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 11. 2019 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Vlašim (č. 3237) | – | způsobilé | bez závad | |
| 21. 11. 2019 | Pravidelná STK | Roztoky (č. 3231) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 11. 2023 |
| 6. 11. 2019 | Pravidelná STK | Prostějov (č. 3723) | – | způsobilé | 3 lehké
| 6. 11. 2023 |
| 16. 10. 2019 | Pravidelná STK | Opava (č. 3810) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2023 |
| 23. 8. 2019 | Opakovaná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 8. 2023 |
| 9. 8. 2019 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 2 vážné
| 8. 9. 2019 |
| 28. 5. 2019 | Pravidelná STK | Lipník nad Bečvou (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2023 |
| 6. 3. 2019 | Pravidelná STK | Plzeň (č. 3401) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 3. 2023 |
| 10. 11. 2018 | Pravidelná STK | Ústí nad Labem (č. 3516) | – | způsobilé | 2 lehké
| 10. 11. 2022 |
| 1. 11. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 11. 2019 |
| 20. 7. 2018 | Pravidelná STK | Rožnov pod Radhoštěm (č. 3745) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 7. 2022 |
| 20. 7. 2018 | Měření emisí | Rožnov pod Radhoštěm (č. 481020) | 1 071 km nižší než dříve | – | bez závad | 20. 7. 2022 |
| 15. 6. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2022 |
| 31. 10. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2021 |
| 25. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 7. 2018 |
| 3. 2. 2017 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 3 147 km | způsobilé | 2 lehké
| 3. 2. 2021 |
| 18. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | – | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2020 |
| 13. 9. 2016 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3810) | – | způsobilé | bez závad | 13. 9. 2020 |
| 22. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | – | způsobilé | 1 lehká
| 22. 8. 2020 |
| 21. 6. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 6. 2020 |
| 15. 3. 2016 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3506) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 11. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 30. 11. 2019 |
| 14. 8. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3819) | – | způsobilé | 2 lehké
| 14. 8. 2019 |
| 22. 4. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 22. 4. 2019 |
| 18. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | – | způsobilé | bez závad | |
| 18. 3. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3847) | – | způsobilé | bez závad | 18. 3. 2019 |
| 9. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 1. 2016 |
| 5. 1. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 5. 1. 2019 |
| 8. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2018 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 907 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 7. 2018 |
| 16. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | bez závad | |
| 31. 10. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2017 |
| 23. 10. 2013 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3815) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná
| |
| 9. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | dočasně způsobilé | 1 lehká, 3 vážné
| 8. 8. 2013 |
| 9. 7. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 7. 2017 |
| 27. 6. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 15 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 6. 2017 |
| 11. 1. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3823) | 1 924 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2017 |
| 9. 11. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | 1 lehká
| 9. 11. 2016 |
| 26. 10. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3634) | – | způsobilé | 2 lehké
| 26. 10. 2016 |
| 6. 8. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 3 210 km | způsobilé | 1 lehká
| 6. 8. 2016 |
| 8. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 3 lehké
| 7. 6. 2016 |
| 17. 10. 2011 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2011 |
| 17. 10. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | 4 lehké
| 17. 10. 2015 |
| 5. 4. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 5. 4. 2011 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3302) | – | způsobilé | 1 lehká
| 27. 9. 2014 |
| 13. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 9. 2011 |
| 30. 8. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2014 |
| 1. 5. 2010 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3738) | 3 101 km | způsobilé | 4 lehké
| 1. 5. 2014 |
| 8. 12. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | – | způsobilé | 3 lehké
| 8. 12. 2013 |
| 20. 8. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 8. 2010 |
| 16. 4. 2009 | Pravidelná STK | Královéhradecký kraj (č. 3609) | – | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2013 |
| 16. 10. 2008 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3221) | 3 000 km | způsobilé | 1 lehká
| 16. 10. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2012 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2013 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2013 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 8. 2010 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2013 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 5. 2014 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2014 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 9. 2011 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2014 · stanice: DOLNÍ TŘEBONÍN 195, 38201, DOLNÍ TŘEBONÍN
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2015 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2016 · stanice: SKRÝŠOVSKÁ 1968, 39301, PELHŘIMOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2016 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2016 · stanice: VÍTĚZSLAVA NOVÁKA 621, 53973, SKUTEČ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 11. 2016 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2017 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2017 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 8. 2013 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOVPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2017 · stanice: DRÁSOV 121, 26101, DRÁSOV
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 2301/31, 74101, NOVÝ JIČÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2017 · stanice: HAVÍŘSKÁ 360/29, 40010, ÚSTÍ NAD LABEM - VŠEBOŘICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K EMANCE 291, 41703, DUBÍ - MSTIŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2018 · stanice: BRUMOVSKÁ 456, 76601, VALAŠSKÉ KLOBOUKY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2018 · stanice: PEKÁRENSKÁ 255/77, 37004, ČESKÉ BUDĚJOVICE 4
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2019 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 1. 2016 · stanice: DLOUHÉ POLE 31, 25601, BENEŠOV
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVAPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2019 · stanice: Na Zelince 1537, 751 31, Lipník nad Bečvou
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2019 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMECEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC
-
Nový vlastník a provozovatel ENVIR-INVEST spol. s r.o. (IČO 00122076)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2022 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-18-11-0773
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 12. 2026 · stanice: HRBOVICKÁ 105, 40339, CHLUMEC · protokol CZ-3516-22-12-0336
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA RA3
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- PO
- Typ
- PO 1 / 1
- Typ kód
- 1
- VIN
- 0847
- PČV
- 1910285
- Druh vozidla
- Přívěs za os.automobil-nákladní
- Druh vozidla 2. ř.
- VALNÍKOVÝ
- Kategorie vozidla
- O1
- Výrobce vozidla
- .OPAT A SPOL., DĚČÍN
- Rok výroby
- 1992
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1992
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1992
- Druh (typ)
- VALNÍKOVÁ KORBA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- - POLOŽKA NEBYLA NAP
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3060/ 1060/ 880
- Rozvor [mm]
- 0
- Provozní hmotnost
- 140
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 600/ 600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 2010
- Ložná šířka
- 1060
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R13/ 4,5J X 13
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 0847
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B 50 - X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2442-001-91
- Číslo TP
- UL808889
- Číslo ORV
- UBE219682
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- VOZIDLO SPLŇUJE PODMÍNKY ZÁKONA Č.56/2001SB
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 0847
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.